המלצות ווינר Archives | סמארט | Smart

אנא סובבו למצב אנכי

המלצות ווינר

גביע הטוטו בית א – המלצת המומחה רועי לוריא

07/08/2018
ע״י PlaySmart

קרית שמונה-בני סכנין הניחוש-1 היחס-1.75 לשתי הקבוצות יש מעט מאוד סיכוי להעפיל לשלב הבא בגביע הטוטו אולם המצב בקרית שמונה הרבה יותר טוב, מאחר שמבחינה כלכלית הם מסודרים הרבה יותר מהיריבה שמנגד. בני סכנין תאלץ להסתדר ללא שחקני הרכש ראדי, קלאודומיר, חטאב והקונגולזי-ציקאמונה שעוד לא כשיר לעונה. כמו כן מאמן הקבוצה בני בן זקן, ג"כ לא עבר בבקרה ומי שידריך את הקבוצה הערב הוא מאמן השוערים. קרית שמונה עדיין חסרה את שפונגין ומגבו הפצועים כשגם שחקן הרכש מורסיו לא יעמוד לרשות חיים סילבס. הקבוצה מהצפון, על אף הפסדה למכבי חיפה בסופ"ש האחרון, נראתה לא רע בכלל והיא בהחלט עדיפה על סכנין, שלא מוכנה לליגה.

ההימור של לוריא-סופר ליג אינדונזיה

18/07/2018
ע״י PlaySmart

מיטרה קוקר-סירוויאג'ה הניחוש-1 היחס-1.5 משחק נחמד לסגירת טופס שיחל בעוד כ-45 דקות. מיטרה רק במקום ה-16 בעוד סירוויאג'ה מאיישת את המקום החמישי. אולם בעיות כלכליות אצל הקבוצה האורחת כשלפחות שמונה שחקנים די מרכזיים מקבלים הודעות שיחרור מין הקבוצה גם מאמנם לא יהיה נוכח על הקוים. גם מיטרה תאלץ להסתדר ללא מאמנה הראשי, הספרדי, פרננדו רודריגז, שעזב, אולם היא אוספת את רוב נקודותיה בבית ולנוכח הבעיות הרבות של הקבוצה האורחת אני מוכרח לקחת את הקבוצה הביתית.

ההימור של לוריא-מועדונים בינלאומיים-ידידות קבוצות

26/06/2018
ע״י PlaySmart

קרבינה-גורניק הניחוש-2 היחס-1.9 בתקופת המונדיאל יש גם הרבה משחקים שנחבאים אל הכלים. במשחק ידידות מוקדם תתמודד קרבינה מהליגה הצכ'ית הראשונה מול גורניק השייכת לליגה הפולנית הראשונה. הצ'כים רק התחילו להתאמן ולמעשה המאמן בוחן הרבה שחקנים צעירים שיוכלו אולי להשתלב בקבוצה. גורניק קבוצה פולנית חזקה שסיימה במקום הרביעיע בתום העונה שחלפה. היא תתמודד בליגה האירופית והיא מתכוננת במרץ לפתיחת העונה. זה לא ההימור החזק ביותר אבל הוא בהחלט בעל ערך.

ההימור של לוריא – מאיורקה , ספרד

21/06/2018
ע״י PlaySmart

פולוניה הרצוג-אליסון ריסקה הניחוש- ריסקה בשתי מערכות היחס-1.65 התלבטתי בין ריסקה בשתי מערכות לבין ריסקה מנצחת ב-5 משחקונים. בחרתי ביחס הגבוה קצת יותר. הסיפור הוא מאוד פשוט: הרצוג ממש לא אוהבת את משטח הדשא, עליו יתקיים המשחק. כמעט בכל שנותיה כשחקנית, היא סבלה ממאזן שלילי על משטח זה. ריסקה, לעומת זאת מצטיינת על המשטח הירוק. להערכתי, היא בין 20 השחקניות הטובות בעולם כשהיא כשזה נוגע למשחק המהיר. העונה היא עם אחד עשר נצחונות והפסד אחד בלבד. להערכתי ריסקה תנצח ואני מקווה שבשתי מערכות בלבד.

ההימור של לוריא – ג’ו-אלכסנדר-ריצ’ארד הוואל(מאץ אפ נקודות)

11/06/2018
ע״י PlaySmart

הניחוש-2 היחס-1.8 גם פה אני הולך נגד השחקן הפצוע. אלכסנדר אמנם הצטיין במשחק האחרון, כששיחק עם אצבע פצועה אולם הוא גם נפצע בקרסול באותו משחק, מה שיגביל אותו מאוד. אם זה לא משחק כה חשוב, אני לא בטוח שהוא היה עולה לשחק. הוואל ג"כ שיחק מצוין במשחק האחרון והוא אמור לגבור על אלכסנדר הפצוע.

ההימור של לוריא – ג’ורדן המילטון-ג’רום דייסון(מאץ אפ נקודות)

11/06/2018
ע״י PlaySmart

הניחוש-2 היחס-1.8 זהו לא הימור סינגל אך ניתן להשלים עימו משחקים נוספים. המילטון בכושר מאוד לא טוב ולא בכדי. לא רבים יודעים זאת אבל השחקן סוחב פציעה כבר מס' שבועות. דייסון שחקן מפתח בקבוצה של קטש וכדי לנצח הוא חייב לקלוע היטב. יחס נאה למי שמהמר עליו.

פלייאוף-ליגת ווינר סל – ההימור של לוריא

11/06/2018
ע״י PlaySmart

הפועל חולון(+5)-הפועל ירושלים(-5) הניחוש-2 היחס-1.8 שתי קבוצות ראויות הגיעו לחצי הגמר. מחזיקת הגביע חולון, תתמודד מול האלופה המכהנת, כשלמנצחת כבר מחכה מכבי ת"א במשחק המכריע על האליפות. הפועל חולון סיימה את העונה הרגילה במקום השני כשרק במחזור האחרון היא שומטת את המקום הראשון. במרבית העונה, חולון נראתה כקבוצה שתלך עד הסוף אולם אז הגיע מקרה "פניני-רייס". יש את חולון עם גלן רייס, ויש את חולון ללא השחקו האמור: איתו, הקבוצה קלעה בקצב שלמכונת יריה ובלעדיו הסגולים מתקשים גם מול קבוצות מהחלק התחתון של הטבלה. גלן רייס, המחונן אך הפרובלמטי, הגיע לארץ, בתקה לשחק, אולם נראה שהוא לא יוכל לעשות כן. כרגע הוא מושעה וחולון הגישה ערעור נוסף הבוקר, שתוצאותיו עדיין אינן ידועות. אם נוסיף לכך את חסרונו של וולדן (שנעדר כבר תקופה לא קצאה) ואת כשירותו, הלא מלאה, של אלכסנדר, נבין כי ירושלים מגיעים בעדיפות מוחלטת. האחרון, אמנם התאמן אמש, אולם אין ספק שגם אם ישחק הוא לא בשיא יכולתו. ירושלים מגיעהבמומנטום טוב ולאחר הגעתו של עודד קטש, הקבוצה מהבירה התייצבה. יוגב אוחיון אמנם נרשם להתמודדות, אך לא נראה כי הוא יטול חלק במשחק. כמובן, שזה לא כ"כ משמעותי אם ישחק, אם לאו. אם לא יקרה משהו בלתי צפוי ובידיעה שרייס בחוץ, ירושלים צריכה לקחת את המשחק.

ההימור של לוריא – בינלאומית ידידות

04/06/2018
ע״י PlaySmart

סרביה-צ'ילה הניחוש-1 היחס-2.05 לא ברור לי היחס בגבוה הזה על סרביה. האחרונה תעלה בהרכב חזק למדי בעוד שצ'ילה, מנגד, תעלה ללא מרבית כוכביה. למעשה הנבחרת הדרום אמריקאית הפסידה לפני כשבוע לרומניה, שבכלל לא תשתתף במונדיאל. גם אז לא שיחקו מרבית כוכביה אולם היום, לפי הפרסומים, הנבחרת אמורה להיות חלשה אף יותר. לכן לא ברור לי מדוע היחס על סרביה עולה בעוד שהיה אמור להיות להיפך. תודה שזה לא רע. בהצלחה!

ההימור של לוריא – גרמנית מחוזית בווריה

01/05/2018
ע״י PlaySmart

ביירות'-גרשינג הניחוש-1 היחס-1.75 (ווינר) הליגות באירופה נכנסות לישורת האחרונה ובד"כ מי שזקוק לנקודות גם לוקח אותן, בסופו של דבר. המארחת במקום ה-17 בעוד האורחת מאיישת המקום השביעי. ביירות' מוכרחה להשיג נקודות כדי להימנע מירידת ליגה. נותרו לה שלושה משחקים עד לסיום העונה כשהמשחק האחרון ישוחק נגד הקבוצה הטובה ביותר בליגה- מינכן 1860 ואילו המשחק במחזור הבא, בחוץ מול יריבה מהמקום התשיעי. הבעיה שביירות' היא אחת מקבוצות החוץ הגרועות בליגה. לכן, היום, זוהי ההזדמנות הטובה ביותר לאגור שלוש נקודות. גרשינג עם ששה שחקנים משמעותיים מחוץ להרכב והביתית חייבת לנצל זאת לזכותה.

ההימור של לוריא – שבדיה ראשונה

17/04/2018
ע״י PlaySmart

סנדסבאל-טרלבורג הניחוש-1 היחס-1.5 ברשת-1.75 סנדסבאל פתחה את העונה עם שתי תוצאות תיקו בעוד טרלבורג הפסידה פעמיים וסיימה מול דיורגרדן בתיקו. זהו משחק חוץ כזה לאורחת שתאלץ לנדוד כ-800 ק"מ ברכבת. כמו כן היא תאלץ להסתדר ללא שני שחקנים כששחקנים נוספים נמצאים בספק למשחק. בתחילת העונה פרשנים לא ניבאו לקבוצה טובות וסימנו אותה כאחת שתאבק כנגד הירידה. למארחת זהו משחק בית שלישי, כשבמחזור הקודם היא מצליחה לסיים בתיקו מול המועמדת הבכירה לזכות באליפות-מאלמו. לסנדסבאל סגל מעניין, עם מס' שחקנים ספרדיים והיא בהחלט פייבוריטית כאן להשיג את נצחונה הראשון העונה.

Vertical Sliding Text