העולם החכם של ההגרלות | סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

העולם החכם של ההגרלות

checkmark

הגרלות הטוטו והלוטו שובות בקסמן אזרחים רבים, המייחלים לזכות ביום בהיר אחד בסכום כסף גדול שיפתור את כל מצוקותיהם. החלום לזכייה בשליחת טופס עצמאי הם נמוכים במידה שהופכת את ההשקעה בקניית הטופס לכסף אבוד ואת אפשרות הזכייה לחלום רחוק, שסביר כי לעולם לא יתממש. את הנתונים הללו הופכות על פיהם הרכישות הקבוצתיות של טופסי ההגרלה, שרותמות את הכלכלה השיתופית ואת כוחו של ההמון לצורכי חברי קבוצות רכישה של טופסי הגרלה.

לזכות בענק עם סמארט

SMART – לשחק חכם

חברת סמארט מפעילה את חברת טוטוקארד 5 – מועדון הטוטו הגדול והוותיק בישראל, המספק ללקוחותיו שרות של מילוי הטפסים, שליחתם ובדיקה של טופסי הגרלות ווינר וטוטו. סמארט מפעילה גם את חברת לוטוקארד, המבצעת את אותן הפעולות בטופסי לוטו וצ’אנס. מדי יום שולחת החברה עשרות אלפי טופסי הגרלה עבור לקוחותיה. היתרונות בשליחת טפסים דרך חברת סמארט הם הקלות והנוחות של המשלוח, אותו אנו מבצעים עבורכם ברציפות מדי שבוע, חלוקת הרווחים בין חברי קבוצת הרכישה וכן כמות הטפסים והשיטות המיוחדות שפיתחנו לשליחה חכמה של טופסי הגרלה.

הצטרף עכשיו ותוכל להינות מטופס טוטו קבוצתי במתנה!

קצת עלינו

חברת סמארט פועלת בשוק ההגרלות למעלה משני עשורים, בהם התמקצענו ושכללנו את יכולתנו לספק שירות מעולה ללקוחותינו. סמארט זכתה עד היום עבור לקוחותיה ב-52 פרסים ראשונים, ובשווי זכיות של למעלה מ-150 מיליון ש”ח. רק בדצמבר האחרון זכו 30 לקוחות סמארט בסכום מדהים של 21,000 ₪ כל אחד וההתרגשות הייתה בשיא.

איך זה עובד?

לאחר שהחלטתם להצטרף לשורת לקוחותינו ובחרתם במסלול המועדף עליכם, אנו שולחים עבורכם מדי שבוע כמות גדולה של טפסים אישיים וקבוצתיים. אתם יכולים לנוח ולעסוק בענייניכם, ולבדוק בזמנכם החופשי את פרטי הזכייה, המפורסמים כל העת באתר החברה. אם זכיתם, ישלח אליכם הכסף ללא דיחוי. מרגע שהצטרפתם לקהל הלקוחות שלנו, אנו נשלח עבורכם את טופסי ההגרלה מבלי לפספס הגרלות, מכיוון שהתמדה היא אחד העקרונות המנחים שלנו.

היתרונות של סמארט – למה כדאי לך להצטרף:

לא בכדי נבחר לחברה השם סמארט, שכן היא מאפשרת לשחק בצורה חכמה, ולקוחות החברה נהנים מיתרונות רבים:

בזכות הכמות – כמות הגדולה של טפסי הלוטו, טוטו, ווינר וצ’אנס הנשלחים עבור הלקוח ודרך מילוי הטפסים החכמה – המשלבת בין טפסים אישיים וקבוצתיים.

בזכות ההתמדה – התמדה במשלוח הטפסים לאורך זמן ובכמות עצומה של הגרלות היא שעושים את ההבדל בין ניחוש עצמאי לבין שליחת טופס של מנוי סמארט.

בזכות הזמינות – ניתן להתעדכן בכל רגע ומכל מקום במצב הטפסים שנשלחו עבורך באמצעות גלישה בטוחה באתר, וכניסה לאזור האישי שלך באמצעות שם משתמש וסיסמה – גם מהמחשב וגם מהנייד.

בזכות השקיפות – כל המידע מוצג באתר בשקיפות מלאה: כמות הטפסים, מספר הניחושים הנכונים בכל טופס, זכיות היסטוריות, הגדרות הלקוח ועוד.

בזכות השירות – שירות לקוחות אישי ושביעות הרצון המתמשכת של לקוחותינו המותאמים לעבודה בכפוף לתקן הבינלאומי ISO 9001:2015 למצוינות בשירות.

בזכות הנוחות – סמארט מבטיח מילוי ושליחת הטפסים באופן ממוחשב ומקצועי, החוסך את הצורך בהגעה לדוכן ומונע אפשרות של מילוי לא נכון, אובדן טפסים ואי קבלת זכיות.

בזכות המתנות – לקוחות סמארט נהנים מתכנית מתנות יוקרתית, במסגרתה ניתן לקבל טפסי הגרלות נוספים ומוצרי צריכה מפנקים.

בזכות ההגרלות – מידי שנה נערכות הגרלות פנימיות ללקוחות בהן מוגרלות דירות, מכוניות, חופשות בארץ ובחו”ל, ושלל מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ממיטב המותגים ועוד אלפי פרסים נוספים.

ובשורה התחתונה, זה עובד בסמארט! בוא הצטרף עוד היום ותוכל לשים את הדאגות בצד. סמארט כבר תדאג לעשות עבורך את העבודה.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

164,478,171
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן