צוות היועצים של סמארט כאן בשביל לעזור לכם לשחק חכם יותר | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

מה עדיף: למלא טופס טוטו באופן עצמאי או באמצעות יועצים?

checkmark

הרבה מאוד מלקוחותינו היו אנשים שבתחילת הדרך תהו האם כדי להמשיך למלא טופסי טוטו באופן עצמאי או אם כדאי להם להצטרף אל סמארט על מנת שהיועצים שלנו יבצעו עבורם את שליחת הטפסים. אחת המחשבות שהיתה להם היא, שברגע שמשלמים לחברה אחרת שתמלא עבורם את הטפסים, הכסף מתחלק בין החברה לבין מועצת ההימורים בספורט, ובמקביל – הסיכוי שלהם לזכות לא באמת משתפר. אנחנו כאן כדי להציג לכם את העובדות בשטח, לספק לכם את כל המידע שבעזרתו תוכלו ללמוד את הנושא מלפני ולפנים ולאפשר לכם לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ביותר.

smart - מילוי טפסי טוטו בעזרת יועצים מומחיםמה ההבדל בין שליחת טופס טוטו באופן עצמאי לבין שליחתו באמצעות חברה?

 

ההבדל העיקרי בין שליחת טופס טוטו באופן עצמאי לבין שליחתו באמצעות חברה טמון בעובדה שכאשר אתם בוחרים באפשרות השנייה – מישהו אחר עושה עבורכם את העבודה. אבל – זה לא סתם מישהו אחר, אלא גוף מקצועי בעל ידע וניסיון רבים, אשר עושה שימוש בשיטות צמצום שהוכיחו תוצאות.

 

אז מהם היתרונות של חברה עם יועצים לתחום הטוטו-ווינר?

 

  • כמות הטפסים – כשאתם בוחרים באפשרות של שליחת טופסי טוטו באמצעות חברה, אתם בוחרים באפשרות שבזכותה נשלחים עבורכם טופסי טוטו רבים. כמובן שהדבר לא מבטיח שדווקא הטפסים שלכם יזכו, אבל זה בהחלט תורם למקסום הסיכויים.

 

  • שליחה חכמה – כשבוחרים לשלוח טופס טוטו באמצעות חברה כמו סמארט, בוחרים בדרך מילוי חכמה שמשלבת בין טפסים אישיים לטפסים קבוצתיים, והכל על פי הסטטיסטיקות שנערכו בתחום.

 

  • התמדה בשליחה – כשמצטרפים לסמארט, בעצם שולחים טפסי טוטו כל שבוע (כמובן בהתאם להיארעות המשחקים).

 

  • שקיפות מלאה – כשאתם בוחרים לשלוח טופס באמצעות סמארט אתם יכולים להתעדכן ולקבל את כל הנתונים בכל רגע נתון באמצעות כניסה ליוזר האישי שלכם באתר החברה.

 

  • נוחות מירבית – במקום להגיע כל שבוע או כל פעם שאתם מעוניינים למלא טופס טוטו לתחנה של טוט-ווינר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להצטרף לסמארט ושם כבר דואגים למלא ולשלוח את הטופס במקומכם.

 

  • הגרלות, מתנות והטבות – כל חברה שמכבדת את עצמה, עושה הרבה יותר מלשלוח עבורכם טופסי טוטו. כלקוחות סמארט תוכלו ליהנות מהגרלות פנימיות שמוצעות לכם בלבד וממתנות יוקרתיות שניתנות לחברים בלבד.

 

לסיכום – כשאתם בוחרים באפשרות לשלוח טופסי טוטו באמצעות חברה אתם גם נהנים מכך שעושים את העבודה עבורכם, גם נהנים מכך שהטפסים נשלחים על ידי יועצים מקצועיים ועל פי כל הסטטיסטיקות המתקדמות ביותר, וגם נהנים מהטבות שמיועדות אך ורק לכם.

 

כיצד נבחרים היועצים של סמארט?

 

היועצים נבחרים על פי ההשכלה שלהם בניתוח נתונים ועל פי הקשר והאהבה שלהם לספורט. השילוב בין השניים הוא נוסחה מנצחת לניתוח נכון ומדויק של המשחקים והתוצאות שהיו עד כה, ומאפשר לנו להציע לכם להיות שותפים לידע הכל כך חשוב הזה.

 

אצלנו  בסמארט מועסק צוות יועצים מקצועי אשר הניתוחים הסטטיסטיים שהוא מבצע מוכיחים את עצמם שוב ושוב.

 

לקבלת מידע נוסף אודות סמארט ושליחת טפסים שהיא לגמרי אוטומטית עבורכם – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

 

 

 

 

 

 

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן