הזכיות הגדולות והמרגשות בטוטו - סיפורי זוכים מאושרים | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

הזכיות הגדולות בטוטו – סיפורי זוכים מאושרים

checkmark

רבים הם האנשים אשר זכו בטוטו, ורבים מתוכם הם אנשים אשר הזכייה בטוטו שינתה להם את החיים. אחרי הכל, הסכומים שבהם אפשר לזכות במשחק הכל כך פופולרי הזה הם סכומים גבוהים במיוחד, וזכייה בהם יכולה לאפשר לאנשים לשפר בצורה מדהימה את איכות חייהם, ובמקרים רבים לסייע גם לקרובים שלהם בכך.

סיפורי הזכייה בטוטו הם רבים, אולם במאמר זה נציג בפניכם זכיות בולטות אשר באמת סייעו לאנשים לעבור ממצב שבו הם ממש זקוקים לכסף, למצב שבו הם יכולים להתקיים בכבוד.

הזכייה של שולה, בת 66, מירושלים

שולה היא אישה מבוגרת מירושלים, אשר כל חייה עבדה על מנת לפרנס את עצמה ואת בני משפחתה. בן זוגה מ. הוא נכה צה”ל, והיא סועדת אותו ומממנת את לימודיהם של שני ילדיהם. “הזכייה בטוטו שינתה את חיי מהקצה אל הקצה”, מספרת שולה. עכשיו אני יכולה לעבוד קצת פחות, להיות יותר עם בן זוגי ועם ילדיי ועדיין לעזור להם להמשיך בלימודים שכל כך חשובים להם”.גם אני שיחקתי smart וזכיתי – זכייה

הזכייה של ליאור, בן 27, מאשדוד

ליאור מאשדוד זכה בטוטו בדיוק כשהיה צריך כסף. “בדיוק התחתנו והתחלנו לחשוב מאיפה נגרד כסף כדי לשכור דירה. על לקנות בכלל לא חשבנו עם מחירי הדירות היום, אבל גם כסף לשכר דירה אני לא בטוח שהיה לנו. ביום שלישי בצהריים הלכתי עם כמה חבר’ה למלא טוטו, ווואלה – לא חשבתי בכלל שנזכה. נכון שאנחנו כל היום עם הכדורגל והכל, אבל מי חשב בכלל שנצליח? כשהתקשרו להגיד לי שזכיתי בהתחלה לא האמנתי. חשבתי שאחד החברים עובד עליי. רק כשקיבלתי את הצ’ק הבנתי שזה באמת אמיתי. עכשיו אנחנו שוכרים דירה מקסימה באשדוד, וממשיכים לעבוד קשה כל הזמן כי יש בייבי קטן בדרך…. אולי גם אחרי שיוולד, בעזרת השם, נמלא שוב טוטו 😊”.

הזכייה של מוטי, בן 42, מלוד

מוטי זכה בטוטו בדיוק כשהתלבט אם להחליף רכב. “נולד לי הילד הרביעי והבנתי שאם אני לא מחליף רכב לא נצליח לנסוע כל המשפחה ביחד. מצד שני, רכב של שבעה מקומות, ולא משנה אם חדש או יד שנייה או שלישית – עולה הרבה מאוד כסף, ועם כל המצב היום ממש לא הייתי בטוח שאני יכול להרשות לעצמי. הזכייה בטוטו באה בול בזמן, והיום, תודה לאל, יש לי רכב גדול שמספיק לכולם, ואפילו חמותי יכולה להצטרף 😉”.

אם לסכם – לא משנה באיזה שלב אתם בחיים, זכייה בטוטו יכולה לעזור לכם ולקרובי המשפחה שלכם, ולשדרג לכם את רמת החיים. אנחנו בסמארט שמחים על כל זכייה שלכם, ומברכים את כל הזוכים ואת כל בית ישראל בבריאות טובה ובאריכות ימים.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן