דבר המנכ"ל — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

דבר המנכ”ל

סמארט – מכוונים לערכי הליבה.

השנה האחרונה הייתה משמעותית במיוחד עבורנו, בקבוצת סמארט. לצד השינויים בהנהלת החברה והמוקדים, ביצענו הרחבה משמעותית של מוקדי המכירה, שינויים במבנה הארגוני והתמקדנו בפעילות חברת טוטוקרד 5 בע”מ.

לכל אורך השנה המשכנו להדגיש את ערכי הליבה שלנו – אמינות, שקיפות והגינות לצד חיזוק הבסיס העסקי הנוכחי שלנו, והשקענו מחשבה רבה בהגדרה ובתכנון של העתיד.

המטרה המרכזית שלנו היא להיות חברה נותנת שירות אמינה. כדי להתקדם בדרך שלנו, אנחנו ממשיכים כל העת ללמוד מה חשוב ללקוחות שלנו ולעובדים שלנו וכן מה מעודד אמון בקבוצת סמארט.

שירות איכותי ללקוחותינו מחייב אותנו להתמקד בהמשך הפיתוח של האנשים והמנהיגים שלנו, בהשקעה המתמדת שלנו בתשתיות, בחדשנות, במתן ערך אמיתי ומלא ללקוחות שלנו ובעשיית כל שביכולתנו כדי להיות חברה אמינה.

 

נקטנו כבר כמה צעדים בדרך.

  • הקבוצה מוסמכת מכון התקנים לתקן ISO 9001:2015 משנת 2010 ומשקיעה משאבים רבים בכל שנה על מנת להמשיך ולעמוד בדרישות המחמירות של התקן.
  • הסכם לקוחות טוטוקרד 5 מאושר על ידי בית הדין לחוזים אחידים.
  • -באופן הוגן ושקוף.
  • בתום כל שיחת מכירה, נשלח ללקוח מסרון הכולל את פרטי העסקה המלאים ופרטי החברה.
  • ערוצי השירות הדיגיטליים ללקוחות החברה ממשיכים להתרחב ואיכות השירות ממשיכה להשתפר.
  • חל איסור על ביצוע התקשרות עם לקוחות מפלחי אוכלוסייה מוחלשת.

בה בעת, אנו ממשיכים לתמוך באנשים שלנו ובצמיחה שלהם בתוך הארגון, באמצעות הדרכות והזדמנויות להתפתחות. אנו ממשיכים להתמקד בסביבת עבודה נעימה ויציבה לכל עובדינו, ושואפים להטמיע תרבות של הכללה ולהעניק לעובדים את הכלים והתשתית להוציא מעצמם את המרב בעבודתם.

אמינות, שקיפות והגינות אינם פרויקט בעל התחלה, אמצע וסוף.

הם מסע, דרך חיים ומחויבות שאנו שואפים להגשים מדי יום ביומו. זו חלק מהאחריות שלנו. מסע זה יימשך במהלך שנת 2020 ולאחריה, תוך שאנו שואפים להשיג הצלחה עסקית והשפעה חיובית רחבה יותר על חייהם של אנשים.

אני מודה לכל אחת ואחד על היותכם חלק מהמסע שלנו.

בברכת שנה אזרחית ועסקית מוצלחת לכולנו,

עמית מיכאל, מנכ”ל משותף.