לוטו: 17 מיליון תמורת טופס של פחות מ-12 ש"ח — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

לוטו: 17 מיליון תמורת טופס של פחות מ-12 ש”ח

checkmark

תמיד אומרים שהמזל הולך עם הטובים. שכסף נמשך לכסף. שמי שזכה פעם אחת, דווקא הסיכויים שלו לזכות שוב, גבוהים יותר. הכל כמובן בגדר אמונות ודעות, ללא ביסוס אמיתי בשטח, אבל אין ספק שהאמרות הללו משכנעות לא מעט אנשים. הסיפור שנביא לכם הפעם, יראה לכם שלא תמיד האמרות הללו נכונות, וטוב שכך.

אפשר להגיד בלי ספק שהאגדות על הגרלות הלוטו (או כל הגרלה ממלכתית אחרת שנעשית בארץ) יכללו תמיד סיפור על אדם בלי הרבה כסף, שמילא טופס בסכום המינימלי האפשרי משום שהוא אינו יכול להקצות לכך עוד כסף מעבר לזה, וזכה בפרס הגדול. ובכן, האגדה הזו הפכה למציאות ב-26.2.2013.

אם לא עבורכם, אז בהחלט עבור אותו אדם, מדובר בתאריך היסטוריה. תאריך בו הגרלת לוטו שגרתית, בה הוא משתתף מידי פעם, הפכה את העולם שלו על פניו ולמעשה יצרה לנו עוד מיליונר מאושר (בנוסף ל-53 שכבר הצטרפו למועדון היוקרתי הזה ב-2012 בלבד).

אז מה יש לנו כאן: תושב מרכז הארץ, אדם בלי יותר מידי מזומנים בכיסים, שאחת לכמה זמן מילא טופס לוטו בסכום המזערי של 11.60 ש”ח בלבד. סכום שלא מבטיח לו יותר מידי ואם נתרגם אותו למספרים, הרי שסיכויי הזכייה שלו הם יותר מאחד ל-18 מיליון. בקיצור, לא משהו שעובד בדרך כלל.

אבל אותו אדם המשיך להתמיד ולהאמין שיצליח. כל פעם היה בודק תוצאות לוטו ומתפלל שזה יקרה. בסיפור שלנו, ממש כמו באגדות, התפילות שלו אכן סייעו לו להצליח. אותו אדם זכה בפרס הראשון בלוטו, למרות הסיכוי הנמוך.

בכמה זכה האיש המאושר? בסכום חלומי של 17 מיליון שקלים. גם לאחר הניכויים של מס ההכנסה, מדובר בסכום אדיר, אשר יסדר אותו, את ילדיו ואת נכדיו – וכנראה גם את הדור שלאחר מכן בוודאות. גם על פי דבריו של האיש, שחושב בעיקר על הבית החדש שיוכל לקנות כעת, נראה שהכסף הזה לא ירד לטמיון.

איך שלא נסתכל על זה, מדובר בעניין מדהים. הניחוש של אותו אדם היה מדהים והוא לא נעזר בשום שיטה או תוספת כלשהי כדי להעלות את הסיכויים שלו לזכות. כל מה שעשה הוא לסמן את המספרים הנכונים ולגרוף את כל הקופה.

עם השנים, מצטברים לא מעט סיפורים על זכיות מסוג זה. אנשים שמילאו טוטו וזכו בלי לדעת כלום על כדורגל, אדם שמילא את מספרי הלידה של משפחתו ועוד ועוד – הקסם הזה לא פג לעולם. וזו ההוכחה הטובה ביותר לכך.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן