כיצד לבחור מספרים מנצחים להגרלה? — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

כיצד לבחור מספרים מנצחים להגרלה?

checkmark

כשחושבים על זה לעומק, כל חיינו מוקפים במספרים. אנחנו חיים סביב השעון, משתדלים לשמור על המהירות המותרת, מכניסים סכום X ומוציאים Y ועוד אינסוף מקרים וסיטואציות, כמעט כמו המספרים שכידוע אין להם סוף. בין כל אלה, מספרים הם גם חלק מהחלומות שלנו. חלומות שכוללים זכייה בפרס כספי גדול בהגרלה, כזו שכל מה שנדרש מאיתנו הוא דבר פשוט אחד – לנחש מספרים.

הגרלת הלוטו שבגרסתה המקומית כידוע מבוססת על 6 מספרים שעולים בגורל ועוד מספר חזק, הם מה שמפריד בינינו ובין סכומי כסף עצומים שמופיעים בדרך כלל בחלומות שלנו. כשזה נוגע להגרלת הלוטו, כל הגרלה היא אירוע חדש שאינו תלוי בקודמו. המספרים שעלו בגורל בהגרלה של יום שלישי נתון הם עובדה מוגמרת וכל קשר בינם לבין המספרים שיעלו בגורל בהגרלה הבאה בשבת הוא מקרי בהחלט. לאף אחד אין באמת דרך לדעת מה המספרים שיעלו בגורל, אבל כל מי שמשתתף בהגרלת הלוטו מכיר את הדרכים השונות לבחירת מספרים מנצחים (בשאיפה) להגרלה שידייקו עבור תוצאות הלוטו. הנה חמישה סוגים של טיפוסים כאלה:

 אנשים שבוחרים מספרים לפי ימי הולדת

ללא ספק, הבחירה הטבעית והפופולרית ביותר. תאריכי הלידה שלנו ושל בני משפחותינו נתפסים לרוב כמספרי המזל שלנו. אולי לא תמיד הם הוכיחו זאת, אבל עצם היותם המספרים שלנצח יהיו אלה שבהם נציין את יום ההולדת, גורמת לנו לאמץ אותם כמספרים שלנו לסימון במשבצת הלוטו הראשונה שנמלא. זו גם הסיבה שטפסי הלוטו של אנשים כאלה יתמקדו במספרים מ-1 ועד 31 וקצת פחות ב-מספרים מ-32 ועד 37. ואם ימי הולדת לא מספיקים, יש גם את מי שנמנים על הקטגוריה הבאה…

אנשים שבוחרים מספרים שקרובים לליבם

גם אנשים כאלה יכולים להקדיש משבצות לימי ההולדת אבל הם גם מרחיבים את היריעה לתחומי עניין נוספים. זה יכול להיות יום הנישואין, היום שבו התחלתם לצאת, מספר הבניין, מספר הדירה, מידת הנעליים, יום האימוץ של חומי, הקוד לכספומט וכל דבר אחר שעולה בדעתם. עכשיו כל מה שנותר הוא שהם ייצאו בהגרלה ביחד.

אנשים שבוחרים מספרים לפי גימטריה

כאן מדובר באנשים יצירתיים יחסית שבוחרים להצמיד את המספרים לערך הגימטרי של מילים שקרובות לליבם. 18 הוא כמובן ח”י, 36 הוא מן הסתם פעמיים ח”י, 13 הוא “אהבה”, 28 הוא “כח” (ואם תרצו גם “כאב גב”), 32 הוא “לב” ואם אתם בקטע של כדורגל, אז 24 הוא “זהבי”. אפשר להמשיך ככה עוד שעות, אבל הבנתם את העיקרון.

אנשים שבוחרים מספרים לפי קומבינציות מעניינות

היות ובהגרלת הלוטו הכל באמת יכול לקרות, יש את מי שבוחרים את המספרים שלהם לפי מכנה משותף כלשהו שיוצר קומבינציה לא שגרתית. זו יכולה להיות התמקדות רק במספרים זוגיים או באי זוגיים, במספרים הכוללים את הספרה 3, במספרים ראשוניים, במספרים הלקוחים מסדרת פיבונאצ’י וכמובן תת הז’אנר של חובבי הגרפיקה, כלומר כאלה שמסמנים סימונים שיוצרים סוג של ציור על גבי הטופס. אנחנו בטוחים שנתקלתם בכאלה…

אנשים שבוחרים מספרים לפי סטטיסטיקה

בניגוד לטוטו שעוסק בכדורגל, ענף שבו לסטטיסטיקה יש משמעות מסוימת שנותנת מושג על הקבוצות המשחקות, הרי שגם ללוטו יש סטטיסטיקה. היא אמנם לא יכולה ללמד כלום על המספרים שעתידים לצאת בהגרלה הקרובה, אבל יש כאלו שאוהבים לראות מהם המספרים ה”חמים” שעלו בגורל בהגרלות האחרונות כמו גם מספרים “קרים” שפחות נראו לאחרונה בשורת הכדורים שעלו בגורל. בסופו של דבר, כל השיטות לגיטימיות והזכייה בסופו של דבר תלויה במזל בלבד.

רוצה לתת Smart לשלוח עבורך את טפסי הלוטו הקרובים וגם את כל אלה שאחריהם?

רוצים לשלב את המספרים האהובים עליכם יחד עם מספרים שנבחר עבורכם?

ל – Smart יש את הפתרון לכל אפשרות ועוד הרבה מעבר. הצטרפו עוד היום ותתחילו לשחק חכם.

 

 

 

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן