צ'אנס תוצאות אחרונות נובמבר 2023 | פליי סמארט צ'אנס תוצאות אחרונות נובמבר 2023 | פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

רב צ’אנס – תוצאות ההגרלה

להצגת תוצאות הגרלה אחרת:
שעה:

הגרלת צ'אנס – פירוט הפרסים והזכיות בהגרלה

תוצאות הגרלת הצ'אנס מתאריך 30/11/2023:

תאריך הגרלה מספר הגרלה סה״כ זכיות
30-11-20234809410QK91,196,881
30-11-20234809310710A1,271,248

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

166,896,480
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן

סמארט– מה עושים פה בעצם?

Smart - לשחק חכם בלוטו טוטו צאנס ווינר

שירות Smart

Smart היא פלטפורמה דיגיטלית המעניקה שירות חווייתי של מילוי ושליחה קבועה של טפסי ההגרלות המובילות בישראל- לוטו, טוטו, ווינר וצ'אנס.
אנחנו כאן כדי להביא את המזל שלכם לשיאים חדשים!
פליי סמארט - הגרלות חכמות

המפגש בין מזל לשכל

הטכנולוגיה שלנו מאפשרת להשתתף במגוון משחקים מבלי לפספס הזדמנות לזכות, באמצעות שליחת כמות טפסים גדולה מדי שבוע, בשיטה חכמה המשלבת בין כלים סטטיסטיים מתקדמים לחוות דעת מקצועית של פאנל מומחים בשלל תחומי ספורט.
סמארט עוזרים לך לנהל את המזל שלך בקלות

קל לנהל את המזל

אנחנו מאפשרים לבחור ולשלב בין טפסים אישיים המכוונים לחלום הזכייה בפרסים הגדולים, לבין שליחת כמות עצומה של טפסים קבוצתיים. ניתן לעדכן את הבחירה והשילוב מתי ואיך ושתרצו! פשוט וקל!

איך לשחק צ’אנס?

 

הגרלת הצ’אנס מתקיימת מספר פעמים ביום. מדובר במשחק הכולל 32 קלפים, כשמכל סדרה (לב, עלה, יהלום ותלתן) משתתפים 8 קלפים, מ-7 עד אס. בכל הגרלה עולים בגורל 4 קלפים, אחד מכל סדרה. על המשתתפים לנחש את הקלף שעלה בכל סדרה בהתאם לסוג המשחק שבו בחר לשחק. לדוגמה – בצ’אנס 1 יש לנחש קלף אחד מתוך סדרה אחת. בצ’אנס 2 יש לנחש 2 קלפים שעלו בגורל בשתי סדרות שונות וכן הלאה. בנוסף, קיימת גם אפשרות להשתתף בטופס צ’אנס שיטתי, שבו ניתן לסמן יותר מאפשרות אחת בכל סדרה. בסה”כ קיימים 5 סוגי משחקי צ’אנס שניתן לבחור ביניהם, לכל אחד סיכויי זכייה וסכומי זכייה שונים. מחיר ההשתתפות נתון גם הוא לבחירת המשתתפים מתוך 8 אפשרויות בסה”כ (מינימום 5 ₪ ומקסימום 500 ₪).

מהם סיכוי הזכייה בהגרלת צ’אנס?

 

בכל אחד ממשחקי הצ’אנס סיכויי הזכייה גבוהים מאוד והפרסים נעים בין עשרות שקלים לעשרות אלפי שקלים, כשכאמור, גובה הפרס נקבע לפי מכפלת הפרס וסכום ההשתתפות. סיכויי הזכייה בהגרלת הצ’אנס ידועים מראש והם עולים בהתאם לרמת הקושי של הניחוש. לדוגמה – במשחק צ’אנס 1, ניחוש נכון מזכה בסכום ההשקעה כפול 5, בעוד שבצ’אנס 2, ניחוש נכון של 2 הקלפים מזכה בסכום ההשקעה כפול 30. במשחק צ’אנס 3, ניחוש נכון של 3 קלפים, מזכה בסכום ההשקעה כפול 300 ואילו בצ’אנס 4, ניחוש נכון של כל 4 הקלפים, מזכה בסכום ההשקעה כפול 2,000. בכל משחקי הצ’אנס, ניחוש נכון של חלק מהקלפים שעלו בגורל מזכה גם כן בפרסים כספיים ידועים מראש.

כל תוצאות הגרלת הצ’אנס אחרונות

 

סיכויי הזכייה בהגרלת הצ’אנס הם גבוהים במיוחד, כשסטטיסטית, כמעט כל אדם שלישי שמשתתף בצ’אנס – יזכה בפרס כלשהו. הסיכוי לזכות בפרס כלשהו עומד נכון להיום על החל מ- 1:2.4 בהגרלות הרב צ’אנס וצ’אנס 4 דרך סיכוי של 1:3 לזכייה בפרס כלשהו בצ’אנס 3, סיכוי של 1:4.27 לזכייה בפרס כלשהו בצ’אנס 2 ועד סיכוי של 1:8 לזכות בצ’אנס 1. הסיכוי לזכות בפרס הגבוה ביותר הוא 1:4,096 (בהגרלות רב צ’אנס וצ’אנס 4) בעוד שהסיכוי לזכייה בפרס הגבוה ביותר גדל פי 8 בהתאמה בשאר המשחקים (1:512 בצ’אנס 3, 1:64 בצ’אנס 2 וכן הלאה).
מדי שבוע מתקיימות 35 הגרלות צ’אנס לפי החלוקה הבאה: מדי יום חול נערכות 6 הגרלות, הגרלה אחת בכל שעתיים (הראשונה ב-11:00 והאחרונה ב-21:00), 3 הגרלות נערכות ביום שישי ושתי הגרלות נערכות במוצאי שבת. בסה”כ – עם כל כך הרבה הגרלות צ’אנס בשבוע, האדם הממוצע עשוי להתקשות לעקוב בעצמו אחרי התוצאות של כל הגרלה. על מנת להקל על קהל לקוחותינו, ריכזנו עבורכם באתר סמארט את כל תוצאות צ’אנס האחרונות בצורה נוחה וקלה להבנה.

תוצאות צ’אנס והרבה יותר

 

הצגת תוצאות הגרלת הצ’אנס באתר סמארט מקלה מאוד על משתתפים שרוצים לבדוק אם הצליחו לנחש נכונה את צירוף הקלפים בהגרלה נתונה, וכמובן להתעדכן בסכומי הזכיות המדויקים מבלי לעסוק בחישובים מסובכים.
בעמוד תוצאות הגרלת הצ’אנס באתר, ניתן לקבל בצורה ברורה ופשוטה את תוצאות הגרלות הצ’אנס לפי שעת ההגרלה ומספר ההגרלה ובנוסף גם סה”כ הזכיות שחולקו עבור כל הגרלה.
בנוסף לכל היתרונות הללו לקוחות לוטוקארד של קבוצת סמארט נהנים מבונוס ייחודי ובלעדי – לרשותם עומדים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – סטטיסטיקאים, מתמטיקאים ומומחים נוספים – המשתמשים בשיטות מחשב וסטטיסטיקות מתקדמות המשפרות את פוטנציאל הזכייה בפרסים השונים בהגרלות מפעל הפיס, ביניהן גם בהגרלת הצ’אנס. שימו לב שלקוחות סמארט משתתפים בהגרלות הצ’אנס רק בימי רביעי.

הזוכים של סמארט!

הכירו חלק קטן מלקוחות סמארט שכבר זכו

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוווינר