איך צוות יועצי הספורט שלנו משפר את פוטנציאל הזכייה? — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

איך צוות יועצי הספורט שלנו משפר את פוטנציאל הזכייה?

checkmark

אחד הביטויים הלטיניים המפורסמים גורס כי ידע הוא כוח. כשחושבים עליו לעומק, זהו ביטוי שנכון בכל תחום בחיים. ידע בתחום כזה או אחר מאפשר לקבל החלטות מושכלות מתוך הבנה רחבה יותר של הסיטואציה. לאותן החלטות יש גם משמעויות. הן יכולות להיות קלות כמו למשל בחירת אופן או זמן ההגעה למקום מסוים, והן יכולות להיות גם כבדות משקל במקרים אחרים – החלטה לגבי מקום מגורים, שינוי מקום עבודה או מסלול בקריירה. לשני הקודקודים של ידע וכוח מתחבר באופן טבעי קודקוד נוסף המשלים משולש קסם – כסף. ברגע שמרכיב הידע לוקה בחסר בשילוש הזה, הרי שקשה יהיה לצבור כוח או לדעת איך להפיק ממנו כסף.

כל זאת נכון גם לתחום משחקי המזל. אם ניקח שניים כאלה לדוגמה – הווינר והטוטו, הרי שמדובר במשחקים המשלבים ניחוש של תוצאות משחקי ספורט. ברוב תחרויות הספורט יש לפחות שני צדדים המעורבים באופן ישיר באירועים, וישנם יחסי כוחות מוקדמים, תיאורטיים אמנם, המשפיעים על אופן קבלת ההחלטות בניחוש התוצאה. מכיוון שאותם משחקי ספורט מבוססים קודם כל על בני אנוש המשחקים אותם, הרי שיש גם השפעה לעשרות תנאים המתקיימים במקביל למשחק נתון – מקום האירוע, הסיטואציה, המומנטום שבו נמצאים השחקנים, מזג אוויר, כשירות של שחקנים כאלה ואחרים וכיוצ”ב.
אי הידיעה של כל המשתנים השונים יכולה להוביל אותנו לקבל החלטות מסוימות, לצורך העניין – ניחוש תוצאות, שבסופו של דבר יהיו בעוכרינו ויגרמו להפסד כספי. למרכיב הידע יש משקל משמעותי מאוד בניחוש משחקי ספורט כמו טוטו וווינר, כזה שיכול לעשות הבדל משמעותי בין טופס עם פוטנציאל זכייה גבוה לבין כזה עם פוטנציאל זכייה נמוך.

מאז שהחלה לפעול ב-1991, בידלה את עצמה סמארט כמי שמעמידה עבור לקוחותיה הרבים צוות יועצי  ספורט המורכב מאנשים המשלבים גם ידע נרחב בתחום זה וגם שימוש בתוכנות סטטיסטיות מתקדמות, לרבות מעקב רציף ומדוקדק על כל ענפי הספורט שאת תוצאותיהם ניתן לנחש במשחקי ווינר וטוטו. צוות היועצים לא רק עוקב אחרי תוצאות משחקי הווינר בזמן אמת, הוא גם מבצע מעקב שוטף במשך כל ימות השבוע אחר החדשות האחרונות בספורט, מתחשב בפורמה שבה נמצאת כל קבוצה, בכשירות הסגל, במיקומים בטבלה, במקום המשחק, במזג האוויר הצפוי ועוד עשרות פרמטרים אחרים שעשויים להשפיע על תוצאת המשחק. אותו ידע של צוות היועצים שלנו הוא גם הכוח שלנו, והוא זה שמאפשר לנו לשפר עבור כל לקוח ולקוח את פוטנציאל הזכייה בטופס נתון.

אנחנו מזמינים אתכם להתנסות בשירות ייחודי זה וליהנות מהשתתפות במשחקי המזל השונים ולחוות ריגוש בכל יום ויום מחדש.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן