השקעה אלטרנטיבית אינטראקטיבית | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

השקעה אלטרנטיבית אינטראקטיבית

checkmark

 

במשל המפורסם על הצרצר והנמלה, הנמלה עבדה קשה כל הקיץ כדי לאגור מזון לחורף, בזמן שהצרצר התפנן לו בשמש החמה. אם מישהו היה יכול לומר לנמלה החמודה שכל מה שהיא צריכה זה לשתול זרע אחד, קטן, באדמה ופשוט להמתין לחורף (עם מחקר קטן היא הייתה מגלה שיש פירות של חורף, כמו בננה, אגס או פפאיה), היא הייתה חוסכת לעצמה המון אנרגיה וכאב ראש, והייתה יכולה להצטרף לצרצר כשהם קורעים את תלולית החול, או גזע העץ שהם חיים בו, ובחורף נהנית מכמויות עצומות של אוכל שיספיקו לעוד 20 חורפים קדימה.

 

מה מוסר ההשכל (מעבר לזה שכנראה עשינו לכם חשק לסלט פירות)? בשימוש בפלטפורמה הנכונה, אתם לא צריכים להתאמץ יותר מידי, לא צריכים לעבוד קשה כדי לשחק ולהנות. כשיש גב מאחוריכם, שמספק לכם את כל הידע והכלים הדרושים, מפעיל אותם עבורכם, מאכיל אתכם בכפית אם תרצו –  אתם יודעים שאתם וההשקעה שלכם נמצאים בידיים טובות. במיוחד כשהגב הזה הוא גוף מוסמך בעל ניסיון של 30 שנה ותקן בינלאומי.

 

אולי הנמלה הייתה צריכה לקחת את זרע הדלעת שלה לאיזו חממה מיוחדת, שם היו משקים אותו מדי יום, וכשהיא הייתה חוזרת כעבור כמה חודשים, היא הייתה רואה גבעול קטן, או אפילו דלעת שמנמנה ועסיסית. אתם זרע הדלעת שלנו, כשאתם נכנסים למאגר המנויים שלנו. אנחנו מפנקים, ”משקים” אתכם בטפסי משחק איכותיים, מהימנים, ומכינים את הקרקע כדי שתוכלו להנות, לבלות, לצמוח, לגדול, להתפתח. ולא, אתם לא צריכים להבין בספורט כדי לשחק במגרש של הגדולים, עם הליגות הגדולות בארץ ובעולם אלא רק לבוא עם רעב, רצון לטרוף את הקלפים (או הטפסים במקרה שלנו).

 

בכל שבוע צוות היועצים שלנו משגר עבורכם כמות מכובדת של טפסים שהם חישבו, שיכללו, ובחנו מכל כיוון אפשרי כדי לספק לכם פעילות מהנה, חווייתית, בעלת ערך מוסף. וכל שעליכם לעשות כדי להנות מכל הטוב הזה, זה להשקיע אחת לחודש סכום שלא עולה על שווי החופשי חודשי ברב קו. הסכום הזה יפתח עבורכם עולם חדש שלא הכרתם, אך אתם בהחלט לא חייבים לעשות בו דוקטורט או לפתוח גוגל סקולר כדי להנות ממנו.

 

מדובר באפיק השקעה אטרקטיבי, אלטרנטיבי ומשתלם ללונג ראן, מעבר לנושא הפנאי הנובע מהמשחקים עצמם, יש פה עניין של התמדה (מהצד שלנו, כי שוב, אתם לא צריכים לעשות דבר), העשרה, מחשבה על העתיד, מבלי לגרוע מההווה. אפשר להיות בכאן ועכשיו, כשמאחורי הקלעים, אצלנו באתר, הגלגלים עובדים נון סטופ, הדרך נסללת להמשך.

 

כך שבפעם הבאה שתיתקלו בסיפור על הצרצר והנמלה, בין אם כדי להקריא אותו לאחיינים לפני השינה, או כדרך אגב בפוסט באחת הרשתות החברתיות –  אתם תהיו בצד של הצרצר, הצד שמבין את החיים.

 

 

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,883,027
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן