איך למלא ולזכות בווינר ליין | מגזין סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

איך ממלאים ווינר ליין?

checkmark

אם אתם מכורים לספורט מכל סוג שהוא – כדורגל, כדורסל, טניס וכו’ – ותמיד יודעים מי הולך להבקיע, מה תהייה התוצאה ומי יקבל כרטיס אדום – יש סיכוי שהימורי ווינר הם בדיוק בשבילכם, ואתם יכולים לעשות אחלה כסף מהידע שצברתם.

אם אתם שחקנים חדשים, המדריך הבא יעזור לכם להבין איך ממלאים ווינר ולקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו לפני כניסה להגרלה.

איך ממלאים ווינר ליין - סמארט

מעוניינים להשתתף בהגרלות ווינר ליין השיתופיות של סמארט?

סמארט מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו, להשתתף בהגרלות שיתופיות של ווינר ליין מידי שבוע ולהגדיל את סיכויי הזכייה!

לפרטים נוספים והצטרפות לחצו כאן

 

איך ממלאים ווינר?

את טפסי הווינר ממלאים באתר המועצה להסדר הימורים או בתחנות המורשות. מדי שבוע יוצגו מאות אירועי ספורט שמתקיימים בעולם, מענפי ספורט שונים. בדרך כלל, ניתן לבצע הימור עד דקות ספורות לפני אירוע הספורט עצמו.
התשובה לשאלה ‘איך ממלאים ווינר’ היא פשוטה להפליא. לאחר שיש בידיכם טופס, תוכלו לבחור משחק. למשחק הזה יש אינספור אופציות הימורים. אם, לדוגמה, בחרתם במשחק כדורגל בין שתי קבוצות, תוכלו להמר בעבור ניצחון של אחת הקבוצות, בעבור תיקו, ואף בעבור נתונים כמו מי יבקיע את הגול הראשון, מי יקבל את הכרטיס הצהוב הראשון או מי יעשה את הנבדל הראשון – סוגי ההימורים הם מגוונים ורבים.
לצד כל הימור תראו נתונים בנוגע ליחס ההימור. אם, לדוגמה, היחס של ניצחון של קבוצה כלשהי הוא שתיים, ואכן צדקתם בהימור, הסכום שהימרתם יוכפל בשתיים. ככל שהיחס גבוה יותר, כך גם הרווח הפוטנציאלי שלכם.

מהם החוקים בווינר ליין?

מינימום ההימור בווינר הוא 10 ש’ח. בנוסף, חשוב לדעת שבווינר יש כמה טפסי הימורים:
• סינגל – בטופס סינגל מהמרים הימור אחד בלבד. אם צדקתם, תזכו בהכפלה של סכום ההימור ביחס ההימור.
• דאבל – במקרים מסוימים אירועים יהיו מסומנים באות D שמשמעותה דאבל. הימורים כאלו מחייבים אתכם לבחור שניים ויותר הימורים, ולא מאפשרים הימור יחיד.
• במידה ומשחק לא מסומן כסינגל או דאבל, תאלצו להמר על מינימום של שלושה משחקים בטופס של ‘קומבינציה’ או ‘שיטתי’:
• קומבינציה – בטופס זה מהמרים מספר הימורים במקביל. עליכם לצדוק בכל ההימורים כדי לזכות, ובמידה וזכיתם, הסכום שהשקעתם מוכפל ביחסי הזכייה של כל ההימורים. כך שאם השקעתם עשרים שקלים וניחשתם נכונה שלושה משחקים בעלי יחס זכייה של 2, 2, ו-3, תזכו ל – 20*2*2*3 ולמעשה ב-240 ש’ח.
• שיטתי – סוג ההימורים השלישי הוא הימור שיטתי, והוא בעל סיכויי הזכייה הגבוהים ביותר. טופס זה מעמיד לרשותכם מגוון של צירופים שונים. בהמשך המאמר, תוכלו להבין לעומק את טופס ההימור השיטתי.

האם ישנן שיטות הימור שיטתי בווינר?

ישנן שיטות שונות בסגנון ‘הימור שיטתי’ המרחיב את טווח האפשרויות לזכייה, ולכן גם את הסיכוי לזכות.

מהי שיטת 5/3 בווינר?

בשיטה זו, עליכם לנחש שלושה הימורים מבין חמישה. במצב כזה, האופציות שלכם לזכייה מגיעות ל10 ניחושים, מה שמעלה משמעותית את הסיכוי לזכייה.

מהי שיטת 6/3 בווינר?

שיטה זו פועלת באופן דומה – רק שבמצב כזה עליכם להצליח בשלושה הימורים מתוך שישה, מה שמעלה עוד יותר את סיכויי הזכייה, שכן במקרה זה האופציות שלכם לזכייה שוות ל-20 ניחושים שונים. כמובן שטופס זה יהיה יקר יותר.
חשוב לציין עבודה חשובה בהקשר זה – נניח והצלחתם לנחש שלושה מתוך חמישה ניחושים, גובה זכייתכם יהיה כפולת יחסי הזכייה של שלושת המשחקים ולא של כל החמישה.

זכיתי בווינר, מתי אקבל את כספי הזכייה?

אם זכיתם בהימור – מזל טוב! סכום הזכייה שלכם יהיה זמין כבר ביום שלמחרת המשחק האחרון בטופס שלכם. את הכסף תוכלו לאסוף מהתחנה. אם הימרתם באתר המועצה, הסכום יופיע אוטומטית בחשבון הזכיות שלכם ותוכלו להעבירו לחשבון הבנק בלחיצת כפתור.

 

*המאמר עודכן לאחרונה בשנת 2021

 

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר