מעכשיו, אמרו מילה אחת: סמארט — סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

מעכשיו, אמרו מילה אחת: סמארט

27/06/2013
ע״י PlaySmart

משנת 1991 אנשי החברה עושים את העבודה הטובה ביותר בשוק – עבודה שבזכותה לכל אחד יש סיכוי גבוה לזכות בפרסים הגדולים ביותר בהגרלות הממלכתיות. היום, אחרי יותר מ-20 שנים של שירות מוצלח, החברה משנה את פניה ומשיקה מהלך של מיתוג מחדש. מהיום, אין צורך להגיד יותר סמארט קלאב. מהיום, אמרו סמארט.

הצירוף סמארט קלאב היה מאז ומתמיד לשם נרדף להצלחה. אלפי מנויים לאורך השנים מעידים על כך, וגם המספר הבלתי נתפס: מעל 130 מיליון שקלים שחולקו עד היום למנויי החברה. וכעת, עם שמה החדש והנוצץ, החוויה הזו רק הולכת ומתגברת.

סמארט היא חברה בעלת שם, חברה אשר מעניקה ללקוחותיה יותר ודואגת שהם יזכו לחוויית שירות אחרת, טובה ואיכותית יותר מאשר בכל מקום אחר. סמארט היא העתיד, סמארט היא שירות אשר צובע הכל בשלל צבעים שמחים, צבעים של אופטימיות, של כיף ושל מצב רוח טוב.


הרעיון של סמארט הוא פשוט
. למעשה, היא זו שהטמיעה אותו בישראל והפכה את מה שנראה עד להקמתה לרחוק מהמציאות: האפשרות לשפר את סיכויי הזכייה של כל אדם, ובצורה משמעותית.

אז יש היום את אלו שעדיין ממלאים לוטו, טוטו, ווינר וצ’אנס לבד, בלי עזרה. ויש כאלו שעושים את זה בעזרת המנוי היוקרתי שלהם בסמארט, וזוכים להנאה כפולה ומכופלת. וזה לא הסוף: הם יכולים, אם ירצו, למלא טפסים גם בעצמם. באתר סמארט או בתחנות השונות ברחבי הארץ. הם נהנים מכל העולמות.

כמות – שיטה – התמדה. זה המוטו, זה המפתח להצלחה

המיתוג של סמארט כולל לא רק שינוי בחזות הדברים ובאווירה, אלא שם בקדמת הבמה את שלושת הכלים המובילים שלה, אלו שמבדילים אותה מכל האחרים. אלו שלושה כלים, שנחשבים מנצחים בכל מקום. כלים שהופכים את התמונה ואת ההשתתפות בהגרלות הממלכתיות בישראל לפשוטות הרבה יותר:

כמות: כל לקוח נהנה משליחה של מעל אלף טפסים בשמו. אלף – מספר בלתי נתפס וכמות שאותה אדם בודד לא יוכל לשלוח לבדו גם אם ממש יתאמץ. באופן אוטומטי, עניין זה מגדיל פי כמה את סיכוייו לזכות.

שיטה: סטטיסטיקאים, מתמטיקאים, אנשי ספורט – צוות שלם של מומחים יושב ומגבש יחד את הצירופים אשר יבטיחו לכל לקוח את הסיכויים הטובים ביותר. אלו שיקרבו אותו מאוד לזכייה.

התמדה: כל הגרלה, בכל יום ובכל שבוע – לפי בחירת הלקוח, יישלחו הטפסים בהתמדה, בלי הפסקה, עד שהוא יגיד די. ואין שום סיבה שיעשה כך. הרי ההתמדה מקרבת אותו עוד יותר אל החלום, שאולי יגיע בקרוב.

Vertical Sliding Text