טוטו רייסר - הימורי טוטו סוסים - סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

רייסר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

162,189,713
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן

כל סצנה מסרט הוליוודי אשר כוללת מרוץ סוסים – ויהיה זה המרוץ החשוב ביותר או הזניח ביותר – הופכת להיות מייד סצנה מלאת ריגושים, מתחים, דרמות ואקשן. התחום הזה, שאינו מוכר בישראל די הצורך, ויכול להיראות מעט אפרורי אל מול משחקי הכדורגל והכדורסל למשל, הופך לפצצת אנרגיה ולמוקד שוקק חיים ברגע שמתחילים הניחושים וברגע שהכסף מתחיל להחליף ידיים. כי לחזות מראש מי הסוס שינצח במרוץ זה לא עניין של מה בכך.

רייסר
מרוצי הסוסים הם חלק בלתי נפרד מהתרבות במדינות רבות (אנגליה לדוגמא) כבר כמה מאות שנים. בישראל הצעירה והקטנה, מדובר בענף ששנים כלל לא היה קיים, וכעת מרים ראש. הסימן הראשון לכך מגיע מכיוון המועצה להסדר ההימורים בספורט – שפתחה בשנת 2013 מסלול ניחושים חדש בישראל, על מרוצי סוסים מכל העולם. למשחק הניחושים הזה קוראים רייסר.

כיצד זה עובד? מידי יום כמעט, נערכים ברחבי העולם לא מעט מרוצים – לפעמים גם עשרות. בכל רגע נתון ניתן להשתתף במשחק הניחושים סביב מרוץ ספציפי ולהפוך לחלק מהתשוקה, האקשן והדרמה שמלווים את אותו אירוע בכל רחבי העולם. והיום, בניגוד לעבר, גם אתם יכולים להיות חלק מהחגיגה. המשחק מלא העניין הזה מאפשר לכם לעשות כל מה שתרצו: לנחש מיהו הסוס הזוכה במרוץ ספציפי, לנחש אילו שני סוסים יסיימו בין שלושת הראשונים במרוץ, מי יהיו שני הסוסים שיסיימו במקום הראשון והשני ועוד. מגוון הניחושים כאן הוא עצום וכמות המרוצים בלתי נגמרת. לעיתים, מתקיימת ביום אחד סדרת מרוצים ארוכה, במרווח של עשר דקות בלבד בין מרוץ למרוץ.
זאת ועוד: כל העת עומדים לרשותכם כלי ניתוח שיאפשרו לכם, גם אם אינכם שולטים בתחום כלל, לאסוף את כל המידע לו אתם זקוקים לפני המרוץ – מידע אותו אוספים באדיקות כל המנחשים הוותיקים ביותר בעולם: ביצועי הסוס במרוצים האחרונים, יחס הזכייה העדכני והצפוי, המקום בו סוכנויות ההימורים חוזות שיסיים הסוס במרוץ הקרוב, הציון שניתן לסוס בהתאם לנתוניו ועוד.

מהר מאוד תמצאו את עצמכם נסחפים אל ענף ספורט מלא תכונה ועניין, בו משתתפים מידי יום מיליוני מנחשים. עם הזמן, תכירו את הסוסים המובילים בעולם ותתקרבו אל זכייה בפרס הגדול, שיכול להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים בכל מרוץ. לצד שלל האפשרויות, התחרויות, ההגרלות והפרסים הגדולים שמציע לכם אתר סמארט מידי יום, זו יכולה להיות תוספת נפלאה של אדרנלין, אקשן וכיף.

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר