מה אתם הייתם עושים אם הייתם זוכים בלוטו או בטוטו? | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

5 הדברים הכי גדולים שחלמנו לעשות אחרי זכייה בלוטו או בטוטו

checkmark

5 הדברים הכי גדולים שחלמנו לעשות

אחרי זכייה בלוטו או בטוטו


מה אתם באמת חולמים לעשות אחרי זכייה בסכום כסף גדול? מעטים הם האנשים שלא השקיעו או משקיעים בכך מחשבה, אבל האמת היא שלא מספיק “רק” להיות עשיר – צריך גם לממש את הכסף וליהנות ממנו בצורה הטובה ביותר. עצם ההתעשרות והשגת החופש והעצמאות הכלכלית הם חלומות לכל דבר ועניין, אך לרוב הם לא מספקים בפני עצמם. הנה 5 דרכים מעולות לא סתם לבזבז כסף – אלא באמת להגשים חלומות!

הצטרף לסמארט! השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
  1. 1.לטייל מסביב לעולם

פיליאס פוג מהספר המפורסם “מסביב לעולם ב-80 יום” הקיף את העולם – וכך גם אתם תוכלו לעשות אחרי זכייה בסכום כסף גדול. טיול חובק עולם הוא משאת נפשם של אינספור אנשים, ומטרה נפלאה בפני עצמה. לא בטוח אם יש שימוש טוב וראוי יותר לכסף מאשר להכיר תרבויות חדשות, לחזות מקרוב בפלאי עולם ולצאת להרפתקאות ססגוניות.

לטייל בעולם בעקבות זכייה בלוטו

לחקור כל יום מקום חדש בעולם…

  1. 2.לבנות בית חלומות

רכישת דירה סטנדרטית בעלת 3-4 חדרים היא בגדר חלום רחוק עבור אנשים רבים, או לכל הפחות חלום שעולה להם במשכנתא מכבידה. אחרי זכייה בסכום כסף משמעותי, בהחלט אפשרי שתהיו מסוגלים לא רק לבנות בית פרטי משלכם – אלא אף בית חלומות של ממש. תוכלו לבחור את המיקום האידיאלי, לשלם למי שצריך על מנת שיתכנן ויבנה אותו ולממש כל גחמה שעולה ברוחכם – כולל מה שאפילו לא דמיינתם עד לאותה עת.

לבנות את בית החלומות עם כספי הזכייה - סמארט

לגור באיזה בית שתרצו, איפה שתרצו

  1. 3.לרכוש קבוצת ספורט

אנשים רבים בארץ גדלו על אהדה לקבוצת ספורט, וכמובן שחלקם גדול עדיין שומר חסד נעורים לאותה קבוצה וממשיך לאהוד אותה – ואף ללכת למשחקים שלה. נתח גדול מתוך אותם אנשים גם חלם או חולם לרכוש אותה ולהיות הבעלים שלה ביום מן הימים. כמובן לשם כך יש צורך לזכות בסכום כסף גדול עד מאוד בהגרלות ספורט שונות – יתכן וזה יקרה ביום מן הימים. אם כן, רכישת קבוצה אהובה היא אקט סימבולי, נוסטלגי והגשמת חלום ילדות וחלום נעורים מרגש במיוחד.

  1. 4.להשקיע במיזמים מרתקים ועתידניים

אנשים עשירים אוהבים לתרום – וגם להשקיע את הכסף שלהם במיזמים וסטארט-אפים מעניינים. אם ההשקעה שלהם צולחת, הם יכולים לזכות גם בהחזר השקעה גבוה, גם בכבוד וגם בסיפוק רב. תארו לעצמכם איך הייתם מרגישים אם הייתם משקיעים למשל בחללית “בראשית” – החללית הישראלית הראשונה שנשלחה לירח. זוהי בהחלט דוגמא טובה לצורך המחשה. בכל אופן, ישנם מיזמים מעניינים רבים, הנוגעים לתחומים שונים של חיינו בהווה ובעתיד, שבהחלט יכול להיות גם משתלם וגם מעניין ומרגש להשקיע בהם.

חללית

אולי החללית הבאה תיקרא על שמכם…

  1. 5.להקים מבנים ומוסדות חדשים

אנשים עשירים אוהבים גם להטביע את חותמם בשטח ולקרוא לדברים על שמם, על מנת לקבל סיפוק אישי והכרה ציבורית רחבה בהווה ובעתיד. זה יכול להיות בית מלון, מוזיאון, גורד שחקים, קניון ואינספור מבנים ומוסדות מסוגים שונים.זאת ניתן לעשות באופן חלקי גם ללא הקמה של מבנים חדשים, אלא גם על ידי מתן חסות לגופים שונים. דוגמא טובה לכך היא מגדלים ואצטדיוני כדורגל שנבנים ברחבי הארץ והעולם ונושאים את שמות נותני החסות שלהם.

 


*בכפוף לתקנון 6699 המופיע באתר סמארט

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן