ווינר ביג: ארבעה משחקי כדורגל שונים שיש לנחש במדויק | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

ווינר ביג: מהמשחקים המאתגרים ביותר

01/05/2013
ע״י PlaySmart

האפשרות לנחש תוצאות של משחקי ספורט שונים ולקבל על כך כסף מושכת אלפים להשתתף מידי שבוע בהגרלות ווינר או לוטו

הריגוש הוא גבוה, משום המחשבה על כך שאדם יכול לנחש, על פי הסטטיסטיקה והנתונים המוקדמים שיש בידיו, את התוצאה המדויקת.

כי מי לא היה רוצה להראות לכל העולם שהוא יכול לבצע דבר כזה?

בעבר, היה לנו רק טופס למשחק טוטו, שבתחילת הדרך כלל 12 משחקים בלבד. בטופס הזה, אפשר היה לנחש ניצחון, תיקו והפסד. גם במשחק הזה לבדו, הריגוש היה גבוה, אבל המנחשים רצו יותר מזה, במיוחד כשהחלו לחשוב על האפשרות לנחש נתונים נוספים ולא רק את זהות המנצחת במשחק כזה או אחר.

כך נולד לו הווינר ליין, משחק שבו אפשר לנחש גם משחק בודד, אך חשוב מזה ומהנה עוד יותר – לנסות לנחש כמה קרנות יהיו לקבוצה מסוימת במשחק כדורגל, כמה שערים יכבוש שחקן מסוים, איזו קבוצה תקבל אדום או לחובתו של איזה צד יירשמו יותר צהובים. אבל כאן זה לא נגמר.

עם השנים, נכללו בטפסי ווינר ליין גם משחקים מענפים אחרים. כך, כדורסל מקומי וכדורסל מליגת ה-NBA הפכו לעניין שבשגרה, ובזמן האחרון גם משחקי כדוריד מישראל ומהעולם וכן התמודדויות טניס שונות. בתווך, הומצא הדבר האמיתי: הווינר ביג.

לנחש את התוצאה המדויקת

בכל אלו, היה חסר עדיין פרט אחד חשוב, מוטיב שיהפוך את ניחושי הספורט למרגשים ביותר שיש. למעשה, עד המצאתו של הווינר ביג, לא הייתה למנחשים אפשרות קסומה אחת, והיא – לנחש את התוצאה המדויקת במשחק כדורגל. 1:2? 3:4? 1:5? לא היה שום משחק שהציע למנחשים אפשרות כזו.

היום, הווינר ביג הוא משחק בו יש לבחור אירוע אחד ובו ארבע תחרויות – ארבעה משחקי כדורגל שונים, בהם יש לנחש נכונה את כל התוצאות, במדויק. לפי מספר השערים לכל צד. בלי סייג ובלי הסתייגות.

עניין זה, הופך את משחק הווינר ביג לאחד הקשים ביותר שיש. הרי לא פשוט כלל לנחש במדויק תוצאה של משחק כדורגל בודד. כאשר מדובר בארבעה משחקים זו כבר נשמעת כמו משימה בלתי אפשרית. אבל היא לא באמת בלתי אפשרית. מי שמבין בכדורגל, יכול לעשות את זה – ולראייה שלל המנחשים שכבר זכו בווינר ביג.

כך, הווינר ביג הופך להיות אחד המשחקים המועדפים בקרב מנחשי הספורט. המשחק היחיד שמאתגר אותך עד לקצה, מציב בפניך מכשול שנראה בלתי עביר ואומר לך: בוא, תנסה.

יש מעט מאוד טפסי טוטו או ווינר שמציעים חוויה כזו.

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן