טוטו ווינר 16 - אז איך העניינים מתקדמים עד עכשיו | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

טוטו ווינר 16: אז איך העניינים מתקדמים עד עכשיו? סיכום החודשים הראשונים של 2013

checkmark

עדיין לא ברור אם מדובר במגמה או בעניין חולף, אבל הסטטיסטיקה (ממש כמו הטבלה) אף פעם לא משקרת: לפי התוצאות של שנת 2012 ותחילת 2013 בטוטו, קשה יותר לזכות בפרס הראשון מאשר בלוטו.

הסיבה לכך גם היא לא ברורה עד סופה, אך כנראה שניחוש נכון של 16 משחקי כדורגל באותו סוף שבוע הוא כנראה דבר לא פשוט. ועדיין, אפשר כעת לסכם את הרבע (או הרבעון) הראשון של 2013 ולגלות שדווקא אפשר לזכות מידי פעם, ובסכומים גבוהים. ולכן, הבקשה שלנו אליכם היא אחת: אל תתייאשו. אם תתמידו, זה יגיע.

ווינר 16 בתחילת 2013

בשנת 2012 ידענו לא מעט רגעים של ‘בצורת’ ממושכת. שבועות וחודשים ללא זוכה בפרס הראשון הפכו לעניין די נפוץ, למרות שתמיד היו את אלו אשר זכו בפרסים המשניים יותר, וגרפו לכיסם בכל זאת לא מעט כסף: עשרות ומאות אלפי שקלים, ולעיתים גם מיליוני שקלים, עבור ברי המזל שעשו זאת בשבועות של הפרסים הגדולים.

כך קרה גם בסוף השבוע של ה-26.1.2013, אז מנחש אחד בודד הצליח להשלים ניחוש של 15 משחקים. נכון, אפשר מצד אחד לבכות על כך שעוד ניחוש אחד היה שם אותו על המפה בגדול, אבל העובדה שבאותו סוף שבוע היה פרס גדול מאוד, 25 מיליון שקלים, הייתה בהחלט לטובתו של אותו מנחש. הוא גרף לכיסו מיליון שקלים בדיוק והפך למיליונר הראשון של שנת 2013 בטוטו.

פחות מחודש לאחר מכן, בסוף השבוע של ה-17.2.2013, הגיע הרגע המיוחל והיחידי עד כה: זכייה בפרס הראשון בטוטו, וניחוש מדויק של 16 תוצאות טוטו. למעשה, שני מנחשים עשו זאת באותו סוף שבוע והתחלקו ביניהם באחד הפרסים הגדולים שהיו כאן עד היום בטוטו: 30 מיליון שקלים. כל אחד לקח הביתה סכום נפלא של 15 מיליון ש”ח.

ומה לגבי הווינר 16 פלוס?

באחרונה השיקה המועצה להסדר ההימורים בספורט – הגוף אשר מפעיל את משחקי הטוטו והווינר – בונוס נוסף שמחכה למנחשי הווינר 16: ווינר 16 פלוס. זוהי למעשה תוספת של משחק אחד, אשר יכול לזכות את המנחש בעוד עשרה מיליון שקלים, בנוסף לפרס הראשון. התוספת כמובן תתקבל רק אם המנחש ידייק בכל 17 תוצאות המשחקים.

עד עתה, איש לא הצליח לנצל את ההזדמנות הזו ולנחש 17 משחקים במדויק. אין ספק שזהו אתגר גדול מאוד, אך הוא בהחלט שווה את זה, עם אפשרות להגדיל את הפרס על הזכייה בסכום לא קטן. אולי בהמשך השנה זה יקרה, לראשונה אי פעם.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,973,613
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן