כל ההגרלות באתר שלנו | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

אתר האינטרנט של סמארט: לדעת הכל על הגרלות לוטו, טוטו, וינר וצ’אנס

checkmark

חברת סמארט נמצאת בתחום ההגרלות הממלכתיות כבר מאז שנת 1991. זו חברה אשר מציעה ללקוחותיה להשתתף בכל שבוע עם כמות גדולה של טפסים בהגרלות הלוטו, הטוטו, הצ’אנס והווינר והיא עושה את זה בהצלחה כבר מעל 20 שנים. אחת הסיבות להצלחה הזו היא משהו שהרבה חברות לא משקיעות בו מספיק: אתר האינטרנט.

לנצל את יתרונות האינטרנט עד תומם

כבר שנים שאנחנו יודעים שמדובר במהפכה. ברגע שהאינטרנט נכנס לחיינו, שום דבר לא נראה אותו דבר. מה שהיה לפני כן נחשב קשה, מורכב ומסובך יותר ורבים שואלים את עצמם מה היו עושים ללא האוצר הזה.

אבל, למרות שמדובר בכלי שהיום כולנו משתמשים בו ונחשפים אליו, מפתיע לדעת שעדיין ישנן חברות רבות, גם כאלו שנחשבות לגדולות ביותר, אשר לא מנצלות את יתרונות הרשת עד הסוף. שהנוכחות שלהן במרחב הווירטואלי אינה מספיקה. אנשי חברת סמארט עושים הכל כדי שאצלם התמונה תיראה אחרת.

כבר בימיו הראשונים של האתר, הבינו ראשי החברה שהוא יכול לשמש כלי מצוין להרחבת הפעילות ולהעלאת רמת השירות המוענק ללקוחותיה. הם הבינו שבעזרת הכלי הזה, אפשר לשנות לחלוטין את כל מה שהכיר הלקוח עד אותו רגע, ולהפוך את החוויה לה הוא זוכה במסגרת חברותו במועדון הלקוחות, למהנה עוד יותר מבעבר.

להשתתף בהגרלות אונליין - סמארטהכל שקוף, הכל נגיש, הכל פשוט

בהתאם לכל אלו, הקימה חברת סמארט אתר שהוא לא רק חלון ראווה לפעילות החברה ולהתמחויותיה, אלא גם כלי שישמש את הלקוח בכל רגע נתון. דרך האתר, יכול הלקוח לברר על תוצאות לוטו וטוטו בזמן אמת, להעביר לאנשי החברה הנחיות לגבי הגרלות צ’אנס או ווינר (וגם להפך כמובן), ולמעשה לדעת מהו מצבו בהקשר זה בכל רגע נתון.

בעזרת האתר של סמארט, הלקוחות נהנים משקיפות מלאה ויודעים ששום דבר אינו נסתר מעיניהם. הם יכולים לראות מה נעשה עבורם בהגרלות הקודמות, מה אמור להיעשות בהגרלות הבאות, כיצד מולא הטופס הזה וכיצד מולא האחר. האתר של סמארט מעביר את השליטה לידיהם באופן אבסולוטי.

לא רק עבור לקוחות החברה

צמרת חברת סמארט מודעת לעובדה שהיא נחשבת לחברה מובילה בתחום, חברה אשר כל העיניים נשואות אליה. וככזו, אנשיה יודעים שתפקידם הוא להעניק מידע חשוב לכלל ציבור המנחשים, בתור מרכז מידע חשוב ואמין.

לכן, מלבד המשאבים העצומים שמוקצים לטובת לקוחות החברה, מציעה סמארט דרך האתר מידע חשוב גם למנחשים שאינם לקוחותיה: תוצאות עדכניות של הגרלות, ארכיון הגרלות טוטו, לוטו, ווינר וצ’אנס ועוד ועוד. בדרך זו ניתן להבין עד כמה מדובר בגוף מקצועי וחשוב בתחום ההגרלות הממלכתיות בישראל.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן