הגרלת צ'אנס: מהם הסכומים שמחולקים בהגרלות? | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

הסכומים שמחולקים בהגרלות צ’אנס: אין דברים כאלה…

05/05/2013
ע״י PlaySmart

היתרונות של הגרלת צ’אנס

כבר לא מעט פעמים הזכרנו כאן את היתרונות של הגרלות הצ’אנס: עשרות הגרלות מידי שבוע, כולל שישי בבוקר ומוצ”ש, סיכויי זכייה בלתי רגילים והזדמנות לשלב בין הגרלה ממלכתית לבין משחקי קלפים.

מי צריך יותר מזה? אבל מסתבר שכל הגרלת צ’אנס היא לא רק כל אלו. כאן, העניין עצמו גדול הרבה יותר מסך חלקיו.

אפשר לציין את כל היתרונות של ההגרלה ופשוט בזה לסיים את העניין

מי שאוהב את משחקי הקלפים ואת סיכויי הזכייה שלא יקבל בשום קזינו מפואר ומפורסם ברחבי העולם (1:2.4 לזכייה כלשהי, 1:4,000 ומעט יותר מזה לפרס הראשון), פשוט ישתכנע כבר בשלב הזה. אבל כדי שתשתכנעו בצורה סופית, אנחנו רוצים לתת לכם עוד כמה נתונים. לצורך כך גייסנו לטובתנו את נתוני ההגרלות של חודש אפריל 2013.

לא, שלא תחשבו שעשינו את זה משום שהחודש הזה מיוחד במינו. ממש לא. זהו חודש סטנדרטי לחלוטין, אבל לעולם לא תנחשו (בלי להציץ!) מהם הסכומים שחולקו בו, כשאנחנו נמצאים עדיין לפני סופו. הגיע הזמן לפתוח פה ולשאול בתדהמה: כמה???

להשתתף בהגרלת הצ'אנס - סמארט

70 מיליון שקלים בחודש אחד

רק לפני כמה ימים ניתחנו כאן את כמות הזכיות בפרסים הראשונים בכמה הגרלות לוטו באפריל. הגענו לסכום של 3.5 מיליון שקלים. נכון, זהו לא סך הפרסים הכולל, אך עדיין – כנראה שהגרלות הלוטו של החודש האחרון לא יגיעו לנתונים שמציגות הגרלות צ’אנס כמעט מידי חודש. ובחודש הנוכחי הסכום בלתי נתפס: יותר מ-70 מיליון שקלים. בחודש אחד. ישירות לכיסי המנחשים. מדהים.

עכשיו תבואו ותגידו שבמהלך החודש הזה נפל דבר. הייתה הגרלה אחת ששברה את כל המוסכות וניצחה את הסטטיסטיקה. נכון – אבל בהגרלה הזו לבדה חולקו 2.6 מיליון שקלים. זאת אומרת שגם אם מוציאים אותה מחוץ לחישוב אנחנו נשארים עם סכום דמיוני של כ-68 מיליון שקלים. שוב, מדובר כאן בחודש אחד בלבד.

כדי שלא תחשבו שמדובר במשהו חד פעמי אלא במגמה מתמשכת, הנה הסכומים שולקו בחצי השנה האחרונה: יותר מ-455 מיליון שקלים. בחישוב מהיר וגס מדובר ב-75 מיליון שקלים בממוצע מידי חודש.

מה זה אומר? שחודש אפריל 2013 היה אפילו חלש יחסית לחבריו. זה מה שזה אומר.

יש מישהו שמוכן עכשיו לקום ולהגיד שלא ישתתף בהגרלת הצ’אנס הבאה? עם כל כך הרבה סיכויים לזכות ועם סכומי כסף כאלו, צעד כזה יהיה אך ורק לרעתו. לא חבל? לכו, תמלאו טופס צ’אנס ותתכוננו להרוויח. זה כנראה יקרה מאוד בקרוב.

שיטת סמארט הרוויחה ללקוחותיה מעל 150 מיליון שקלים עד היום.
שחקו חכם והגדילו את הסיכוי לזכות >>>

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,973,613
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן