לוטו חברתי - הגדילו את סיכויי הזכיה - סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

לוטו חברתי – מה זה אומר?

כוחה של שליחה קבוצתית – גם בלוטו!

הורים שמשיגים הנחה על חיתולים, הסטודנטים שהתאגדו ויצרו כוח קנייה משמעותי ואפילו החברים מהצבא שקנו קרקע ובונים עליה יחדיו – הרכישות הקבוצתיות משנות את הכלכלה הישראלית ואת הצרכנים, אז למה לעצור שם?

מהו כוחו של ההמון? עד כמה חזק כוח הקנייה שלו כשהוא מחליט להתאגד, ואיזה הטבות מקבלת הקבוצה על פני היחיד? שאלות אלה, שרק לפני כמה שנים – בשיאו של הקפיטליזם המאדיר את כוחות השוק ואת “ההיצע והביקוש” –  היו נחשבות מוזרות, מניעות כיום תהליכים כלכליים וצרכניים משמעותיים, בישראל ובעולם כולו.

קבוצות רכישה מתאגדות יחדיו, קונות קרקעות ומשפצות בניינים, הורים יוזמים רשת חברתית שוקקת ופועלים ביעילות לקבל הנחה ברכישת מוצרים לילדיהם ואפילו חברות תרופות העומדות במוקד פרסומים שליליים לעתים קרובות, מאפשרות מדי פעם קנייה משותפת של תרופות בהנחה עבור קבוצת חולים ייעודית.

וכך, הכלכלה השיתופית כבר כאן, משנה עולמות ומנפצת קבעונות מסחריים. התחומים שחסמו אותה עד כה נפתחים אט אט מחוסר ברירה

ומתוך רצון לנצל אפיק שיווקי שעדיין לא נחקר, וכולם יחדיו מרוויחים מהשינוי!

לוטו חברתי

יותר קל לפגוש את המזל עם לוטו קבוצתי

שליחת לוטו קבוצתי של טפסים להגרלות המזל השונות תויגו מאז ומתמיד כמעין גימיק, כותרת בכלי התקשורת על “החברים שהחליטו לנסות את מזלם יחד”. ברוב המקרים זה הסתכם בשליחה מאולתרת של טופס לוטו בדוכן, אך כזה שלא ניצל באמת את היתרון הכמותי של מספר השולחים, ולא מינף את כוחה של הקבוצה. זה היה, במילים אחרות, טופס לוטו רגיל שלו כמה בעלים, ללא יתרון מיוחד.

אך מה אם אפשר היה להפוך גם את ההגרלות הלוטו– לרכישת לוטו קבוצתי? ויותר מזה, מה אם אפשר היה לבחור את החברים שלך לטופס דרך המחשב או הטלפון הנייד?

סמארט, החברה הגדולה בישראל בתחום הגרלות הלוטו, השיקה לאחרונה אתר ואפליקציה שמאפשרות לעשות בדיוק את זה. החלום הישראלי המוכר על זכייה גדולה קיבל כנפיים מצד אחד ורגליים נטועות בקרקע מן הצד השני.

לפנטזיה יש שיטה, והחברים שבחרת יכולים כעת לשבת מול המסך, לבחור את מספרי המזל שלהם – ביחד איתך.. שלחו עכשיו טופס לוטו חברתי!

מה קורה ברחבי העולם?

השיטה הקבוצתית הממוסדת כבר התבססה ברחבי העולם, ובאנגליה, למשל, דיווח מפעל ההגרלות הממלכתי כי קרוב ל-20% מהזכיות בפרס הגבוה מגיעות באמצעות שליחה לוטו חברתי, למרות שאחוז הטפסים האמורים נחשב זניח ביחס לסך כל הטפסים המשתתפים בכל הגרלה. השיטה צברה אוהדים והצלחות גם בארצות הברית, שם חולקו יותר מ-161 מיליון דולר לטופס קבוצתי שיטתי, שהניב עבור השולחים המאושרים יותר מ-12 מיליון דולר לכל אחד.

בהגרלה אחרת, שנערכה לפני כארבע שנים, הוביל טופס שיטתי נוסף לזכייה של לא פחות מ-218 מיליון דולר. שנה לאחר מכן זכו 16 שותפים ב-448,000,000$!

להשתתפות בהגרלת לוטו חינם – צרפו חברים!

בסמארט מבינים את העוצמה והיתרונות של הקבוצה. היום בקלות תוכל לבחור את החברים איתם תרצה לשלוח את הטופס. חברים שיש להם “מזל טוב” , חברים שתמיד מנצחים בשש בש, בן דוד שקנה דירה ושילש את הערך שלה או סתם חברים טובים.

בשלושה שלבים פשוטים תוכלו להשתתף בהגרלת לוטו חינם לשלוח טופס לוטו חברתי עם קבוצת חברים!  ולמה זה בחינם בעצם? כי בסמארט רוצים לתת לאנשים לשחק ולפרסם אותם. בנוסף לזאת, מי שמקים את הקבוצה הגדולה ביותר יוכל לזכות בסכום של 5,000 ₪ בלי קשר לפרס בלוטו באותו השבוע.

ובשורה התחתונה הישראלית – זה עובד? בסמארט, לדוגמא, השורה הכי חשובה של הלקוחות – חשבון הבנק – קיבלה חיזוק של יותר מ-150 מיליון שקל לאורך השנים, תוצאה של 52 זכיות בפרסים הראשונים בהגרלות. מעבר לנתונים ולסטטיסטיקה, לערכים ולמאמץ לשרת – ניתן להניח שזו הקבלה החשובה מכל.

Vertical Sliding Text