6 דברים שאתם צריכים לדעת על הגרלת הלוטו — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

6 דברים שאתם צריכים לדעת על הגרלת הלוטו

checkmark

הגרלת הלוטו שהחלה לפעול בישראל כבר ב-1968 עברה במהלך השנים מספר שינויים כאלה ואחרים, וכיום יש בה הרבה יותר אפשרויות מגוונות כמו גם יותר אפשרויות זכייה של פרסים גדולים ואף גדולים יותר. מבולבלים? המידע הבא נכתב במיוחד עבורכם.

עד מתי אפשר לשלוח טפסים להגרלת הלוטו?

הגרלת הלוטו מתקיימת פעמיים בשבוע, בימים שלישי ושבת בשעה 23:15. ישנם גם מקרים מיוחדים שבהם מתקיימת הגרלה נוספת ביום חמישי באותה השעה. המועד האחרון לשליחת הטפסים הוא 45 דקות לפני תחילת ההגרלה, כלומר בשעה 22:30. לאלו מכם שלא זוכרים בדיוק עד מתי אפשר לשלוח טופס השתתפות להגרלת הלוטו או כאלה שנזכרו מאוחר מדי ולא מצאו אף דוכן פיס פתוח בשעות הערב, יכולים לפתור זאת בקלות באמצעות המסלולים של חברת סמארט.

מה מציעה חברת סמארט בנוגע להגרלת הלוטו?

חברת סמארט מציעה שירות מתקדם ונוח עבור כל מי שמעוניין להשתתף בכל הגרלות הלוטו מבלי לפספס ולו הגרלה אחת ומבלי לדאוג לגבי המועד האחרון לשליחת טפסים. החברה מציעה מנוי שבמסגרתו נשלחים מדי שבוע טפסים אישיים וקבוצתיים המשפרים את סיכויי הזכייה בפרס הראשון בלוטו ובפרסים המשניים. הטפסים נשלחים באופן קבוע בכל יום שבו מתקיימת הגרלת הלוטו. כמו כן, ישנם מסלולים המאפשרים שילוב  שליחה של טפסי לוטו יחד עם משחקים נוספים כגון צ’אנס, ווינר וטוטו.

כיצד ממלאים טופס לוטו?

הגרלת הלוטו החלה לפעול לראשונה בישראל לפני 54 שנים, ומאז ועד היום עברה מספר גלגולים ושינויים במתכונת המשחק לרבות מספר שינויים בטופס ההשתתפות. כיום, על מנת לזכות בפרס הראשון בלוטו שעומד על לפחות 5 מיליון שקלים בכל הגרלה, יש לנחש נכון 6 מספרים מתוך 37 בסה”כ ובנוסף גם את המספר החזק העומד לבחירה מתוך 7 מספרים .

כמה סוגי משחקים יש בלוטו?

הלוטו מציע לא פחות משלושה סוגי משחקים: הראשון שביניהם הוא הלוטו הקלאסי שבו כאמור ניתן למלא מינימום של שתי טבלאות ומקסימום של 14 טבלאות בכל טופס, כשבכל טבלה יש לנחש 6 מספרים ואת המספר החזק. סימון של משבצת ההשתתפות בדאבל לוטו מאפשר זכייה בפרס כפול מהמינימום המובטח לפרס הראשון.

המשחק השני הוא הלוטו השיטתי המאפשר למלא יותר מצירוף אחד של 6 מספרים בטבלה אחת, כלומר מ-8 סימונים ועד 12 סימונים בטבלה אחת, מה שמגדיל משמעותית את סיכויי הזכייה ואף מאפשר זכייה במספר פרסי משנה. המשחק השלישי הוא לוטו שיטתי חזק הדומה במהותו ללוטו השיטתי, וההבדל הוא שבו ניתן לסמן יותר אפשרויות של המספר החזק.

כמה עולה למלא טופס לוטו?

המחיר של כל טבלה נכון להיום הוא 3 שקלים. מכיוון שמינימום למילוי בטופס אחד עומד על שתי טבלאות, הרי שהעלות המינימלית לשליחת לוטו מתחילה מ-6 שקלים. בכל טופס יש למלא מספר זוגי של טבלאות הנע כאמור בין 2 ל-14 לכל היותר. העלות של טפסים שיטתיים היא המכפלה של 3 שקלים בסה”כ הצירופים שנבחרו בשיטה. לדוגמה – טופס לוטו שיטתי 8 כולל בתוכו 28 טבלאות בסה”כ והעלות שלו מסתכמת ב-84 שקלים.

מה זו הגרלת EXTRA?

במסגרת ההשתתפות בהגרלת הלוטו, כל משתתף יכול לסמן תמורת תוספת של 6 שקלים את משבצת ה-EXTRA המאפשרת לזכות בפרסי כסף נוספים. במקביל להגרלת הלוטו, מגריל המחשב של מפעל הפיס מספר אקראי בן 6 ספרות כשכל ספרה יכולה לנוע בין 1 ל-7. במידה ויש התאמה מדויקת הן של המיקום והן של הסדר בין המספר המופיע בטופס לזה שעלה בגורל, זוכה המשתתף בפרס בגובה 60 אלף שקלים.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,973,613
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן