אם הייתם זוכים בטוטו, לאיזה סוג של חופש הייתם מבקשים לצאת? | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

אם הייתם זוכים בטוטו, לאיזה סוג של חופש הייתם מבקשים לצאת?

checkmark

מי מאתנו לא חלם על הרגע שבו יתבשר כי זכה בטוטו ובן רגע התעשר במיליוני או מאות אלפי שקלים?
ואז מגיע כמובן הרגע שבו אנחנו חולמים על תחושת החופש שנחוש בן רגע; החופש מדאגות, החופש ממחשבות, החופש מעבודה קשה וכמובן- החופש שנצא אליו!

עם הפנטזיה הזו כולנו ודאי יכולים להזדהות, אך מה אם הפנטזיה עשויה להפוך למציאות בכל יום?

אז מהו בעצם חופש אמיתי?

מחקרים ומאמרים רבים לאורך השנים ניסו להגדיר מהו חופש אמיתי, שהרי מדובר במושג שכולנו משתמשים בו, מייחלים וכמהים לו, וככזה שמעלה אצלנו אסוציאציות חיובית כאין דומה להן. אם נפשט את זה, נוכל לחשוב כי אנחנו יכולים להיות בחופשה ארוכה ומדהימה ביעד אקזוטי מטריף לצד האנשים האהובים עלינו ויחד עם זאת לא להרגיש ולו לרגע אחד בחופש, כי נהייה טרודים במחשבותינו. לעומת זאת, נוכל להיות שקועים ועמוסים בשגרת היומיום הקשה, אך באופן מנטלי נרגיש הכי בחופש בעולם.יציאה לחופשת החלומות בזכות זכייה בטוטו

אז מהו למעשה החופש האמיתי? כדי להבין זאת, נשענו על שתי תיאוריות שונות, ממגוון התיאוריות הקיימות, שמנסות להגדיר זאת. בראש ובראשונה, יש מומחים שמאמינים ש”אדם חופשי הוא מי שאיננו מפחד ללכת עד הסוף במחשבתו” (לאון בלום, מנהיג יהודי צרפתי). אלה הם הטוענים שהחופש מגיע מהבפנים של האדם, כלומר ברגע שהאדם שלם עם עצמו, הוא למעשה אדם חופשי.

אחרים יטענו כי חופש הוא עניין פשוט יותר, ברגע שלאדם יש את היכולת לצאת לטייל ללא מעצורים, לקנות דברים שתמיד חלם עליהם, לפעול כפי שהוא רוצה ובשעה שהוא רוצה- הוא נמצא בחופש אמיתי. לדעת אותם אנשים, האחראי לכל זאת הוא הכסף, כלומר, אלה מאמינים כי המקור לחופש האמיתי המדובר הוא סכום הכסף שיש לאדם, וכפועל יוצא הם רואים בו כאמצעי נהדר להגשמת החופש האמיתי של האדם.

בהבדלים בין הגישות ניתן להעמיק עוד רבות, אך על דבר אחד אין להתווכח. כסף הוא לגמרי אמצעי שמסייע להשיג את רוב החלומות שלנו, (אלה הרציונליים כמובן), ולא בכדי אנחנו עמלים רוב שנות חיינו כדי להרוויחו וליהנות ממנו כמה שאפשר.

אז – מהו החופש האולטימטיבי בעבורכם?

ובחזרה מהירה לפנטזיה שלנו: זכיתם בטוטו! זכיה שיכולה להעניק לכם את החופש הנכסף, מה תעשו עכשיו עם הכסף? כמה מכם מספרים על נכס שהם חלמו להשקיע בו, לשפץ אותו ולהפוך אותו למקור הכנסה נוסף, חלק ודאי היו שמחים לקנות חלקת אי מדהימה בארץ רחוקה, חלק מספרים כי יארזו הכל ויצאו לטיול מסביב לעולם ביעדים שתמיד רצו לבקר בהם וחלק מכם ודאי יעזרו לילדים שלהם להתחיל את החיים האמיתיים. לעומת זאת, רבים חולמים כי ייקנו את מכונית החלומות שלהם, או בית עם גינה מטופחת, וחלק, לא תאמינו, מדברים רק על חופשה צנועה בישראל עם המשפחה האהובה.

האמת היא, שזה בכלל לא משנה מאיזו גישה אתם מגיעים ומה אתם מתכננים לעשות עם הכסף שלכם – הגשמת החלום הזו היא עניין שלכם, ואנחנו כאן רק כדי לפתוח לכם את הדלת לשם.

סמארט מוכיחה פעם אחר פעם שהיא מנותנות השירות הטובות ביותר בתחום, ולראיה מעל ל160 מיליון שקלים חולקו בהשתתפות בהגרלותיה במרוצת השנים.  אלפי לקוחות החברה נהנים משורה של יתרונות מובהקים כתוצאה משימוש בשירות סמארט, ובזכות השיטה הייחודית המתבססת על צוות יועצים ושליחת טפסי טוטו וווינר אתם יכולים לשחק בקלות והכי חכם שיש!

אז… יכול להיות שהחופש האמיתי נמצא במרחק לחיצה?

בהצלחה!

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן