טופס טוטו קבוצתי: קבוצת רכישה משותפת לטפסים | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

רכישה קבוצתית של טפסי הגרלות

checkmark

מי מאיתנו אינו חולם על זכייה גדולה, שתהפוך אותו בן לילה למיליונר ותפתור את בעיותיו הכלכליות?

רכישה קבוצתית של טופסי הגרלה היא הטרנד החם בעולם ההגרלות, והיא מקדמת את המשתתפים אל עבר הזכייה הנכספת.

יתרונות הכלכלה השיתופית כפי שבאים לביטוי בטופס קבוצתי

יזמים ופעילים חברתיים רבים בעולם כבר מבינים את יתרונותיה של הכלכלה השיתופית, המאפשרת שגשוג לחברי קבוצות ואגודות, תוך יצירת כללי מסחר בהם כל הצדדים זוכים. קבוצות רכישה של הורים, קואופרטיבים קהילתיים ואף קבוצות רכישה של קרקעות לבנייה הם רק חלק מהדוגמאות לפריחתה של הכלכלה השיתופית ולשגשוגן של קבוצות הרכישה. עידן הקפיטליזם, אשר האדיר ומיקסם את כוח הקנייה של היחיד ואת הכלכלה החופשית מתחיל להיסדק, ודרך הסדקים מסתננת הבנה והכרה בכוח הקנייה של ההמון וביתרונותיה של כלכלה המשרתת הן את היחיד והן את הכלל.

לקבלת טופס טוטו קבוצתי חינם לחץ כאן 

מספרים מנצחים בלוטו - סמארט

כלכלה שיתופית והגרלות

כוחה של הקבוצה קוסם גם לחברות העוסקות בשליחת טופסי הגרלה, והן מפתחות מודלים באמצעותם ניתן לרכוש כמות גדולה של טפסי הגרלה בעזרת רתימת כוחו של ההמון ויתרונות הכלכלה השיתופית לצורכיהם של רוכשי טופסי ההגרלות. מודלים רבים כבר הוכיחו את יעילותם והניבו רווחים לחברי קבוצות הרכישה.

רכישה קבוצתית זה הטרנד החם!

כפי שצוין, הכלכלה השיתופית מפתחת דרכים רבות ושונות לרתימת כוח הקנייה הקבוצתי לתועלתם של השותפים בקבוצה. בתחום ההגרלות, חברות שונות מציעות ללקוחותיהן רכישת טופסי הגרלות קבוצתיים. האפשרויות מגוונות, וכוללות גם רכישת טפסים להגרלות שונות ברחבי העולם.

באנגליה ובארצות הברית קבוצות רכישה של כרטיסי הגרלה מוכיחות שוב ושוב את כדאיותן, וחלק ניכר מן הזכיות בהגרלות נופל לחיקן של קבוצות רכישה.

כל המרבה הרי זה משובח

כחבר בקבוצת רכישה, ניתן לבצע שליחה חכמה של טפסים. אתה נהנה בזכות היותך חלק מקבוצת רוכשים גדולה. נשלחים בעבורך יותר טפסים, מבלי שתיאלצו לשלם יותר כסף. בנוסף, מעמידות החברות השונות לרשות חברי הקבוצה שיטות ייחודיות לבחירת צירופי מספרים, כאשר שוב – הנהנים מפירות השיטה הם כל חברי קבוצת הרכישה.

הצטרף עכשיו ותוכל להינות מטופס טוטו קבוצתי במתנה

מספרים מנצחים

חברת סמארט, העוסקת בשליחת טופסי הגרלה ותיקה בתחום הרכישות הקבוצתיות של טופסי הגרלה.

צוות המומחים של סמארט מקפיד על שליחת הטפסים באמצעות צירופי מספרים שונים, ופסילה של טפסים שצירופי המספרים בהם אינם הגיוניים.

בנוסף, שילוב נכון בין טפסים אישיים לטפסים קבוצתיים והבטחת השתתפות רציפה ומתמדת בהגרלות, ממקסם את סיכויי הרווח.

הטופס הקבוצתי שם בצד את עניין המזל ולפנטזיה יש שיטה!

בסמארט זכו 52 לקוחות בפרסים ראשונים וחולקו למעלה מ 152 מיליון ₪ . מעבר לנתונים ולסטטיסטיקה נראה כי לסמארט יש קבלות והלקוחות יוצאים מרוצים!

הצטרפו עכשיו!

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

169,494,682
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן