חדשות לוטו מקומיות: בפרוס השנה החדשה נאחל לך... זכייה ב-22 מיליון שקלים! — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

חדשות לוטו מקומיות: בפרוס השנה החדשה נאחל לך… זכייה ב-22 מיליון שקלים!

checkmark

ישנם הרבה מאוד איחולים שאפשר לפזר, לקראת בואה של השנה החדשה. ככל הנראה, אחת הברכות הטובות ביותר תהיה זכייה בפרס הראשון באחת ההגרלות הממלכתיות שנערכות בארץ. זה חלום שכל אחד חולם עליו לעיתים.

 כעת, מסתבר שהחג זימן לנו הפתעה יפה, או יותר נכון: לזוכה בודד, שביום שלישי, ה-3.9.2013, התברר כזוכה היחיד ב-22 מיליון שקלים. כנראה שאין בשורה טובה יותר מזו, ואין סרט הוליוודי נוצץ שיוכל לעושת זאת יותר טוב: זכייה בסכום אדיר כל כך, יום אחד לפני שהשנה העברית נכנסת. אין דרך טובה יותר לסגור שנה, אין דרך טובה יותר לפתוח אחת חדשה. חלום, כבר אמרנו?

 הגרלה אחת, חיים שלמים שמשתנים

 הגרלת הלוטו של ה-3.9.2013 העלתה בחכה את המספרים הבאים: 37, 33, 29, 27, 14, 8 והמספר הנוסף: 6. צבר של מספרים, אקראי לחלוטין, שהופך למשהו עם המשמעות הכי גדולה שיכולה להיות.

 אותו זוכה בודד בוודאי יושפע מהזכייה הזו. לא מדובר בבשורה שמתרחשת בכל יום, וגם לא בזכייה שמתרחשת כל שנה. כאן, בישראל, כל זכייה של מעל 20 מיליון שקלים היא זכייה משמעותית במיוחד, אפילו חריגה מעט. המזל משחק כאן שוב ושוב.

מתקן הגרלת לוטו - סמארט

 מי ששמע או ראה…

 נכון לכתיבת שורות אלו, מייד לאחר סיום ההגרלה והיוודע התוצאות, עדיין לא ברור מיהו הזוכה. כדי לקבל את הצ’ק השמן יש כמובן להגיע למשרדי מפעל הפיס ולהצטלם עם הקרטון המפורסם על הפנים, כדי למנוע זיהוי. אך אותו זוכה יחיד, אחד מתוך כמעט תשעה מיליון אזרחים, טרם הגיע לקחת את הפרס.

 כמובן שבמקרה שלנו יש הקלות. בתקופת החגים הכל מתרחש בקצב אחר, ובוודאי שאותו אדם יגיע לאסוף את הפרס שלו במוקדם או במאוחר. עבורו, בכל אופן, תקופת החגים ותקופת ‘אחרי החגים’ תשע”ד יהיו כאלו שהוא לא ישכח לעולם.

 אז יש כאלו שמחכים לאראלה. יש אחרים שממלאים טוטו או ווינר. אחרים מגרדים במשך שנים כרטיסי חיש גד ויש לא מעט שבוחרים למלא טפסי לוטו באופן קבוע, בתקווה שהבשורה תגיע גם אליהם, בסופו של דבר.

מעניין לדעת מהו הסיפור של הזוכה הטרי. ישנן אפשרויות רבות ובכל פעם אנו מגלים שהסיפורים האמיתיים עולים על כל דמיון. כך או כך, נחכה בסבלנות עד שהזוכה המאושר יגיע אל משרדי מפעל הפיס – אנחנו נעקוב אחרי הרגע הזה באדיקות, בכדי שוב לחזות באדם אשר חייו התהפכו לחלוטין, במובן הטוב של המילה.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן