כיצד ניתן לשלוח טופס חכם ולקבל עדכונים בזמן אמת? — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

כיצד ניתן לשלוח טופס חכם ולקבל עדכונים בזמן אמת?

checkmark

המציאות של השנים האחרונות הכתיבה לנו לא מעט הרגלים חדשים, רובם קשורים בנושאים דיגיטליים. בזמן שלכמעט כל אחד ואחת יש טלפון חכם שיודע לעשות הרבה יותר ממה שאנחנו מפיקים ממנו ביומיום, הכל זמין לנו בצורה קלה למדי. אם יש הרגל שנכנס לנו לתודעה באופן מוחלט הוא המיידיות שבה זורם המידע. התרגלנו להתעדכן בכל דבר חדש בתוך שניות. זה יכול להיות פוש מאתר חדשות, התראה מווייז שמצריכה חישוב מסלול מחדש או הודעת מעקב אחרי משלוח שאנחנו מצפים לו. הכל קורה עכשיו, הכל זמין ותחת בקרה רציפה שלנו, האנשים שמחוברים למסך הטלפון. מה שקרה לפני שעה מקוטלג כבר כחדשות ישנות לגמרי.

תרבות האינסטנט לא פוסחת גם על משחקי המזל. מי שכבר משתתף פעיל במשחקי הווינר והטוטו למשל, כבר יודע מהיכן לקבל את הפושים על השערים הנכבשים במגרשים השונים, כשכל אחד כזה יכול לקרב את המנחש אל חלום הזכייה בפרס הראשון. יחד עם זאת, כשמדובר בטופס טוטו המורכב מ-16 משחקים שונים הפרוסים על פני יומיים עד שלושה, לא תמיד קל לעקוב אחרי כולם, ובטח שלא לזכור מה סומן על ידינו במשחק נתון.

מכיוון שכל יום שעובר בעידן הטכנולוגי המטורף הזה טומן בחובו משהו חדש, הרי שכל מה שקשור לשליחת טפסי טוטו, ווינר או לוטו, לא נשאר מאחור. באתר Smart, המקום בו אתם גולשים ברגע זה ממש, הדרך מהמכשיר שלכם ועד להשתתפות מלאה בכל משחק שתרצו היא קצרה להפליא. ברגע שבחרתם את המסלול המועדף עליכם, צוות יועצי הספורט של Smart ייקחו את המושכות מכאן. בעזרת ידע שאין לכל אחד, תוכנות סטטיסטיות מתקדמות ומעקב שוטף אחרי כל הליגות הרלבנטיות, הם יבנו עבורכם טופס חכם המתחלק לאישי וקבוצתי, כך שיש בידיכם מספר אפשרויות לזכות בפרסים כספיים.
כל הטפסים מחכים לכם מדי שבוע באזור האישי שלכם ואתם יכולים להיכנס ולבדוק בכל רגע נתון מה עלה בגורלם, אבל קחו רעיון לא פחות טוב מזה – שבו בנחת וחכו שנעדכן אתכם על הזכיות שלכם. ככה זה אצלנו ב- Smart – אנחנו שולחים עבורכם טופס חכם ואתם מקבלים עדכונים בזמן אמת.

אנחנו מודים שיש משהו מאוד כיפי ומספק בו זמנית בלבשר ללקוח שלנו שהוא זכה בפרס כספי. זה מה שגורם לנו להמשיך ולעבוד כל הזמן בשביל הלקוחות שלנו ולראייה הסכום המצטבר שגרפנו עד היום עבור לקוחותינו, סכום שלא עוצר ולו ליום אחד…

רוצים גם לשחק חכם? הצטרפו עוד היום ל- Smart. אנחנו בטוחים שעוד תשמעו מאיתנו.

 

 

 

 

 

 

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,481,792
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן