תשעה מיליונרים חדשים: סיכום הרבע הראשון של 2013 בהגרלות לוטו — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

תשעה מיליונרים חדשים: סיכום הרבע הראשון של 2013 בהגרלות לוטו

checkmark

בשנה שעברה היו לנו 53 מיליונרים חדשים בלוטו – מספר מדהים ללא ספק. ואיך זה נראה בתחילת שנת 2013? עברנו עד כה שלושה חודשים, שהם למעשה הרבע הראשון של השנה, וכבר יש לנו תשעה מיליונרים חדשים, חלקם זכו בקופה יפה ביותר, שכנראה תאפשר להם ‘לסדר’ גם את הדורות הבאים.

אמנם, אם מסתכלים על הקצב הזה, על פניו מדובר בקצב איטי יותר, אך אל תשכחו שבכל שנה ישנן ‘תקופות’ של זכיות ושיאים, כך שהכל עוד פתוח. מה גם שבסיכום שאנחנו עושים כאן, לא נכללו הגרלות בהן כמה זוכים חלקו יחדיו בסכומים של מיליון ומעלה, משום שבמקרים כאלו כל אחד מהם לא הפך למיליונר.

הזכיות הגדולות ברבעון הראשון של 2013

ובכן, 2013 מסתמנת גם היא כשנה שבה אפשר לזכות, ובגדול, בהגרלות לוטו. יש שני זוכים מאושרים שבהחלט יכולים להעיד על כך בפה מלא, והם בהחלט דוגמא טובה לכך שדרך הגרלות לוטו שונות, אפשר להגיע לשיאים חדשים.

הראשון מבין ברי המזל הגדולים של הרבעון הראשון ב-2013 הוא האדם אשר גרף לכיסו 16 מיליון שקלים ב-26.1.2013, לאחר שניחש נכונה את כל המספרים הזוכים בהגרלת הדאבל לוטו. אבל, כרגע מי שמחזיק בשיא של שנת 2013 הוא המנחש בר המזל של הגרלת ה-26.2.2013 (שמתם לב לצירוף המקרים? חודש בדיוק לאחר הזכייה הקודמת), שגרף 17 מיליון שקלים לאחר שניחש נכונה שש תוצאות לוטו בהגרלה ה’רגילה’.

ומהו החודש הפורה ביותר?

אולי בתור רמז לבאות, החודש הראשון של שנת 2013, ינואר, היה גם המוצלח ביותר עד כה עבור המנחשים. מלבד הזכייה הגדולה ב-16 מיליון, נרשמו בחודש זה עוד שלוש זכיות שהביאו למיליונרים חדשים ובסך הכל, רק בזכיות אלו חילק מפעל הפיס 28 מיליון שקלים וחצי – סכום מדהים לכל הדעות.

רק לשם השוואה, בחודש פברואר חילק מפעל הפס לזוכים הגדולים 19.5 מיליון שקלים ובמרץ ‘רק’ שני מיליון. כמובן שצריך לזכור כי כאן מדובר רק בפרסים הגדולים, וכי מפעל הפיס מחלק עוד הרבה יותר מזה, אם נחשיב גם את הפרסים הקטנים.

ההגרלה המוצלחת ביותר של הרבעון הראשון ב-2013

כאן יש לנו זוכה אחת שנמצאת מעל כולם בהפרש גדול מהשאר: ההגרלה של ה-26.1.2013, אותה הגרלה בה זכה בפרס הראשון בדאבל לוטו מנחש מאושר שלקח לכיסו את הסכום האדיר של 16 מיליון שקלים.

ומדוע זו ההגרלה הפורייה ביותר? משום שבהגרלת הלוטו המקבילה, זכה מנחש בודד בפרס הראשון ולקח הביתה שמונה מיליון שקלים, כך שרק ההגרלה הזו לבדה, בשני הפרסים הראשונים, הביאה לחלוקה של 24 מיליון שקלים. מדהים.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן