כל מה שרציתם לדעת על שליחת לוטו קבוצתי | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

שליחת לוטו קבוצתי – כל מה שאתם צריכים לדעת

checkmark

שליחת לוטו קבוצתי – כל מה שרציתם לדעת

שליחת לוטו קבוצתי זהה לשליחת טופס לוטו רגיל – מלבד העובדה שהשליחה מתבצעת באופן קבוצתי, ואתם חולקים את כרטיסי ההגרלה עם אנשים נוספים, אליהם הצטרפתם מבעוד מועד.

כך ניתן לשלוח טפסים רבים ובפרס מתחלקים כל החברים בקבוצה באופן שווה. בפרט כאשר מדובר בזכייה בפרס גדול ויוקרתי – זוהי עסקה משתלמת מאוד לכל החברים.

 כל מה שרציתם לדעת על שליחת לוטו קבוצתי

שליחת לוטו קבוצתי באופן עצמאי

הקונספט הוא פשוט – למצוא קבוצה של אנשים, נניח חברים, מכרים ומשפחה, ולשלוח איתם טפסי לוטו רבים ככל שהתקציב שלכם יאפשר. כל חבר בקבוצה משתתף בעלות הרכישה באופן שווה, וזוכה לנתח שווה מפרס הזכייה הפוטנציאלי

אין זה משנה מי שלח את הטופס הזוכה – כולם נהנים מהזכייה. בסיטואציה מסוג זה כדאי (אם זה אפשרי) לחבור לאנשים שאתם מכירים באופן אישי ויכולים לסמוך על היושר האישי שלהם.

שליחת לוטו קבוצתי בצורה מסודרת

קיימים שירותים המאפשרים להצטרף לקבוצת לוטו קבוצתי בעלת מספר מסוים של חברים. סביר להניח שאתם לא מכירים אותם – והם לא מכירים אתכם, אבל אתם חולקים שאיפת על אחת משותפת – זכייה בכסף גדול.
החברה שמציעה את השירות מגשרת למעשה בין החברים בקבוצה ודואגת לחלק את הפרס שווה בשווה בין החברים בקבוצה! כך אתם בטוחים שהכל מתנהל באופן מסודר, בטוח ואמין.

הגדלת הסיכויים לזכות בפרס הגדול

מטרתו העיקרית של לוטו קבוצתי היא להגדיל את הסיכויים לזכות בפרס ולקטוף סכום זכייה גדול ומשמעותי. קשה להתווכח עם כך שמילוי הרבה טפסים – מעלה באופן סטטיסטי את הסיכויים , ואין ספק שיכולת ההשקעה הכספית של מספר אנשים עולה על יכולת ההשקעה של אדם אחד.

הפרס בהגרלת הלוטו מתחלק באופן טבעי בין מספר אנשים, אבל כשמדובר בסכום זכייה גדול מאוד, לרבות מיליוני ועשרות מיליוני שקלים – כל חבר בקבוצה זוכה לקבל סכום שיכול לשפר ואף לשנות את חייו באופן דרמטי.

שליחת לוטו קבוצתי עם קבוצת סמארט

באמצעות שירותיה של קבוצת סמארט תוכלו לשלוח טפסים אישיים וטפסים כחלק מקבוצה באופן יעיל וקבוע, ולא לפספס אף הגרלת לוטו.

עשרות אלפי לקוחות כבר זכו בסמארט, כולל מעל 50 זכיות בפרסים הגדולים וסכום זכיות מצטבר של למעלה מ-158 מיליון ₪ !
לקוחות רבים שהשתמשו בשירותים שלנו חיים כיום את החיים שהם חלמו לחיות – החיים הטובים, הודות לזכייה במיליוני שקלים, וגם אתם יכולים לקחת חלק במילוי קבוצתי..

לקבלת פרטים אודות שליחת לוטו אישי וקבוצתי לחץ כאן !

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,973,613
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן