טפסי טוטו עם משחקי הליגות הנמוכות - למה לא בעצם? — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

טפסי טוטו עם משחקי הליגות הנמוכות – למה לא בעצם?

checkmark

הטוטו, או בשמו העדכני בשנים האחרונות – ווינר 16 – הוא מהמוסדות האהובים, המוכרים והפופולאריים ביותר בישראל בתחום ההגרלות הממלכתיות. אין אוהב ספורט וחובב כדורגל שלא מילא טופס טוטו לפחות פעם אחת בחייו, כשיש כאלו שעושים את זה כבר שנים רבות, כמעט סוף שבוע אחרי סוף שבוע.

השילוב הזה, בין ספורט לבין ניחוש נכון של תוצאות, הוא שמושך המוני אנשים להשתתף בהגרלות הטוטו מידי שבוע. נכון, לא מדובר במשימה קלה במיוחד וכמות הזוכים בפרס הראשון אינה גבוהה כמו בלוטו, אבל איך אומרים בהזדמנויות רבות בכל הקשור לספורט? העיקר ההשתתפות. אצל הרבה מאוד אנשים, החוויה היא הניחוש ולא הזכייה.

עם השנים, התברר שהקהל צמא לעוד. עוד מה? עוד גיוון, עוד ענפי ספורט, עוד משחקים שאינם רק כדורגל מקומי. אז בתחילה התווספו להגרלות הללו משחקים מחו”ל והוכנסו לטופסי טוטו גם התמודדויות מליגות בינלאומיות ומטורנירים גדולים. אבל הקהל דרש עוד. והדרישה הזו, בין היתר, הולידה את הווינר – טפסי ניחושים שמאפשרים לנחש סטטיסטיקות ולא רק תוצאות סופיות, ומערבים גם ניחושים ממשחקי כדורסל, כדוריד, טניס ועוד.

עוד ועוד התרחבויות ועדכונים…

הבקשה הבאה, שנדמה שהופכת להיות יותר ויותר חזקה בשנים האחרונות, היא לכלול בטפסי הטוטו גם משחקים מהליגות הנמוכות. הרי עד היום, כמעט תמיד, נכללו בטפסים תוצאות טוטו של הליגה הראשונה בישראל, ליגת העל, ולעיתים גם של הליגה השנייה – הליגה הלאומית. ומה לגבי הליגות האחרות?

כיום פעילות בישראל עוד שלוש ליגות מלבד ליגת העל והליגה הלאומית: ליגה א’, ליגה ב’ וליגה ג’. אלו, עבור רבים, הליגות שמייצגות את הפריפריה ואת האזורים שאינם נחשבים לאלו שמככבים באור הזרקורים. קבוצות שמייצגות מקומות כמו אזור, עפולה, רהט, דיר אל אסד, שכונת עמישב בפתח תקווה, שעריים ומרמורק ברחובות ועוד ועוד – כל אלו משמיעות את קולו של ציבור שבדרך כלל לא נמצא בקדמת הבמה.

ועכשיו, אותו ציבור רוצה שקולו יישמע גם במקום אחר: בטופסי הטוטו. ומדוע לא? לעיתים, רמת הכדורגל בליגות הללו מרשימה באיכותה, וכך גם כמות הצופים במשחקים. התמודדויות של קבוצות כמו קביליו יפו, קטמון, כפר סבא ועוד מושכות אליהן הרבה צופים והמון עניין – מבחינתם, אין שום סיבה שזה לא יתבטא בטופס.

השאלה היא, האם זה באמת יכול להיות מעניין ולהוסיף עוד ‘פלפל’ להגרלות הללו? בעיני רבים מהמנחשים, בהחלט כן. האם כך חושבים גם אנשי המועצה להסדר ההימורים בספורט, שמפעילה את הגרלות הטוטו? בהזדמנות המתאימה, כנראה שנדע זאת. מה שבטוח הוא, שאנשי המועצה קשובים תמיד לרחשי הציבור. צפו, אולי, להפתעות.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן