איך למקסם את הסיכוי לזכות בפרס בווינר? — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

איך למקסם את הסיכוי לזכות בפרס בווינר?

checkmark

אנשים מטבעם, לא אוהבים לחכות. אנחנו אוהבים שהכל קורה כאן ועכשיו. הכלל הזה נכון גם לחובבי משחקי מזל למיניהם. רוב המשתתפים במשחקי מזל כאלה יעדיפו להשתתף במשחק שתוצאתו תיוודע בתוך מספר שעות על פני המתנה להגרלה שתתחיל רק בעוד מספר ימים. השילוב המנצח בין תוצאה קצרת מועד לתשלום מהיר על זכייה הוא גם סוד קסמו של משחק הווינר המוכר לנו מזה 21 שנים.
במהלך השנים עבר הווינר מספר שינויים והרחבות לענפי ספורט נוספים מלבד כדורגל וכדורסל, והיום הוא פופולרי, זמין ומהנה יותר מתמיד. ומה עם הזכיות? אמנם אין כאן מספרים עם שישה אפסים כמו אצל האח הגדול מהטוטו, אבל במשחק שסכומי הזכייה שלו מורכבים ממכפלה של סכום השקעה ויחסים, אפשר בהחלט ליהנות מזכיות נאות במיוחד. אז איך אפשר למקסם את הסיכוי לזכות בפרס בווינר? הנה כמה המלצות ווינר שלנו:

  1. להתמקד במשחק בודד

כשהווינר רק הושק בישראל, כל טופס היה מורכב מלפחות 3 משחקים, כאשר נפילה באחד מהם (בטפסים רגילים) הייתה למעשה מפילה את הטופס כולו. עם השנים נכנסה האופציה לנחש תוצאה של משחק בודד (סינגל) או של שניים בטופס (דאבל). אפשרות זו שיפרה משמעותית את סיכויי הזכייה, במיוחד בניחוש סינגל שבו המשתתף תלוי אך ורק בתוצאה של המשחק עליו הוא בחר להמר.

  1. למלא טופס שיטתי

באופן טבעי, טופס שמורכב מכמה משחקים יכול להניב יחס גבוה בהרבה מטופס סינגל. כפי שנכתב בטיפ מס’ 1, מספיקה נפילה אחת כדי להפיל את כל הטופס. איך מונעים זאת? באמצעות טופס שיטתי שמאפשר נפילה אחת ובמקרים מסוימים גם שתיים או שלוש, ועדיין משאירה סיכוי לזכות באחד הטורים הנשלחים במסגרת השיטה.

  1. להשקיע ביחסים נמוכים

ווינר הוא משחק המורכב מיחסים שונים לכל תוצאה אפשרית בהתמודדות ספציפית, הנקבעים עם פרסום לוח המשחקים. מרגע זה ועד למועד המשחק היחסים יכולים להשתנות מסיבות שונות, אך על פי רוב, יחסים נמוכים ניתנים לקבוצות שהן פייבוריטיות ברורות במשחק נתון. נכון, אין בכך ערובה לדבר, וכדורגל הוא משחק של הפתעות שיכולות להניב יחסים גבוהים מאוד, אבל הסטטיסטיקה הולכת לרוב עם הפייבוריטיות והסיכוי לפגוע במנצחת שהיא פייבוריטית וקיבלה יחס נמוך, גבוה יותר מאשר לתפוס את אחת משתי התוצאות האחרות.

  1. לעקוב אחרי סטטיסטיקות

סטטיסטיקה היא תחום מרתק כשלעצמו, ובכל הנוגע לספורט, הרי שיש לה משקל משמעותי בטרם מחליט המשתתף על איזו תוצאה להמר במשחק נתון. בנוסף, זהו תחום שדורש מעקב והבנה של יחסי הכוחות בין הקבוצות, המקום בו נערך המשחק ומשתנים נוספים. מי שידלה מתוך הסטטיסטיקה נתונים המצביעים על יתרון של קבוצה מסוימת במשחקי הבית שלה למשל, יכול להיעזר בכך בכדי להחליט על הניחוש במשחק שלה. נכון שגם כאן סטטיסטיקות נוטות להישבר או להתיישר, אך הן משמשות ככלי עזר לא מבוטל עבור המנחשים.

  1. להצטרף למסלול ווינר ב-Smart

להרוויח כסף מהווינר זה מאוד נחמד אבל זה בטח לא קל. הבנת המשחק על כל אפשרויותיו כמו גם גזירת נתונים סטטיסטיים על כל מאות הקבוצות המופיעות בטופס בכל יום נתון דורשת הבנה ושימוש בעזרים שלא תמיד נמצאים בהישג יד. לעומת זאת  ל- Smart, יש את צוות היועצים שמתמחה בדיוק בנושאים אלה ובעוד רבים. כך מדי יום, מפיק הצוות את הטפסים השונים הנשלחים עבור לקוחות Smart, טפסים שבמקרים רבים מניבים זכיות נאות, הן למשתתפים בודדים והן למשתתפים בטפסים קבוצתיים.

 רוצים גם למקסם את הסיכוי לזכות בפרס בווינר? הצטרפו עוד היום ל-Smart ותתחילו לשחק חכם.

 

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן