ווינר
פירוט הפרסים והזכיות
תוצאות מחזור הווינר 2412010300 מתאריך 19/03/2024:
מספר | ליגה | משחק | יחס | תוצאה | הערה |
1 | טורניר מורסיה, ספרד | ראדו אלבוט-מרקו צ'קינאטו | 0 | ||
2 | טורניר מורסיה, ספרד | גסטאו אליאס-גרגור ברר | 0 | ||
3 | טורניר מורסיה, ספרד | דניאל מרידה-אנדריאה פלגרינו | 0 | ||
4 | טורניר מורסיה, ספרד | הימור עם יתרון - משחקונים-ניקולה קון/בו בו יוצ'אוקטה(4.5+) | 0 | ||
5 | טורניר מורסיה, ספרד | אלברט ראמוס וינולאס-ק. טברנר | 0 | ||
6 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | אנה בוגדאן-קתרינה סיניאקובה | 0 | ||
7 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | אנה בלינקובה-יואה יואן | 0 | ||
8 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | דריה סאביל-שוואי ז'אנג | 0 | ||
9 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | לאורה זיגמונד-אלכסנדרה קרוניץ' | 0 | ||
10 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | ציו וואנג-היילי בפטיסט | 0 | ||
11 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | ק.בורל-קרולין ווזניאקי | 0 | ||
12 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | ז'קלין אדינה כריסטיאן-דיאן פארי | 0 | ||
13 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | כריסטינה בוסקה-יוליה פוטינצבה | 0 | ||
14 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | לסיה טסורנקו-מגדה לינט | 0 | ||
15 | טורניר מיאמי,ארה"ב, נשים | סימונה האלפ-פאולה בדוסה | 0 | ||
16 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | ג'פרי ג'ון וולף-ויט קופריבה | 0 | ||
17 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | טיאגו סייבות' וויילד-הוגו גרנייה | 0 | ||
18 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | צ'ק לם קולמן וונג-סומיט נגאל | 0 | ||
19 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | אלכסנדר קובאצ'ביץ'-זיזו ברגס | 0 | ||
20 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | הרולד מאיוט-דיוויד גופין | 0 | ||
21 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | אוטו וירטאנן-רוברטו באוטיסטה אגו | 0 | ||
22 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | ארתור רינדרקנץ'-דייגו שוורצמן | 0 | ||
23 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | ברנדון נקשימה-טרנס אטמאן | 0 | ||
29 | סל - קוריאה | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-אל.ג'י. סייקרס/אניאנג(14.5+) | 0 | ||
30 | סל - קוריאה | (164.5) כולל הארכות אם יהיו-אל.ג'י. סייקרס/אניאנג | 0 | ||
31 | סל - קוריאה | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-סיאול נייטס/גויאנג אוריונס(10.5+) | 0 | ||
32 | סל - קוריאה | (160.5) כולל הארכות אם יהיו-סיאול נייטס/גויאנג אוריונס | 0 | ||
33 | גביע ספרדי | הימור יתרון-הורנו אליקנטה(2.5+)/קאניאס | 0 | ||
34 | גביע ספרדי | מעל/מתחת שערים(57.5) -הורנו אליקנטה/קאניאס | 0 | ||
35 | גביע ספרדי | הימור יתרון מחצית ראשונה-הורנו אליקנטה(1.5+)/קאניאס | 0 | ||
36 | גביע ספרדי | מעל/מתחת שערים(28.5) מחצית ראשונה-הורנו אליקנטה/קאניאס | 0 | ||
37 | סינית ראשונה | הימור יתרון ללא הארכות-גואנגז'ו לונג ליונס/ג'יאנגסו דראגונס(17+) | 0 | ||
38 | סינית ראשונה | (196) ללא הארכות-גואנגז'ו לונג ליונס/ג'יאנגסו דראגונס | 0 | ||
39 | סינית ראשונה | הימור יתרון רבע ראשון-גואנגז'ו לונג ליונס/ג'יאנגסו דראגונס(5+) | 0 | ||
40 | סינית ראשונה | הימור יתרון מחצית ראשונה-גואנגז'ו לונג ליונס/ג'יאנגסו דראגונס(9+) | 0 | ||
41 | סינית ראשונה | הימור יתרון ללא הארכות-ז'גיאנג ליונס/פוז'יאן(14+) | 0 | ||
42 | סינית ראשונה | (208) ללא הארכות-ז'גיאנג ליונס/פוז'יאן | 0 | ||
43 | סינית ראשונה | הימור יתרון רבע ראשון-ז'גיאנג ליונס/פוז'יאן | 0 | ||
44 | סינית ראשונה | הימור יתרון מחצית ראשונה-ז'גיאנג ליונס/פוז'יאן | 0 | ||
45 | סינית ראשונה | הימור יתרון ללא הארכות-טיאנז'ין פיונירס/בייג'ין רויאל פייטרס(1+) | 0 | ||
46 | סינית ראשונה | (220) ללא הארכות-טיאנז'ין פיונירס/בייג'ין רויאל פייטרס | 0 | ||
47 | סינית ראשונה | הימור יתרון רבע ראשון-טיאנז'ין פיונירס/בייג'ין רויאל פייטרס(1+) | 0 | ||
48 | סינית ראשונה | הימור יתרון מחצית ראשונה-טיאנז'ין פיונירס/בייג'ין רויאל פייטרס(1+) | 0 | ||
49 | סינית ראשונה | הימור יתרון ללא הארכות-ליאונינג/שאנשי לונגס(14+) | 0 | ||
50 | סינית ראשונה | (216) ללא הארכות-ליאונינג/שאנשי לונגס | 0 | ||
51 | סינית ראשונה | הימור יתרון רבע ראשון-ליאונינג/שאנשי לונגס(4+) | 0 | ||
52 | סינית ראשונה | הימור יתרון מחצית ראשונה-ליאונינג/שאנשי לונגס(7+) | 0 | ||
53 | סינית ראשונה | הימור יתרון ללא הארכות-נינגבו רוקטס(14+)/שנזן | 0 | ||
54 | סינית ראשונה | (204) ללא הארכות-נינגבו רוקטס/שנזן | 0 | ||
55 | סינית ראשונה | הימור יתרון רבע ראשון-נינגבו רוקטס(4+)/שנזן | 0 | ||
56 | סינית ראשונה | הימור יתרון מחצית ראשונה-נינגבו רוקטס(7+)/שנזן | 0 | ||
57 | סינית ראשונה | הימור יתרון ללא הארכות-סיצ'ואן(10+)/שילין | 0 | ||
58 | סינית ראשונה | (202) ללא הארכות-סיצ'ואן/שילין | 0 | ||
59 | סינית ראשונה | הימור יתרון רבע ראשון-סיצ'ואן(3+)/שילין | 0 | ||
60 | סינית ראשונה | הימור יתרון מחצית ראשונה-סיצ'ואן(6+)/שילין | 0 | ||
61 | אלג'יראית ראשונה | אנ.סי. מגרה-בלואיזדד | 0 | ||
62 | אלג'יראית ראשונה | אנ.סי. מגרה (1+)-בלואיזדד | 0 | ||
63 | אלג'יראית ראשונה | מעל/מתחת שערים(2.5)-אנ.סי. מגרה/בלואיזדד | 0 | ||
64 | אלג'יראית ראשונה | מחצית ראשונה-אנ.סי. מגרה/בלואיזדד | 0 | ||
65 | רומנית ראשונה | הימור יתרון-מינאור ביה מארה/סי.אס.אמ. בוקרשט(4.5+) | 0 | ||
66 | רומנית ראשונה | מעל/מתחת שערים(56.5) -מינאור ביה מארה/סי.אס.אמ. בוקרשט | 0 | ||
67 | ליגה לאומית | הימור יתרון ללא הארכות-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם(6+) | 0 | ||
68 | ליגה לאומית | (162) ללא הארכות-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם | 0 | ||
69 | ליגה לאומית | (17) כולל הארכות אם יהיו-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם | 0 | ||
70 | ליגה לאומית | הימור יתרון רבע ראשון-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם(2+) | 0 | ||
71 | ליגה לאומית | הימור יתרון מחצית ראשונה-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם(3+) | 0 | ||
72 | ליגה לאומית | (41) רבע ראשון-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם | 0 | ||
73 | ליגה לאומית | (81) מחצית ראשונה-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם | 0 | ||
74 | ליגה לאומית | הראשונה ל-10 נקודות-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם | 0 | ||
75 | ליגה לאומית | הראשונה ל-20 נקודות-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם | 0 | ||
76 | ליגה לאומית | סל ראשון-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם | 0 | ||
77 | ליגה לאומית | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-הפועל גלבוע גליל/הפועל כפר קאסם | 0 | ||
78 | ליגה לאומית | הימור יתרון ללא הארכות-מכבי רחובות/אליצור שומרון(8+) | 0 | ||
79 | ליגה לאומית | (170) ללא הארכות-מכבי רחובות/אליצור שומרון | 0 | ||
80 | ליגה לאומית | (19) כולל הארכות אם יהיו-מכבי רחובות/אליצור שומרון | 0 | ||
81 | ליגה לאומית | הימור יתרון רבע ראשון-מכבי רחובות/אליצור שומרון(2+) | 0 | ||
82 | ליגה לאומית | הימור יתרון מחצית ראשונה-מכבי רחובות/אליצור שומרון(4+) | 0 | ||
83 | ליגה לאומית | (43) רבע ראשון-מכבי רחובות/אליצור שומרון | 0 | ||
84 | ליגה לאומית | (85) מחצית ראשונה-מכבי רחובות/אליצור שומרון | 0 | ||
85 | ליגה לאומית | הראשונה ל-10 נקודות-מכבי רחובות/אליצור שומרון | 0 | ||
86 | ליגה לאומית | הראשונה ל-20 נקודות-מכבי רחובות/אליצור שומרון | 0 | ||
87 | ליגה לאומית | סל ראשון-מכבי רחובות/אליצור שומרון | 0 | ||
88 | ליגה לאומית | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-מכבי רחובות/אליצור שומרון | 0 | ||
89 | ליגה לאומית | הימור יתרון ללא הארכות-מכבי מעלה אדומים(6+)/אליצור נתניה | 0 | ||
90 | ליגה לאומית | (161) ללא הארכות-מכבי מעלה אדומים/אליצור נתניה | 0 | ||
91 | ליגה לאומית | (17) כולל הארכות אם יהיו-מכבי מעלה אדומים/אליצור נתניה | 0 | ||
92 | ליגה לאומית | הימור יתרון רבע ראשון-מכבי מעלה אדומים(2+)/אליצור נתניה | 0 | ||
93 | ליגה לאומית | הימור יתרון מחצית ראשונה-מכבי מעלה אדומים(3+)/אליצור נתניה | 0 | ||
94 | ליגה לאומית | (40) רבע ראשון-מכבי מעלה אדומים/אליצור נתניה | 0 | ||
95 | ליגה לאומית | (81) מחצית ראשונה-מכבי מעלה אדומים/אליצור נתניה | 0 | ||
96 | ליגה לאומית | הראשונה ל-10 נקודות-מכבי מעלה אדומים/אליצור נתניה | 0 | ||
97 | ליגה לאומית | הראשונה ל-20 נקודות-מכבי מעלה אדומים/אליצור נתניה | 0 | ||
98 | ליגה לאומית | סל ראשון-מכבי מעלה אדומים/אליצור נתניה | 0 | ||
99 | ליגה לאומית | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-מכבי מעלה אדומים/אליצור נתניה | 0 | ||
100 | יורוליג | הימור יתרון ללא הארכות-אנאדולו אפס(2+)/אולימפיאקוס | 0 | ||
101 | יורוליג | (159) ללא הארכות-אנאדולו אפס/אולימפיאקוס | 0 | ||
102 | יורוליג | (19) כולל הארכות אם יהיו-אנאדולו אפס/אולימפיאקוס | 0 | ||
103 | יורוליג | הימור יתרון רבע ראשון-אנאדולו אפס/אולימפיאקוס | 0 | ||
104 | יורוליג | הימור יתרון מחצית ראשונה-אנאדולו אפס(1+)/אולימפיאקוס | 0 | ||
105 | יורוליג | הראשונה ל-10 נקודות-אנאדולו אפס/אולימפיאקוס | 0 | ||
106 | יורוליג | הראשונה ל-20 נקודות-אנאדולו אפס/אולימפיאקוס | 0 | ||
107 | יורוליג | סל ראשון-אנאדולו אפס/אולימפיאקוס | 0 | ||
109 | ליגה לאומית | הימור יתרון ללא הארכות-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת(2+) | 0 | ||
110 | ליגה לאומית | (162) ללא הארכות-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת | 0 | ||
111 | ליגה לאומית | (17) כולל הארכות אם יהיו-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת | 0 | ||
112 | ליגה לאומית | הימור יתרון רבע ראשון-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת | 0 | ||
113 | ליגה לאומית | הימור יתרון מחצית ראשונה-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת(1+) | 0 | ||
114 | ליגה לאומית | (41) רבע ראשון-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת | 0 | ||
115 | ליגה לאומית | (81) מחצית ראשונה-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת | 0 | ||
116 | ליגה לאומית | הראשונה ל-10 נקודות-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת | 0 | ||
117 | ליגה לאומית | הראשונה ל-20 נקודות-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת | 0 | ||
118 | ליגה לאומית | סל ראשון-א.ס. רמת השרון/מ.ס. צפת | 0 | ||
119 | ליגה לאומית | הימור יתרון ללא הארכות-עירוני נהריה/מכבי חיפה(8+) | 0 | ||
120 | ליגה לאומית | (168) ללא הארכות-עירוני נהריה/מכבי חיפה | 0 | ||
121 | ליגה לאומית | (17) כולל הארכות אם יהיו-עירוני נהריה/מכבי חיפה | 0 | ||
122 | ליגה לאומית | הימור יתרון רבע ראשון-עירוני נהריה/מכבי חיפה(2+) | 0 | ||
123 | ליגה לאומית | הימור יתרון מחצית ראשונה-עירוני נהריה/מכבי חיפה(4+) | 0 | ||
124 | ליגה לאומית | (42) רבע ראשון-עירוני נהריה/מכבי חיפה | 0 | ||
125 | ליגה לאומית | (84) מחצית ראשונה-עירוני נהריה/מכבי חיפה | 0 | ||
126 | ליגה לאומית | הראשונה ל-10 נקודות-עירוני נהריה/מכבי חיפה | 0 | ||
127 | ליגה לאומית | הראשונה ל-20 נקודות-עירוני נהריה/מכבי חיפה | 0 | ||
128 | ליגה לאומית | סל ראשון-עירוני נהריה/מכבי חיפה | 0 | ||
129 | ליגה לאומית | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-עירוני נהריה/מכבי חיפה | 0 | ||
130 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-פרישטרי(2.5+)/טנריפה | 0 | ||
131 | ליגת האלופות בכדורסל | (157.5) כולל הארכות אם יהיו-פרישטרי/טנריפה | 0 | ||
132 | ליגת האלופות בכדורסל | (19) כולל הארכות אם יהיו-פרישטרי/טנריפה | 0 | ||
133 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון רבע ראשון-פרישטרי(0.5+)/טנריפה | 0 | ||
134 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון מחצית ראשונה-פרישטרי(0.5+)/טנריפה | 0 | ||
135 | ליגת האלופות בכדורסל | הראשונה ל-10 נקודות-פרישטרי/טנריפה | 0 | ||
136 | ליגת האלופות בכדורסל | הראשונה ל-20 נקודות-פרישטרי/טנריפה | 0 | ||
137 | ליגת האלופות בכדורסל | סל ראשון-פרישטרי/טנריפה | 0 | ||
138 | ליגת האלופות בכדורסל | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-פרישטרי/טנריפה | 0 | ||
139 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון ללא הארכות-קרשיאקה(8+)/הפועל ירושלים | 0 | ||
140 | ליגת האלופות בכדורסל | (162) ללא הארכות-קרשיאקה/הפועל ירושלים | 0 | ||
141 | ליגת האלופות בכדורסל | (18) כולל הארכות אם יהיו-קרשיאקה/הפועל ירושלים | 0 | ||
142 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון רבע ראשון-קרשיאקה(3+)/הפועל ירושלים | 0 | ||
143 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון מחצית ראשונה-קרשיאקה(5+)/הפועל ירושלים | 0 | ||
144 | ליגת האלופות בכדורסל | (41) רבע ראשון-קרשיאקה/הפועל ירושלים | 0 | ||
145 | ליגת האלופות בכדורסל | (80) מחצית ראשונה-קרשיאקה/הפועל ירושלים | 0 | ||
146 | ליגת האלופות בכדורסל | הראשונה ל-10 נקודות-קרשיאקה/הפועל ירושלים | 0 | ||
147 | ליגת האלופות בכדורסל | הראשונה ל-20 נקודות-קרשיאקה/הפועל ירושלים | 0 | ||
148 | ליגת האלופות בכדורסל | סל ראשון-קרשיאקה/הפועל ירושלים | 0 | ||
149 | ליגת האלופות בכדורסל | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-קרשיאקה/הפועל ירושלים | 0 | ||
151 | ליגת האלופות, נשים | אייאקס-צ'לסי | 0 | ||
152 | ליגת האלופות, נשים | אייאקס (1+)-צ'לסי | 0 | ||
153 | ליגת האלופות, נשים | מעל/מתחת שערים(2.5)-אייאקס/צ'לסי | 0 | ||
154 | ליגת האלופות, נשים | מחצית ראשונה-אייאקס/צ'לסי | 0 | ||
155 | גרמנית רביעית צפון מזרח | בבלסברג-חמניצר | 0 | ||
156 | גרמנית רביעית צפון מזרח | בבלסברג-חמניצר(1+) | 0 | ||
157 | גרמנית רביעית צפון מזרח | מעל/מתחת שערים(2.5)-בבלסברג/חמניצר | 0 | ||
158 | גרמנית רביעית צפון מזרח | מחצית ראשונה-בבלסברג/חמניצר | 0 | ||
159 | יורוליג | הימור יתרון ללא הארכות-ז'לגיריס קובנה/וירטוס בולוניה(3+) | 0 | ||
160 | יורוליג | (158) ללא הארכות-ז'לגיריס קובנה/וירטוס בולוניה | 0 | ||
161 | יורוליג | (19) כולל הארכות אם יהיו-ז'לגיריס קובנה/וירטוס בולוניה | 0 | ||
162 | יורוליג | הימור יתרון רבע ראשון-ז'לגיריס קובנה/וירטוס בולוניה | 0 | ||
163 | יורוליג | הימור יתרון מחצית ראשונה-ז'לגיריס קובנה/וירטוס בולוניה(1+) | 0 | ||
164 | יורוליג | הראשונה ל-10 נקודות-ז'לגיריס קובנה/וירטוס בולוניה | 0 | ||
165 | יורוליג | הראשונה ל-20 נקודות-ז'לגיריס קובנה/וירטוס בולוניה | 0 | ||
166 | יורוליג | סל ראשון-ז'לגיריס קובנה/וירטוס בולוניה | 0 | ||
168 | סל שבדיה | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-אומאה(5.5+)/סודרטלייה | 0 | ||
169 | סל שבדיה | (176.5) כולל הארכות אם יהיו-אומאה/סודרטלייה | 0 | ||
170 | סל שבדיה | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-בוראס/לולאה(5.5+) | 0 | ||
171 | סל שבדיה | (172.5) כולל הארכות אם יהיו-בוראס/לולאה | 0 | ||
172 | סל שבדיה | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-נאסיו/אופסלה(5.5+) | 0 | ||
173 | סל שבדיה | (172.5) כולל הארכות אם יהיו-נאסיו/אופסלה | 0 | ||
174 | איטלקית שלישית, בית א' | ויצ'נזה וירטוס-פיורנזולה 1922 | 0 | ||
175 | איטלקית שלישית, בית א' | ויצ'נזה וירטוס-פיורנזולה 1922(2+) | 0 | ||
176 | איטלקית שלישית, בית א' | מעל/מתחת שערים(2.5)-ויצ'נזה וירטוס/פיורנזולה 1922 | 0 | ||
177 | איטלקית שלישית, בית א' | מחצית ראשונה-ויצ'נזה וירטוס/פיורנזולה 1922 | 0 | ||
178 | אקוודורית ראשונה | קומבאיה-רונא | 0 | ||
179 | אקוודורית ראשונה | קומבאיה (1+)-רונא | 0 | ||
180 | אקוודורית ראשונה | מעל/מתחת שערים(2.5)-קומבאיה/רונא | 0 | ||
181 | אקוודורית ראשונה | מחצית ראשונה-קומבאיה/רונא | 0 | ||
182 | ארגנטינאית שניה | חימנסיה טירו דה סלטה-אלמירנטה בראון | 0 | ||
183 | ארגנטינאית שניה | חימנסיה טירו דה סלטה-אלמירנטה בראון(1+) | 0 | ||
184 | ארגנטינאית שניה | מעל/מתחת שערים(2.5)-חימנסיה טירו דה סלטה/אלמירנטה בראון | 0 | ||
185 | ארגנטינאית שניה | מחצית ראשונה-חימנסיה טירו דה סלטה/אלמירנטה בראון | 0 | ||
186 | גביע איטלקי ליגה שלישית | פאדובה-קטאניה | 0 | ||
187 | גביע איטלקי ליגה שלישית | פאדובה-קטאניה(1+) | 0 | ||
188 | גביע איטלקי ליגה שלישית | מעל/מתחת שערים(2.5)-פאדובה/קטאניה | 0 | ||
189 | גביע איטלקי ליגה שלישית | מחצית ראשונה-פאדובה/קטאניה | 0 | ||
190 | דנית ראשונה | הימור יתרון-ביירינגברו סילקבורג(2.5+)/אלבורג | 0 | ||
191 | דנית ראשונה | מעל/מתחת שערים(59.5) -ביירינגברו סילקבורג/אלבורג | 0 | ||
192 | דנית ראשונה | הימור יתרון מחצית ראשונה-ביירינגברו סילקבורג(1.5+)/אלבורג | 0 | ||
193 | דנית ראשונה | מעל/מתחת שערים(29.5) מחצית ראשונה-ביירינגברו סילקבורג/אלבורג | 0 | ||
194 | דנית ראשונה | הימור יתרון-מורס/רינגסטד(2.5+) | 0 | ||
195 | דנית ראשונה | מעל/מתחת שערים(59.5) -מורס/רינגסטד | 0 | ||
196 | דנית ראשונה | הימור יתרון מחצית ראשונה-מורס/רינגסטד(1.5+) | 0 | ||
197 | דנית ראשונה | מעל/מתחת שערים(29.5) מחצית ראשונה-מורס/רינגסטד | 0 | ||
198 | ונצואלה, ליגה ראשונה | אסטודיאנטס דה מרידה-יו.סי.וי. | 0 | ||
199 | ונצואלה, ליגה ראשונה | אסטודיאנטס דה מרידה-יו.סי.וי.(1+) | 0 | ||
200 | ונצואלה, ליגה ראשונה | מעל/מתחת שערים(2.5)-אסטודיאנטס דה מרידה/יו.סי.וי. | 0 | ||
201 | ונצואלה, ליגה ראשונה | מחצית ראשונה-אסטודיאנטס דה מרידה/יו.סי.וי. | 0 | ||
202 | יורוליג | הימור יתרון ללא הארכות-אלבה ברלין(12+)/ריאל מדריד | 0 | ||
203 | יורוליג | (167) ללא הארכות-אלבה ברלין/ריאל מדריד | 0 | ||
204 | יורוליג | (19) כולל הארכות אם יהיו-אלבה ברלין/ריאל מדריד | 0 | ||
205 | יורוליג | הימור יתרון רבע ראשון-אלבה ברלין(3+)/ריאל מדריד | 0 | ||
206 | יורוליג | הימור יתרון מחצית ראשונה-אלבה ברלין(6+)/ריאל מדריד | 0 | ||
207 | יורוליג | הראשונה ל-10 נקודות-אלבה ברלין/ריאל מדריד | 0 | ||
208 | יורוליג | הראשונה ל-20 נקודות-אלבה ברלין/ריאל מדריד | 0 | ||
209 | יורוליג | סל ראשון-אלבה ברלין/ריאל מדריד | 0 | ||
211 | יורוליג | הימור יתרון ללא הארכות-מכבי תל אביב/ליון וילרבאן(11+) | 0 | ||
212 | יורוליג | (169) ללא הארכות-מכבי תל אביב/ליון וילרבאן | 0 | ||
213 | יורוליג | (17) כולל הארכות אם יהיו-מכבי תל אביב/ליון וילרבאן | 0 | ||
214 | יורוליג | הימור יתרון רבע ראשון-מכבי תל אביב/ליון וילרבאן(3+) | 0 | ||
215 | יורוליג | הימור יתרון מחצית ראשונה-מכבי תל אביב/ליון וילרבאן(6+) | 0 | ||
216 | יורוליג | הראשונה ל-10 נקודות-מכבי תל אביב/ליון וילרבאן | 0 | ||
217 | יורוליג | הראשונה ל-20 נקודות-מכבי תל אביב/ליון וילרבאן | 0 | ||
218 | יורוליג | סל ראשון-מכבי תל אביב/ליון וילרבאן | 0 | ||
220 | גביע ספרדי | הימור יתרון-סאסריו סיאודאד ריאל(4.5+)/אתלטיקו ויאדוליד | 0 | ||
221 | גביע ספרדי | מעל/מתחת שערים(58.5) -סאסריו סיאודאד ריאל/אתלטיקו ויאדוליד | 0 | ||
222 | גביע ספרדי | הימור יתרון מחצית ראשונה-סאסריו סיאודאד ריאל(2.5+)/אתלטיקו ויאדוליד | 0 | ||
223 | גביע ספרדי | מעל/מתחת שערים(29.5) מחצית ראשונה-סאסריו סיאודאד ריאל/אתלטיקו ויאדוליד | 0 | ||
224 | גביע ספרדי | הימור יתרון-אנטקוורה(3.5+)/נאבה | 0 | ||
225 | גביע ספרדי | מעל/מתחת שערים(57.5) -אנטקוורה/נאבה | 0 | ||
226 | גביע ספרדי | הימור יתרון מחצית ראשונה-אנטקוורה(2.5+)/נאבה | 0 | ||
227 | גביע ספרדי | מעל/מתחת שערים(27.5) מחצית ראשונה-אנטקוורה/נאבה | 0 | ||
228 | גביע ספרדי | הימור יתרון-אתלטיקו נובאס/סיסנה קולגיו(0.5+) | 0 | ||
229 | גביע ספרדי | מעל/מתחת שערים(55.5) -אתלטיקו נובאס/סיסנה קולגיו | 0 | ||
230 | גביע ספרדי | הימור יתרון מחצית ראשונה-אתלטיקו נובאס/סיסנה קולגיו(0.5+) | 0 | ||
231 | גביע ספרדי | מעל/מתחת שערים(25.5) מחצית ראשונה-אתלטיקו נובאס/סיסנה קולגיו | 0 | ||
232 | יורוליג | הימור יתרון ללא הארכות-פרטיזן בלגרד/בסקוניה(6+) | 0 | ||
233 | יורוליג | (169) ללא הארכות-פרטיזן בלגרד/בסקוניה | 0 | ||
234 | יורוליג | (19) כולל הארכות אם יהיו-פרטיזן בלגרד/בסקוניה | 0 | ||
235 | יורוליג | הימור יתרון רבע ראשון-פרטיזן בלגרד/בסקוניה(2+) | 0 | ||
236 | יורוליג | הימור יתרון מחצית ראשונה-פרטיזן בלגרד/בסקוניה(3+) | 0 | ||
237 | יורוליג | הראשונה ל-10 נקודות-פרטיזן בלגרד/בסקוניה | 0 | ||
238 | יורוליג | הראשונה ל-20 נקודות-פרטיזן בלגרד/בסקוניה | 0 | ||
239 | יורוליג | סל ראשון-פרטיזן בלגרד/בסקוניה | 0 | ||
240 | יורוליג | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-פרטיזן בלגרד/בסקוניה | 0 | ||
242 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון ללא הארכות-מלאגה/שולה(10+) | 0 | ||
243 | ליגת האלופות בכדורסל | (160) ללא הארכות-מלאגה/שולה | 0 | ||
244 | ליגת האלופות בכדורסל | (18) כולל הארכות אם יהיו-מלאגה/שולה | 0 | ||
245 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון רבע ראשון-מלאגה/שולה(3+) | 0 | ||
246 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון מחצית ראשונה-מלאגה/שולה(5+) | 0 | ||
247 | ליגת האלופות בכדורסל | הראשונה ל-10 נקודות-מלאגה/שולה | 0 | ||
248 | ליגת האלופות בכדורסל | הראשונה ל-20 נקודות-מלאגה/שולה | 0 | ||
249 | ליגת האלופות בכדורסל | סל ראשון-מלאגה/שולה | 0 | ||
250 | ליגת האלופות בכדורסל | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-מלאגה/שולה | 0 | ||
251 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון ללא הארכות-שטראסבורג/טופאש בורסה(1+) | 0 | ||
252 | ליגת האלופות בכדורסל | (163) ללא הארכות-שטראסבורג/טופאש בורסה | 0 | ||
253 | ליגת האלופות בכדורסל | (18) כולל הארכות אם יהיו-שטראסבורג/טופאש בורסה | 0 | ||
254 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון רבע ראשון-שטראסבורג/טופאש בורסה | 0 | ||
255 | ליגת האלופות בכדורסל | הימור יתרון מחצית ראשונה-שטראסבורג/טופאש בורסה | 0 | ||
256 | ליגת האלופות בכדורסל | הראשונה ל-10 נקודות-שטראסבורג/טופאש בורסה | 0 | ||
257 | ליגת האלופות בכדורסל | הראשונה ל-20 נקודות-שטראסבורג/טופאש בורסה | 0 | ||
258 | ליגת האלופות בכדורסל | סל ראשון-שטראסבורג/טופאש בורסה | 0 | ||
259 | ליגת האלופות בכדורסל | מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו-שטראסבורג/טופאש בורסה | 0 | ||
260 | אישת'מיאן פרמייר ליג | בונגור רג'יס טאון-ווייטהוק | 0 | ||
261 | אישת'מיאן פרמייר ליג | הסטינגס יונייטד-הורנצ'ירץ' | 0 | ||
262 | אישת'מיאן פרמייר ליג | צ'סהנט-פולקסטון אינביסטה | 0 | ||
263 | אישת'מיאן פרמייר ליג | קונקורד ריינג'רס-פוטרס בר | 0 | ||
264 | אישת'מיאן פרמייר ליג | קנווי איילנד-הורסהאם | 0 | ||
265 | אנגלית מחוזית | בארנט-איסטליי | 0 | ||
266 | אנגלית מחוזית | בארנט-איסטליי(2+) | 0 | ||
267 | אנגלית מחוזית | מעל/מתחת שערים(2.5)-בארנט/איסטליי | 0 | ||
268 | אנגלית מחוזית | מחצית ראשונה-בארנט/איסטליי | 0 | ||
269 | אנגלית מחוזית, דרום | בריינטרי-וויימות' | 0 | ||
270 | אנגלית מחוזית, דרום | בריינטרי-וויימות'(1+) | 0 | ||
271 | אנגלית מחוזית, דרום | מעל/מתחת שערים(2.5)-בריינטרי/וויימות' | 0 | ||
272 | אנגלית מחוזית, דרום | המפטון&ריצ'מונד-וולינג | 0 | ||
273 | אנגלית מחוזית, דרום | המפטון&ריצ'מונד-וולינג(1+) | 0 | ||
274 | אנגלית מחוזית, דרום | מעל/מתחת שערים(2.5)-המפטון&ריצ'מונד/וולינג | 0 | ||
275 | אנגלית מחוזית, דרום | טרורו סיטי-איסטבורן | 0 | ||
276 | אנגלית מחוזית, דרום | טרורו סיטי-איסטבורן(1+) | 0 | ||
277 | אנגלית מחוזית, דרום | מעל/מתחת שערים(2.5)-טרורו סיטי/איסטבורן | 0 | ||
278 | אנגלית מחוזית, צפון | בלית' ספרטאנס-בקסטון | 0 | ||
279 | אנגלית מחוזית, צפון | בלית' ספרטאנס (1+)-בקסטון | 0 | ||
280 | אנגלית מחוזית, צפון | מעל/מתחת שערים(2.5)-בלית' ספרטאנס/בקסטון | 0 | ||
281 | אנגלית מחוזית, צפון | סטורפורד בישופ-קינגס לין | 0 | ||
282 | אנגלית שביעית צפון | וויטבי-גייסלי | 0 | ||
283 | אנגלית שביעית צפון | סטאפורד ריינג'רס-מאקסלפילד | 0 | ||
284 | אנגלית שביעית צפון | רדקליף-מורפת' טאון | 0 | ||
285 | אנגלית שניה | ברדפורד-נוטס קאונטי | 0 | ||
286 | אנגלית שניה | ברדפורד-נוטס קאונטי(1+) | 0 | ||
287 | אנגלית שניה | מעל/מתחת שערים(2.5)-ברדפורד/נוטס קאונטי | 0 | ||
288 | אנגלית שניה | מחצית ראשונה-ברדפורד/נוטס קאונטי | 0 | ||
289 | סקוטית שלישית | קלטי הארטס-אלואה אתלטיק | 0 | ||
290 | צפון אירית שניה | ארדס-פורטדאון | 0 | ||
291 | צפון אירית שניה | ארדס (1+)-פורטדאון | 0 | ||
292 | צפון אירית שניה | מעל/מתחת שערים(2.5)-ארדס/פורטדאון | 0 | ||
293 | צפון אירית שניה | ניואינגטון-נוקברדה | 0 | ||
294 | צפון אירית שניה | ניואינגטון-נוקברדה(2+) | 0 | ||
295 | צפון אירית שניה | מעל/מתחת שערים(2.5)-ניואינגטון/נוקברדה | 0 | ||
296 | ליגת האלופות, נשים | בנפיקה ליסבון-ליון | 0 | ||
297 | ליגת האלופות, נשים | בנפיקה ליסבון (2+)-ליון | 0 | ||
298 | ליגת האלופות, נשים | מעל/מתחת שערים(2.5)-בנפיקה ליסבון/ליון | 0 | ||
299 | ליגת האלופות, נשים | מחצית ראשונה-בנפיקה ליסבון/ליון | 0 | ||
300 | אלג'יראית ראשונה | יו.אס.אם. אלג'יר-סטיף | 0 | ||
301 | אלג'יראית ראשונה | יו.אס.אם. אלג'יר-סטיף(1+) | 0 | ||
302 | אלג'יראית ראשונה | מעל/מתחת שערים(2.5)-יו.אס.אם. אלג'יר/סטיף | 0 | ||
303 | אלג'יראית ראשונה | מחצית ראשונה-יו.אס.אם. אלג'יר/סטיף | 0 | ||
304 | אקוודורית ראשונה | אורנסה-אימבבורה איברה | 0 | ||
305 | אקוודורית ראשונה | אורנסה-אימבבורה איברה(1+) | 0 | ||
306 | אקוודורית ראשונה | מעל/מתחת שערים(2.5)-אורנסה/אימבבורה איברה | 0 | ||
307 | אקוודורית ראשונה | מחצית ראשונה-אורנסה/אימבבורה איברה | 0 | ||
308 | אורוגוואית ראשונה | דפורטיבו מולדנדו-ספורטינג דפנסור | 0 | ||
309 | אורוגוואית ראשונה | דפורטיבו מולדנדו (1+)-ספורטינג דפנסור | 0 | ||
310 | אורוגוואית ראשונה | מעל/מתחת שערים(2.5)-דפורטיבו מולדנדו/ספורטינג דפנסור | 0 | ||
311 | ונצואלה, ליגה ראשונה | דפורטיבו לה גואירה-קרבובו | 0 | ||
312 | NBA | הימור יתרון ללא הארכות-אורלנדו מג'יק/שארלוט הורנטס(13+) | 0 | ||
313 | NBA | (203) ללא הארכות-אורלנדו מג'יק/שארלוט הורנטס | 0 | ||
314 | NBA | (24) כולל הארכות אם יהיו-אורלנדו מג'יק/שארלוט הורנטס | 0 | ||
315 | NBA | הימור יתרון רבע ראשון-אורלנדו מג'יק/שארלוט הורנטס(4+) | 0 | ||
316 | NBA | הימור יתרון מחצית ראשונה-אורלנדו מג'יק/שארלוט הורנטס(7+) | 0 | ||
317 | NBA | הימור יתרון ללא הארכות-וושינגטון וויזארדס(8+)/יוסטון רוקטס | 0 | ||
318 | NBA | (228) ללא הארכות-וושינגטון וויזארדס/יוסטון רוקטס | 0 | ||
319 | NBA | (25) כולל הארכות אם יהיו-וושינגטון וויזארדס/יוסטון רוקטס | 0 | ||
320 | NBA | הימור יתרון רבע ראשון-וושינגטון וויזארדס(3+)/יוסטון רוקטס | 0 | ||
321 | NBA | הימור יתרון מחצית ראשונה-וושינגטון וויזארדס(5+)/יוסטון רוקטס | 0 | ||
323 | ונצואלה, ליגה ראשונה | פורטוגזה-מטרופוליטנוס | 0 | ||
324 | גביע קולומביאני | ז'גוארס-אתלטיקו | 0 | ||
325 | NBA | הימור יתרון ללא הארכות-ברוקלין נטס(8+)/ניו אורלינס פליקאנס | 0 | ||
326 | NBA | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-ברוקלין נטס(7.5+)/ניו אורלינס פליקאנס | 0 | ||
327 | NBA | (216) ללא הארכות-ברוקלין נטס/ניו אורלינס פליקאנס | 0 | ||
328 | NBA | (216.5) כולל הארכות אם יהיו-ברוקלין נטס/ניו אורלינס פליקאנס | 0 | ||
329 | NBA | (26) כולל הארכות אם יהיו-ברוקלין נטס/ניו אורלינס פליקאנס | 0 | ||
330 | NBA | הימור יתרון רבע ראשון-ברוקלין נטס(3+)/ניו אורלינס פליקאנס | 0 | ||
331 | NBA | הימור יתרון מחצית ראשונה-ברוקלין נטס(5+)/ניו אורלינס פליקאנס | 0 | ||
332 | NBA | הימור יתרון ללא הארכות-סאן אנטוניו ספרס(8+)/דאלאס מאבריקס | 0 | ||
333 | NBA | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-סאן אנטוניו ספרס(8.5+)/דאלאס מאבריקס | 0 | ||
334 | NBA | (232) ללא הארכות-סאן אנטוניו ספרס/דאלאס מאבריקס | 0 | ||
335 | NBA | (231.5) כולל הארכות אם יהיו-סאן אנטוניו ספרס/דאלאס מאבריקס | 0 | ||
336 | NBA | (27) כולל הארכות אם יהיו-סאן אנטוניו ספרס/דאלאס מאבריקס | 0 | ||
337 | NBA | הימור יתרון רבע ראשון-סאן אנטוניו ספרס(3+)/דאלאס מאבריקס | 0 | ||
338 | NBA | הימור יתרון מחצית ראשונה-סאן אנטוניו ספרס(5+)/דאלאס מאבריקס | 0 | ||
339 | אקוודורית ראשונה | ליברטאד לוחה-ליגה דה קיטו | 0 | ||
340 | גביע הליגה ארגנטינה | ארגנטינוס ג'וניורס-רוסאריו סנטרל | 0 | ||
341 | גביע הליגה ארגנטינה | ארגנטינוס ג'וניורס-רוסאריו סנטרל(1+) | 0 | ||
342 | גביע הליגה ארגנטינה | מעל/מתחת שערים(2.5)-ארגנטינוס ג'וניורס/רוסאריו סנטרל | 0 | ||
343 | קולומביאנית שניה | דפורטס קווינדיו-ריאל קרטחנה | 0 | ||
344 | קולומביאנית שניה | דפורטס קווינדיו-ריאל קרטחנה(1+) | 0 | ||
345 | קולומביאנית שניה | מעל/מתחת שערים(2.5)-דפורטס קווינדיו/ריאל קרטחנה | 0 | ||
346 | NBA | הימור יתרון ללא הארכות-מינסוטה טימברוולבס(7+)/דנבר נאגטס | 0 | ||
347 | NBA | הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו-מינסוטה טימברוולבס(6.5+)/דנבר נאגטס | 0 | ||
348 | NBA | (212) ללא הארכות-מינסוטה טימברוולבס/דנבר נאגטס | 0 | ||
349 | NBA | (212.5) כולל הארכות אם יהיו-מינסוטה טימברוולבס/דנבר נאגטס | 0 | ||
350 | NBA | (24) כולל הארכות אם יהיו-מינסוטה טימברוולבס/דנבר נאגטס | 0 | ||
351 | NBA | הימור יתרון רבע ראשון-מינסוטה טימברוולבס(2+)/דנבר נאגטס | 0 | ||
352 | NBA | הימור יתרון מחצית ראשונה-מינסוטה טימברוולבס(4+)/דנבר נאגטס | 0 | ||
353 | יפנית שניה | אויטה טריניטה-קאגושימה יונייטד | 0 | ||
354 | יפנית שניה | אקיטה-טוצ'יגי | 0 | ||
355 | יפנית שניה | ג'ף יונייטד-שימיזו | 0 | ||
356 | יפנית שניה | וגאלטה סנדאי-קומאמוטו | 0 | ||
357 | יפנית שניה | יוקוהומה-גונמה | 0 | ||
358 | יפנית שניה | ימאגטה-פוג'יידה | 0 | ||
359 | יפנית שניה | פגיאנו אוקאימה-מיטו הוליהוק | 0 | ||
360 | יפנית שניה | קופו-יאווקי | 0 | ||
108 | יורוליג | כולל הארכות אם יהיו-רודריג בובואה (??1+)/ אייזיאה קאנן | 0 | ||
167 | יורוליג | מעל/מתחת נקודות שחקן (18) כולל הארכות אם יהיו-קינן אוואנס | 0 | ||
210 | יורוליג | כולל הארכות אם יהיו-פאקונדו קמפאצו / גרשון יבוסלה (??1+) | 0 | ||
219 | יורוליג | כולל הארכות אם יהיו-לורנזו בראון / נאנדו דה קולו (??1+) | 0 | ||
241 | יורוליג | כולל הארכות אם יהיו-קווין פאנטר / צ'ימה מונקה (??2+) | 0 | ||
28 | טורניר אסונסיון, פראגוואיי, גברים | דניאל צוקרמן-גונזלו בואנו | 0 | ||
24 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | ולנטין וצ'רוט-אנדרה ווסורי | 0 | ||
25 | טורניר מיאמי, ארה"ב, גברים | יאקוב מנסיק-לוקאס קליין | 0 | ||
150 | ליגת האלופות בכדורסל | כולל הארכות אם יהיו-אריק מקולום (??2+)/ ליוואי רנדולף | 0 | ||
322 | NBA | מעל/מתחת נקודות שחקן (19) כולל הארכות אם יהיו-פרד ונווליט | 0 |