כיצד הטכנולוגיה שינתה את הדרך בה אנו משחקים משחקים מבוססי מזל? — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

כיצד הטכנולוגיה שינתה את הדרך בה אנו משחקים משחקים מבוססי מזל?

checkmark

זה לא יהיה מופרך לומר שאת הכתבה הזו שהתחלתם לקרוא כעת, אתם קוראים באופן דיגיטלי. בין אם אתם עושים זאת במחשב האישי שלכם בבית, המחשב בעבודה או בטלפון הנייד, הרי שהמכנה המשותף לכל אלה הוא האינטרנט – ללא ספק המהפכה הכי גדולה של המאה ה-21. הנגזרת הבולטת של המדיום האינסופי הזה היא הטלפונים החכמים. כל אלו בשילוב רשת האינטרנט, דחקו לשוליים את הנייר המודפס ושינו את ההרגלים היומיומיים שלנו מהקצה אל הקצה. אז בזמן שרובנו צורכים את החדשות שלנו בדיגיטל, קונים אונליין, מעבירים כספים וקובעים תורים באפליקציות, זה רק טבעי שגם חובבי המשחקים שבינינו יעברו לדיגיטל גם לצורך מטרה זו.

אם ניקח משחק מבוסס מזל כמו הטוטו למשל, הרי שהניירת המיתולוגית ההיא של תחנות הטוטו שהיינו מוסרים לתחנה ונשארים עם ההעתק נשארה בעיקר כזיכרון נוסטלגי. היום, שחקנים רבים נעזרים באתר האינטרנט ובאפליקציה של הווינר כדי לשלוח טפסים באופן דיגיטלי מלא, ללא מעורבות נייר כלל. אלו שעדיין שולחים טפסים בתחנות מקבלים העתק מודפס של הטופס שלהם אבל לנוחות של שליחת טפסים אונליין מהספה בבית אין תחליף.
פן נוסף שבו הטכנולוגיה שינתה את הדרך שבה אנחנו משחקים משחקי מבוססי מזל היא בכל מה שקשור למועד השליחה. אם פעם היה ניתן לשלוח טפסי טוטו עד יום חמישי בלילה, הרי שעידן האונליין פתח את האפשרות לשליחה ממש עד ליום שבת בצהריים, בטרם יחל המשחק הראשון כרונולוגית שמופיע בטופס. גם בכל הנוגע להשתתפות במשחק הווינר למשל, הרי ששליחת טופס מתאפשרת ממש עד דקה לפני מועד תחילתו, מה שהופך את ההשתתפות לדינמית וספונטנית עוד יותר. באשר למשחקים מבוססי מזל נוספים כמו הלוטו והצ’אנס, הרי שכאן אין לשחקנים את האפשרות לשלוח טפסים אונליין ישירות למפעל הפיס. סמארט מציעה לאותם שחקנים את הפתרון האידיאלי – שליחה של מגוון טפסים למספר משחקים מבוססי מזל כשלמעשה לשחקן אין צורך לדאוג לשום דבר בעצמו. סמארט היא זו שמבצעת את השליחה של הטפסים אונליין, בין אם מדובר בהגרלת הצ’אנס, הגרלות הלוטו או טפסי ווינר וטוטו. כדי לעשות זאת, סמארט עושה שימוש בתוכנות סטטיסטיות מתקדמות ובצוות יועצי ספורט שעומל מדי יום על הכנת הטפסים הקבוצתיים והאישיים ללקוחות הרבים. באופן זה נהנים לקוחות החברה לא רק משליחה קבועה של טפסים מדי יום או שבוע (בכפוף לתכנית שבחרו) אלא גם משליחה של כל טופס בזמן מבלי לפספס שום הגרלה.

עדיין אין לכם מנוי בסמארט? הצטרפו עוד היום ותתחילו לשחק חכם

 

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן