זכייה בלוטו במיליונים: על הזכייה השנייה בגודלה בארהב | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

636 מיליון דולרים בהינף יד – על הזכייה השנייה בגודלה בהיסטוריה של ארה”ב

checkmark

בהיסטוריה של ארה”ב היו לא מעט זכיות מדהימות במשחקים השונים

לא בכל יום שומעים על זכייה ביותר מ-600 מיליון דולרים, כפי שקרה בהגרלה שנערכה באמצע דצמבר, במסגרת משחק ה’מגה מיליון’, שכבר הביא זוכים בפרס של 656 מיליון. בקיצור, בארה”ב השמיים הם הגבול, באמת.

ההגרלה הנוכחית העלתה שני זוכים, אחד מקליפורניה ואחד מג’ורג’יה. הם יצטרכו להתחלק שווה בשווה בפרס, אבל ככל הנראה הם לא ממש יתלוננו על כך. הסכום בו זכו יכול להספיק להם ולעוד עשרה דורות קדימה, אם יידעו כיצד להתנהל עם הכסף נכון.

מה שמפתיע הוא שבארצות הברית ישנן שתי אפשרויות לזוכים בלוטו: או לקבל את מלוא הכסף, 318 מיליון, בתשלומים, או לקבל את כולו בפעם אחת – אך אז יאלצו להיפרד מחלק די נכבד ולהישאר ‘רק’ עם 170 מיליון. אנחנו ניסינו לחשוב על העניין לא מעט ולא הצלחנו להגיע להחלטה מה כדאי יותר.

למלא טופס לוטו - סמארט


דבר מעניין נוסף הוא, שהפרס הראשון – על אף שכבר נקבע – עשוי לעלות עוד
, משום שהנהלת הלוטו גילתה כי כמות המנחשים הייתה גבוהה מהרגיל. למעשה, בימים שלפני ההגרלה נשלחו כרטיסי לוטו ברחבי ארה”ב בפיקים (שיאים) של כ-25 אלף כרטיסים מידי דקה. וזהו נתון מדהים.

לכן, ומאחר ואנשי הלוטו בארה”ב החליטו לפרגן למנחשים דרך הפרס הגבוה לזוכים, האחרונים יוכלו ליהנות אף מסכום גבוה עוד יותר שיחולק ביניהם, עד ל-648 מיליון דולרים, כלומר – עוד שישה מיליון לכל אחד. מדהים.

רק לאחרונה דיווחנו על טירוף ה-550 מיליון דולרים

אבל בשביל האמריקאים, זה כנראה ממש לא מספיק. הם רוצים עוד, והרבה יותר. הסכומים המטורפים שציינו כאן הם כבר כמעט עניין שבשגרה בארה”ב וכמה פעמים בשנה אנחנו עדים לסכומים כל כך גבוהים, שפשוט הופכים לטירוף ולחדשה המעניינת ביותר בכל רחבי המדינה הענקית הזו. ולא לחינם.

אל תשכחו: בישראל, הסכום הגדול ביותר שחולק עד היום הוא 74 מיליון שקלים; בארה”ב, השיא לאדם אחד עומד על 640 מיליון דולרים – כמעט פי עשרה.

אין ספק שמדובר בסכומים דמיוניים, שלא בטוח שהזוכים עצמם יודעים מה לעשות איתם, אך מה שבטוח הוא שהלוטו האמריקאי זוכה ליחסי ציבור ולתהודה בלתי נגמרת. כל אדם במדינה, ומדובר על מאות מיליונים, מדבר על ההגרלות הגדולות, אנשים ממלאים יחד בקבוצות וכולם עוצרים את נשימתם כאשר הרגע הזה מגיע. בקרוב אצלכם!

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

169,469,499
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן