לתרום חזרה לחברה באמצעות מילוי לוטו או טוטו | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

ממלאים טוטו או ווינר? אתם תורמים לחברה טובה וספורטיבית יותר

checkmark

מיליוני אנשים ממלאים מידי שבוע טפסים על גבי טפסים של ווינר וטוטו. יהיה זה טוטו 16 (או ווינר 16בשמוה עדכני), ווינר ליין, ווינר ביג, טוטו עולמי, טוטו מחצית, ווינר טופ או כל משחק ניחושים מרתק אחר – כמות עצומה של אנשים מנסים את מזלם במילוי טפסים אלו ונהנים ממשחקי הניחושים המרתקים ביותר שיש היום.

אבל, הכיף שבמילוי הטפסים הללו לא נפסק רק ברמה האישית. אכן, מדובר בחוויה כיפית שמשלבת בין ניחושים לבין משחקי ספורט – שלל משחקים, מכדורגל וכדורסל ועד כדוריד וטניס – ובעתיד היא אף תתרחב ותגדל, אך זהו רק צד אחד של העניין. צד לא פחות חשוב הוא התרומה לחברה שכל מנחש מעניק על ידי מילוי הטופס.

המאפיינים הייחודיים של ההגרלות הממלכתיות

ההגרלות הממלכתיות החלו אי שם לפני שנים רבות בחו”ל, כאשר העיקרון היה מהפכני ומועיל מאוד: כל אדם שרוצה להשתתף בהגרלה כזו צריך לשלם סכום מסוים – סכום שיוקדש במלואו לעניינים בעלי חשיבות ציבורית.

כך, למעשה, ההגרלות הללו אמנם עלו כסף למנחשים אבל הפכו להיות דרך נפלאה שבה הכסף חוזר אל הציבור – אותו ציבור מנחשים שהשתתף בהגרלות הללו. הכסף שנצבר בהגרלות הלו הועבר לגופים השונים של אותה מדינה, ואלו השתמשו בו כדי להקים מבנים ציבוריים, לקיים פעילויות ציבוריות ועוד.

עם הזמן העניין התגבש והפך מסודר יותר, גם כאן בישראל. היום ישנם שני גופים שמנהלים את התחום הזה: מפעל הפיס, אשר אחראי על הגרלות הלוטו, הצ’אנס והחיש גד והמועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר אחראית על משחקי הווינר והטוטו. בעזרתם, כל מנחש תורם עוד קצת למען החברה ולמען העלאת איכות החיים בישראל.

טפסי טוטו ו-ווינר: למען הספורט

המועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר מרכזת כאמור הגרלות טוטו ו-ווינר, משתמשת בכספים אשר מתקבלים מההגרלות והמשחקים השונים, כדי לתמוך בספורט הישראלי. כידוע, הספורט בישראל זקוק לדחיפה עצומה קדימה ובשנים האחרונות הוא זוכה לה ביתר שאת על ידי המועצה להסדר ההימורים בספורט.

מה עושים אותם אנשים בראש המועצה להסדר ההימורים בספורט עם הכסף שלנו? ובכן, מדובר ברשימה ארוכה אשר כוללת הקמת מתקני ספורט (אולמות והיכלים, אצטדיוני כדורגל, מגרשי אימונים וכדומה), תמיכה בקבוצות מקצועניות ובאיגודי ספורט שונים ועוד.

למעשה, חלק לא מבוטל מהענפים המקצועניים בארץ מתקיימים הודות לתמיכה הזו של המועצה, שאינה מבוטלת כלל וכלל. אז זכרו: בכל פעם שאתם ממלאים טופס, אתם עוזרים עוד קצת לספורט הישראלי, על שלל ענפיו.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן