סוגרים שנה עם מיליונר חדש | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

סוגרים שנה עם מיליונר חדש?

checkmark

מידי כמה זמן זה קורה: אין מנחשים בפרס הראשון בהגרלה הראשית, והסכומים קופצים מעלה-מעלה. אם בחודש אחד אנחנו יכולים לזכות בפרס של ארבעה מיליון שקלים ‘בלבד’, הרי שכמה שבועות לאחר מכן הוא כבר יכול להגיע ליותר מ-20 מיליון. זה היופי של הגרלות טוטו ולוטו, ובשבוע הקרוב, ההיסטריה שוב מכה גלים בקרב מנחשי הלוטו.

 אז אם אתם מאלו שאוהבים את משחק ניחושי המספרים הזה, הטו אוזן, קראו היטב והפנימו: השבוע, מוצאי שבת ה-28.12.2013, הפרס הראשון בהגרלת הלוטו עומד על 23 מיליון שקלים. נכתוב זאת שוב, שיהיה ברור: עשרים ושלושה מיליוני שקלים חדשים. ומי שלא יזכה בפרס הראשון, יוכל להתנחם בפרס שני נאה ביותר בפני עצמו – חצי מיליון שקלים. נכון שזה יפה?

 כאן זה לא נגמר כמובן, כי מי שמכיר את משחקי הלוטו של השנים האחרונות יודע שישנו משחק נוסף, מקביל, שמציע פרסים כפולים: זהו הדאבל לוטו, שבמוצ”ש יגיע לפרס ראשון מדהים של 46 מיליון שקלים ולפרס שני של מיליון ₪. לא שזו הפעם הראשונה שזה קורה, אך בפועל – זהו פרס לא מבוטל. פלא שאינספור אנשים כבר מילאו טופס?

כבר היו לנו 50 מיליונרים השנה. לא כדאי לסיים אותה יפה?

 50 מיליונרים לאורך שנת 2013 זה רק מעט פחות מהשנה הקודמת – בה נרשמו 53 מיליונרים חדשים. אז אולי כבר לא נגיע בשנה הזו לאותו נתון (ומי יודע? הכל עוד יכול לקרות), אבל אפשר בהחלט לסגור אותה בצורה מרשימה, עם הפרס מהגבוהים ביותר של השנים האחרונות, וכנראה הפרס הכי גבוה השנה.

 אז הגיע הזמן: שנסו מותניים, כנסו לאתר של הלוטו או הגיעו לתחנת הלוטו הקרובה ושימו על הכף את המספרים שמרגישים לכם הכי טוב. אתם יכולים גם להיעזר בשירותיה של סמארט ולזכות בסיכויים גבוהים הרבה יותר לזכות. ואם בכל זאת ‘מדגדג’ לכם למלא לבדכם טופס, תוכלו לעשות זאת דרך האתר של החברה – בלי לוותר על השירות הייחודי שהיא מציעה לכל המנויים שלה.

 טופס לוטו יכול להיות המרחק ביניכם לבין חיים של עושר ואושר. אמנם את האחרון לא תוכלו לקנות בכסף, אך ברור שעם הכסף הגדול תהיו הרבה יותר רגועים וחייכניים. עכשיו זה בדיוק הזמן: לפני שעוד שנה מסתיימת לה בקול תרועה רמה, תוכלו אתם לסיים פרק אחד בחיים ולפתוח חדש – כזה שמבטיח לכם הרבה מאוד מכל דבר שתרצו.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן