עליית מרוצי הסוסים לישראל — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

עליית מרוצי הסוסים לישראל

02/10/2013
ע״י PlaySmart

טוטו, ווינר ו… מרוצי סוסים. תתחילו לשנן את הסדר החדש, כי חודש ספטמבר 2013 יהיה החודש הראשון שבו יופעלו ניחושים על מרוצי סוסים בצורה ממלכתית, חוקית ומסודרת, באמצעות המועצה להסדר ההימורים בספורט. אז כן, מי יודע – אולי בקרוב הקדחת אשר משגעת כבר שנים את אנגליה ומדינות נוספות בעולם, תדבק גם בישראלים.

 זה חוקי בישראל כבר לא מעט זמן…

 שנים ניסו כאן גורמים שונים להביא את מרוצי הסוסים לישראל. שנים, אבל באחרונה אכן עניין זה קיבל תוקף חוקי והיום אפשר לנחש גם תוצאות של מרוצי סוסים בארץ הקודש. יחד עם האישור המתהווה של מרוצי מכוניות ואופנועים בארץ, נדמה שרוח חדשה מנשבת כאן.

 למעשה, לאחר אישור העניין, יותר ויותר קולות קראו לקיים בארץ מרוצי סוסים. בכמה וכמה מקומות אף הוכשרו למרוצים (היפודרומים שונים, ביניהם אחד מהמפורסמים ביותר בגלבוע, שבעזרתו קודם חלק גדול מהמאבק לאישור העניין), בתקווה שבקרוב עמישראל יחזה במרוצים אמיתיים, סוס לצד סוס, ויוכל גם ליהנות וגם לשים כסף על המנצח הפוטנציאלי.

 אבל כרגע הניחושים הם רק על מרוצים בחו”ל

 למרות האישור, ולמרות שהמרוצים הללו אכן חוקיים כיום בישראל, הניחושים אשר אותם מפעילה המועצה להסדר ההימורים בספורט יתמקדו במרוצים מחו”ל בלבד, לפחות כרגע. לא מדובר במרוצים כחול לבן, לצערם של חובבי הענף.

 אז כרגע, יוכלו המנחשים לנחש רק מרוצים מעבר לים, אך הם יזכו – בתחנות המיועדות לכך (כרגע מתוכננות לפעול קרוב ל-100 כאלו בכל רחבי הארץ) – לחזות במרוצים, להתעדכן בסטטיסטיקות וממש להרגיש כמעט כאילו הם נמצאים בזירת התחרות.

 מדוע יש צורך בניחושים על מרוצי סוסים?

 הסיבות להשקת אפשרות הניחושים החדשה והמעניינת נחלקות לשניים: ראשית כל, זהו בונוס למנחש. כיום, נפתחת בפניו אופציה נוספת ומאוד מעניינת, שתוסיף גם אתגר שלא ניתן למצוא בניחושים על ענפי הספורט אשר הוצעו עד היום. מסתבר, כאמור, שלא מעט ישראליים מתעניינים מאוד בענף זה וישמחו בהחלט לקבל את ההזדמנות לנחש מי הסוס המנצח בכל תחרות.

 שנית, זוהי תוספת כוח למועצה להסדר ההימורים בספורט, גוף אשר גדל בצורה משמעותית כאשר הכניס ל’זירה’ טפסי ווינר לפני כמה שנים, וכעת רוצה לשחזר את ההצלחה, להגדיל עצמו עוד יותר וכמובן ליצור עוד רווחים – כאלו שיוקצו כמובן לטובת הספורט הישראלי.

 על פי התחזיות, בעוד כמה שנים המועצה תזכה להכנסה של כחצי מיליארד שקלים מהניחושים על מרוצי הסוסים בלבד. לצד ההכנסות שמביאים טפסי טוטו וטפסי ווינר מידי שבוע, צפוי עתיד ורוד למועצה – ולספורט שלנו.

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן