מן העיתונות | סמארט | Smart

אנא סובבו למצב אנכי

מן העיתונות

גלובס:
”סמארט מציעה תוכנת מחשב חכמה שמאחוריה עומדים טובי המוחות של אנשי מקצוע שהשכילו לסנן רצפים מסודרים מידי”

TheMarker:
“ברוד דיגיטל פיתחה לטוטוקארד מערכת בילינג במאות אלפי שקלים”

לכתבה המלאה

מעריב NRG:
“במועדון המנויים של הטוטו-חברת טוטוארד, בחודשים האחרונים הצליחו ב-15 ניחושים וזיכו את לקוחות החברה בפרס הקרוב למיליון שקלים”

לכתבה המלאה

ALL MARKETING:
“קבוצת Smart ”” יוצאת בקמפיין פרסומי תחת השם “פשוט שלחתי SMS”

לכתבה המלא

מגזין סמארט:
“קבוצת Smart ”” יוצאת בקמפיין פרסומי חדש בהשקעה כוללת של כ-250 אלף שקלים. במסגרת הקמפיין תיזום החברה מבצע אטרקטיבי שיכול לאפשר לכל אחד להשתתף במחזור הטוטו חינם”

מעריב:
“בני זוג מחיפה,יקבלו 292 אלף שקל. השניים מנויים בחברת “טוטוקארד” זרקו את הטופס שלשום, מאחר שלא האמינו שיזכו. החברה שולחת בשמם 10 טורים מדי שבוע במשך 3 שנים ולמזלם נשאר עותק בחברה..”

מעריב:
“פנסיונר בן 69 מרחובות, מנוי בחברת “טוטוקארד” זכה במוצאי החג לבדו בפרס הראשון בטוטו-4 מיליון שקלים! שלושה חודשים לפני ביקש לבטל את המנוי ,אבל בנו שיכנע”

מעריב:
“נ. התחננה בפני מנהלי “טוטוקארד” שלא יבטלו את טפסי הטוטו שלה והבטיחה לשלם את דמי חודש ספטמבר. בחברה נענו לה ובשבת הסתבר כי זכתה בחצי מיליון שקל.”

ידיעות אחרונות:
“מה שקרה שלשום ליואב צפיר היה להפוך בקלות לסרט או לתוכנית טלוויזיה, הוא ניחש 15 משחקים בטוטו אבל טעה בניחוש ה-16 שהפך אותו למיליונר לכל החיים”

מעריב:
“שלושה משתתפים זכו בשני מיליון שקל, אחת הזוכות קיבלה טלפון מאנשי “טוטוקארד” ששלחו עבורה טופס בן 10 טורים כחלק משיטה מיוחדת והתבשרה על זכייתה”