לוטו בסמארט – ככה שולחים היום לוטו קבוצתי — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

לוטו בסמארט – ככה שולחים היום לוטו קבוצתי

checkmark

לכולנו יש חלומות. חלקם גדולים יותר, חלקם צנועים יותר וחלקם גם מוגזמים, כי זהו טבעם של חלומות. אם יש חלום אחד שעבר לכל אחד ואחת לפחות פעם אחת בחיים, זהו החלום לזכות בפרס הראשון בלוטו. לגיטימי בסה”כ, בהתחשב בעובדה שעל פי רוב שבכל מקום בעולם מדובר בסכום של 7 ספרות לפחות ולעיתים קרובות אף למעלה מכך. אחרי הכל, אם רוצים שחלום כזה יתגשם, צריך לעזור לו לקרות.
יש מי שבוחרים לנסות להגשים זאת באופן עצמאי, בהשקעה קבועה או משתנה, עם או בלי מספרים קבועים ותוך כדי ניסיון להשתתף בשתי הגרלות הלוטו השבועיות של מפעל הפיס. עובדה ידועה לכל היא שהסיכוי לזכות בפרס הראשון הוא לא גבוה, אפילו יש לו מספר –1 ל- 16.2 מיליון זהו הסיכוי לזכות בפרס הראשון במילוי של משבצת לוטו אחת. יחד עם זאת, מכיוון ששליחת טופס לוטו דורשת מילוי של שתי משבצות לפחות, מילוי משבצת נוספת מגדילה פי שניים את הסיכוי לזכייה ומורידה אותו ל- 1 ל-8.13 מיליון. אז המתמטיקה כאן אמנם פשוטה אך היא גם עולה ביחס ישר של סכום ההשקעה.

אז איך ניתן בעצם להגדיל עוד יותר את הסיכויים לזכייה בפרס כלשהו, להשתתף בכל הגרלה ועדיין לשמור על סכום השקעה קבוע וסולידי? התשובה לכך היא במילה אחת – סמארט

טופס לוטו חכם – תנו למזל לרדוף אחריכם!

סמארט מפעילה תכנית מנויים ייחודית לשליחה של טפסי לוטו אישיים וקבוצתיים. זו למעשה דרך חכמה וחדשנית ליהנות מכל העולמות – להשתתף  בהמון הגרלות לוטו (אחת או שתיים בכל שבוע), להגדיל את כמות הטפסים שנשלחים בשמי ולהיות חלק מכוח של קבוצה גדולה המשתתפת בהמון הגרלות באופן קבוע וסיסטמתי.

תכניות המנויים של סמארט שבהן נכללת השתתפות בהגרלת הלוטו, כוללות שילוב בין שני סוגים של טפסים – לוטו אישי ולוטו קבוצתי. הלוטו האישי, כשמו כן הוא – זהו טופס אישי ובלעדי לכל לקוח שעומד לרשותו בכל הגרלה. במקרה של זכייה בפרס, הוא עובר במלואו לרשות הלקוח המאושר. ואם זה לא מספיק, הרי שמנויים בתכנית מסוג זה מקבלים גם אפיק נוסף להרוויח ממנו – הלוטו הקבוצתי.

הלוטו הקבוצתי מאפשר שליחה של מספר רב של טפסי לוטו במטרה ברורה לכסות כמה שיותר אפשרויות שיכולות לעלות בגורל ובכך להגדיל מבחינה סטטיסטית את הסיכויים לזכייה. צוות המומחים של סמארט לא רק מבצע את השליחה עבור לקוחות סמארט בכל הגרלה, אלא גם משתמש באלגוריתם מתמטי לצמצום ומיטוב של הטפסים הנשלחים. באופן זה נהנה כל משתתף מדיל משתלם במיוחד – לקחת חלק בכל הגרלה בסכום קבוע וסולידי וליהנות משיטה קבועה שעובדת בשבילו. כל משתתף יכול להיכנס לאזור האישי שלו באתר ולראות את הטפסים שנשלחו עבור הגרלה ספציפית. לאחר כל הגרלה, במידה ושפר מזלם והטפסים הקבוצתיים הניבו זכיות שונות, בין אם בפרס הגדול או בפרסי משנה, מועברים כל כספי הזכייה לחשבונם של כל אחד מחברי הקבוצה בחלוקה שווה. בנוסף, סמארט היא האחראית הבלעדית לשליחה כך שאין צורך לדאוג לגבי זהות המשתתפים האחרים בקבוצה. כך נהנים הלקוחות משגרה אפקטיבית, מהנה ומרגשת כאחד של השתתפות בהגרלה מבלי לדאוג לדבר. כל השנה.

בואו להיות חלק מקבוצה מנצחת, הצטרפו עוד היום למנוי הלוטו של סמארט ותנו למזל לרדוף אחריכם.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,481,792
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן