כל מה שצריך לדעת על משחק טוטו 16 יולי 2024 -פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

טוטו 16

תוצאות מחזור טוטו 242901 מתאריך 20/07/2024
11
21
31
42
52
62
71
82
מספר משחקתוצאה
92
101
112
12X
131
14X
151
161

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

169,494,682
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן

הופכים חלום למציאות

טוטו 16, אחד המשחקים הפופולריים והוותיקים ביותר בישראל, הספיק כבר להפוך את חלומותיהם של אלפי אנשים למציאות מתוקה. טפסי טוטו 16 נושאים פרסים מצטברים המגיעים לעיתים קרובות לעשרות מיליוני שקלים וביכולתם לקדם אתכם צעד נוסף לעבר החלום הנכסף.

טוטו אינו רק עניין של מזל, על מנת למקסם את הסיכוי להרוויח יש צורך בידע נרחב בעולם הספורט בכלל ובהתנהלותן של קבוצות ספציפיות בזמן נתון בפרט. יתרה מכך, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חיצוניים שעשויים להשפיע על תוצאות משחקי הספורט המופיעים בטפסי טוטו 16.

טוטו 16 – שם המשחק

טוטו 16 , הוא משחק שבו מנחשים את תוצאותיהם של 16 משחקי כדורגל בליגות השונות בישראל וכן במגוון ליגות ברחבי העולם. המשתתפים אינם נדרשים לנחש נכונה את תוצאתו המפורשת של המשחק כי אם לקבוע האם המשחק יסתיים בניצחון של אחת הקבוצות או בתוצאת תיקו. גובה הפרס נקבע על פי כמות הניחושים הנכונים בטופס, כאשר משתתף שניחש נכונה את תוצאתם של כל 16 המשחקים – זוכה בפרס הגדול.

מדי שבוע קובעת המועצה להסדר ההימורים בספורט אילו משחקים יופיעו בטופס השבועי על פי כללים אתיים מחמירים, לכן, המשחקים המופיעים בטופס טוטו 16 הם משחקים טהורים שאינם מוטים.

מועדון טוטוקארד – זכייה במרחק נגיעה…

אמנם טוטו 16 הוא משחק פשוט להבנה אך כדי להגיע למספר רב של ניחושים נכונים נדרשת הן מומחיות והן שיטתיות. הודות לשירות החכם של מועדון טוטוקארד מקבוצת סמארט, לא צריך לרדוף אחרי המזל, הוא נמצא במרחק נגיעה.

חברת טוטוקארד 5 מעמידה לרשות לקוחותיה מומחי ספורט מובילים, אנליסטים ואנשי מחשבים המחויבים כולם למשימה אחת – הגדלת סיכויי הזכייה של כל לקוח.

מומחי הסטטיסטיקה של טוטוקארד 5 עושים שימוש בשיטות מתקדמות על מנת למנף את הידע הנרחב של מומחי הספורט לכדי תוצאות בשטח, והתוצאות הן בטוטו והן בווינר לא מאחרות להגיע.

לאחר מכן, הצוות המסור של מועדון טוטוקארד ממלא עבורכם טפסי טוטו 16 ושולח אותם ליעדם. במידת הצורך, תוכלו לעקוב אחר תוצאות טוטו והטפסים האישיים בממשק המשתמש הפרטי שהגישה אליו אקסקלוסיבית לחברי המועדון. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לוודא שהטלפון שלכם אינו על מצב שקט, מאחר והשיחה המודיעה לכם על זכייה יכולה להגיע בכל רגע.

השירות החכם והייחודי של מועדון טוטוקארד מאפשר לכל אחד להנות מהגדלת סיכויי הזכייה במשחקי טוטו 16 באופן משמעותי; הן לספורטאי כורסא מושבעים שלא מסוגלים למלא טפסי טוטו 16 באופן אובייקטיבי מבלי להתעלם מנטיות ליבם והן לאנשים אשר רוצים להרוויח כסף אך לא יודעים מה ההבדל בין סל וגול…

אז אם גם אתם חולמים להצטרף לעשירון העליון ורוצים לגעת בחלום, הצטרפו למועדון הלקוחות של טוטוקארד 5 הנחשב למועדון המוביל בישראל בתחומו. עד מהרה תוכלו להפוך חלומות קטנים לכסף גדול!

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: לוטוצ'אנסווינר