להיות ווינר בשלל הזדמנויות | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

להיות ווינר בשלל הזדמנויות

19/06/2013
ע״י PlaySmart

אפשר להגיד בהחלט שכניסתו של משחק הווינר לעולם הניחושים וההגרלות בישראל, שינה הרבה. למעשה, מדובר בסוג של מהפכה – הרי הווינר פתח בפני המנחשים שלל אפשרויות שלא היו קיימות לפני כן. וכאן בעצם טמון סוד ההצלחה הכביר של המשחק הזה, שהפך להיות אולי האהוב ביותר בקרב המנחשים בישראל.

נגלה לכם כאן משהו שייתכן ולא ידעתם: ווינר הוא משחק שהוקם בין היתר כדי לתת מענה להימורים הלא חוקיים, שפורחים במקביל למשחקים החוקיים כבר שנים רבות. האינטרנט תרם כמובן לפריחת העסק הלא חוקי הזה וכל משחק ווינר בא למעשה לפצות על כך, או במילים אחרות – להעניק למנחשים את כל אותן ‘חוויות’ שהיו עד לאותו רגע רק בצד האפל של העולם הזה.

ומה זה אומר? שמשחקי הווינר מאפשרים למנחש לנחש תוצאות של משחק בודד בלבד; שכיום, המנחשים יכולים להשקיע את כספם גם בנתונים סטטיסטיים כמו הפרש הנקודות או סך כל הנקודות במשחק כדורסל, כמות הקרנות במשחק כדורגל ועוד; שהמנחשים יכולים לשים את כספם על משחקים שנערכים ממש באותו יום, אפילו עד סמוך לשריקת הפתיחה; שההזדמנות לנחש קיימת לאורך כל השבוע.

כל אלו הופכים את משחק הניחושים כולו למרתק ומעניין הרבה יותר, כזה שימשוך כל מנחש להשתתף. לא עוד משחקי סוף השבוע בלבד, בכמות מוגבלת ובאפשרויות ניחוש מצומצמות – משחקי הווינר מאפשרים לכל מנחש ‘להרחיב אופקים’ וליהנות יותר. הרבה יותר. אבל זה לא הסוף.

לא רק כדורגל. לא רק כדורסל

כבר סיכמנו שישנן שלל תוצאות ווינר ושלל אפשרויות לניחוש. אבל אם חשבתם שזה מסתכם רק בכדורגל וכדורסל – המשחקים הקלאסיים – אתם טועים בגדול. כי משחקי הווינר מאפשרים, היום יותר מכל זמן אחר, לנחש גם תוצאות משחקים בענפים אחרים ותוצאות של תחרויות שלמות. וזה בפני עצמו מכניס לתמונה עוד שלל מנחשים והופך את העניין לגדול בהרבה עבור כל אחד.

כך, אפשר היום לנחש תוצאות של משחקי כדוריד וטניס, מישראל ומהעולם. בנוסף, אפשר גם לנחש מי תהיה המנצחת בטורניר גדול (אליפות אירופה, אליפות העולם ואליפויות אזוריות), כמו גם בהתמודדויות מקומיות – ליגות מקצועניות, תחרויות על הגביעים השונים ועוד. כל אחד מהם הוא ניחוש מרתק בפני עצמו.

זו ההזדמנות של כל אחד להיות מנצח, ווינר אמיתי. אם בעבר עולם הניחושים הספורטיבי היה מוגבל לאוהבי הכדורגל בלבד, הרי שהיום כל חובבי הספורט יכולים ליהנות ממנו – ולא רק בפורמט הסטנדרטי. הווינר פותח עולם שלם של חוויות, לכולם.

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן