במספרים Smart — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

במספרים Smart

checkmark

חברת Smart מבצעת עבור לקוחותיה מילוי ושליחה של משחקי הווינר, הטוטו, הלוטו והצ’אנס, על ידי כלים סטטיסטיים ויועצי ספורט. Smart מאפשרת לכם לבחור ולשלב בין טפסי ווינר וטוטו אישיים לבין משלוח כמות גדולה של טפסים קבוצתיים עם לקוחות נוספים ובכך לתת לכם הזדמנות לזכות בכל שבוע בפרסי כסף גדולים.

במסגרת הפעילות של  Smart, אין מי שמספר טוב יותר את הסיפור מאשר המספרים שלנו. עם שילוב מנצח של שכל, ידע, סטטיסטיקה וכן, גם מזל, היועצים של Smart יכולים לעשות את ההבדל בין טופס אקראי לטופס זוכה. הנה כמה מספרים שיעשו לכם סדר בפעילות שלנו.

1991 – זו השנה, וזה בהחלט היה מזמן. יצחק שמיר היה ראש הממשלה, מלחמת המפרץ הראשונה החלה, ברית המועצות התפרקה ובטלוויזיה הישראלית היה רק ערוץ אחד. בנוסף, 1991 זו גם השנה שבה הוקמה חברת טוטוקארד מקבוצת Smart, מה שהופך אותה לאחת החברות הוותיקות והמובילות בתחום בישראל. במהלך שלושת העשורים שחלפו מאז, הצטרפו אלינו אלפי מנויים, שנהנו מעשרות אלפי טפסים ומעשרות מיליוני שקלים בזכיות. על איזה סדר גודל מדובר? על כך בסעיף הבא.

162,080,249 – זו לא טעות, וזה גם לא מספר הטלפון שלנו… זה המספר, בשקלים, של סך כל הזכיות שחולקו ללקוחות Smart עד היום. זהו מספר כל כך גדול שאנחנו מרגישים צורך לחזור עליו שוב – למעלה מ-162 מיליון שקלים חולקו למנויים שלנו במשך 31 שנות פעילותינו. כל זאת הודות לאלפי זכיות שונות, קטנות כגדולות, במשחקי הטוטו, הווינר, הלוטו והצ’אנס. אם תשאלו אותנו, מה שהכי יפה כאן, הוא שהמספר הזה אף פעם לא נשאר סופי והוא ממשיך להתעדכן כלפי מעלה, מדי יום ביומו.

52 זכיות בפרס הראשון בטוטו, זו מנת חלקם של צוות המומחים של Smart, אותם אנשים שאמונים מדי שבוע על הטפסים שנשלחים עבורכם. צוות היועצים שלנו עומל במשך כל השבוע על איסוף סטטיסטיקות, בדיקת הרכבים, מומנטום ועוד הרבה אלמנטים נוספים שעוזרים לקבל הערכה מושכלת לגבי הניחוש של כל משחק ומשחק בטופס הטוטו. אנחנו אולי לא זוכים כל שבוע בפרס הראשון, אבל כן נמצאים בכל שבוע ברשימת הזוכים בפרסי המשנה, ובשורה התחתונה, העבודה של היועצים שלנו, שווה לכם המנחשים, הרבה מאוד כסף.

334,284 שקלים חולקו למנויים שלנו ממש לאחרונה בגין זכייה בפרס הראשון בטוטו ווינר 16. זה קרה בשבוע האחרון של שנת 2021, באמצעות הטפסים שממלאים עבורם מדי שבוע המומחים שלנו. לקוח מאושר אחד זכה בסכום של 167,142 ₪ בטופס אישי, ובנוסף, שני טפסים קבוצתיים זיכו 140 מלקוחותינו ב-2,387 ₪ כ”א.

4 משחקים והגרלות, לוטו, טוטו, ווינר וצ’אנס, שולחת Smart עבור לקוחותיה, מה שהופך אותה לחברה היחידה בישראל שמציעה את המכלול הזה. אצלנו תוכלו לבחור בין מספר מסלולים מגוונים שיאפשרו לכם ליהנות משילובים של טורים וטפסים אישיים וקבוצתיים גם יחד, מה שיאפשר לכם להשתתף מדי יום בהגרלות השונות ולזכות בפרסים שנעים בין אלפי למיליוני שקלים.

500  שקלים, זהו הפרס המינימלי השבועי שלנו ב-Smart Gamez – זירת המשחקים החדשה שפיתחנו במיוחד עבורכם, לקוחותינו הנאמנים. ב-Smart Gamez, תוכלו גם לשחק במשחקי אונליין מהנים וגם לזכות בכסף אמיתי, בכל יום! המשתתף או המשתתפת שישיגו את הניקוד הגבוה ביותר בתום הטורניר היומי יכולים לזכות בפרס מינימלי של 100 שקלים, ואלו שישיגו את התוצאות השבועיות הטובות ביותר, יזכו בפרס שהצטבר לאורך כל השבוע. ככל שיותר שחקנים ישתתפו, כך גם יגדל הפרס השבועי. שווה ניסיון, לא?

בואו לבקר בזירת המשחקים שלנו ולנסות להרוויח עוד קצת כסף.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן