כנראה תרוצו למלא לוטו — סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

כנראה תרוצו למלא לוטו

06/06/2019
ע״י PlaySmart

אחרי שתקראו את זה,
כנראה תרוצו למלא לוטו…


זה לא סוד שהסיכויים בהגרלות לוטו הם לא בדיוק לטובתנו. עם זאת, הסיפורים הבאים מוכיחים כי לא רק שניתן לנצח את הסיכויים הקלושים, לפעמים זה יכול לקרות בדרך הכי מטורפת ולא סבירה שניתן להעלות על הדעת! זה הזמן להכיר 3 אנשים שזכו במליוני דולרים בנסיבות מדהימות.

  1. 1. עקפה בתור, וזכתה ב-590 מיליון דולר

ב-2013, גלוריה מקנזי, תושבת פלורידה בת 84, זכתה בסכום של 590,500,000 דולר אחרי שקנתה כרטיס להגרלת ה-Powerball האמריקאית. אבלמה שעוד יותר מטורף מהסכום האסטרונומי, הוא הסיפור על איך היא ניצחה. מקנזי ניגשה לסופרמרקט Walmart בעיר הולדתה ונעמדה בתור לקניית כרטיס ההגרלה. אישה אדיבה שעמדה בתור הניחה לקשישה מקנזי לעקוף אותה, וכך מבלי שידעה, ויתרה על כרטיס הזכייה של ה-Powerball אותו רכשה מקנזי במקומה! אגב, למרות הניצחון המדהים שלה, מקנזי עדיין קונה ב-Walmart.

  1. 2. ניצח את החיים ואת הלוטו כנגד כל הסיכויים

החיים יכולים להיות קשים עבור רבים מאיתנו, אבל הם יכולים להיות גם מסוכנים – יותר מפעם אחת.
פראן סלאק מקרואטיה זכה לכינוי ״האיש בר המזל ביותר בעולם״, וגם ״האיש חסר המזל בר המזל ביותר בעולם״. מבלבל? חכו שתשמעו את הסיפור המדהים שלו. במהלך חייו שרד פראן לא מעט אירועים מסכני חיים, ביניהם: התרסקות רכבת, פגיעת אוטובוס, נפילה מצוק, נסיעה באוטובוס שנפל לנהר ומכונית שעלתה בלהבות. אחרי כל אלו, נראה כי הקארמה ממש רצתה לפצות אותו על מזלו הנורא – ובשנת 2003 הוא זכה במיליון דולר בהגרלת הלוטו הלאומית בקרואטיה.

  1. 3. טובים השניים מן האחד

סטפן קוק בן ה-60 מג׳ורג׳יה, גילה באמצעות מערכת כרטוס ממוחשבת כי יש לו אחד משלושה כרטיסים מנצחים בהגרלה הגדולה. בעודו הולך לאסוף פרס בשווי 13,000,000 דולר, הוא נזכר כי למעשה יש לו שני כרטיסים זהים מנצחים (עבור אותה הגרלה)! בסופו של דבר, הוא חזר הביתה עם 26 מיליון דולר. כשנשאל איך הוא מרגיש לגבי הניצחון הכפול המפתיע, אמר: ״זה כבר אסטרונומי. אני מקווה שלעולם לא אבזבז יותר מ-13 מיליון דולר. זה יותר כסף ממה שאני צריך.״


Vertical Sliding Text

-->