זכייה בלוטו - איך חלום הזכייה בהגרלת הלוטו הופך למציאות | מגזין סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

סיפורי זוכים בלוטו – איך החלום הופך למציאות?

checkmark

זכיות בלוטו: סיפורי הזוכים

החלום על זכייה בלוטו הוא חלום שקיים אצל רובינו. מי לא חשב לעצמו מה היה יכול לקרות אם היה ממלא טופס לוטו פשוט, שהוביל אותו לזכייה בכסף רב בסך מיליוני שקלים? אבל אצל חלק מהאנשים החלום הזה הוא מציאות אמיתית – אנשים שמילאו טופס לוטו אקראי, וכעבור ימים אחדים הפכו למיליונרים ברגע אחד!

 

לא חסרים סיפורים על אנשים שחייהם השתנו לחלוטין בעקבות זכייה בלוטו או זכייה בהגרלה אחרת. אנשים שהיו נתונים בחובות קשים, נזקקו לכסף רב ואף חיו חיי עוני, והזכייה בלוטו שינתה את חייהם מהקצה לקצה וגרמה להם לחיות כמו בערוץ החיים הטובים, בלי משכנתא, עם דירה, נסיעות חלומיות לחופשות ואף אפשרות להפסיק לעבוד וליהנות מהחיים.

 

איגדנו עבורכם שני סיפורים מעוררי השראה (וקצת קנאה) על אנשים שהמזל שיחק להם לידיים, ושינה להם את החיים!

סיפורי זוכים בלוטו - סמארט

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האיש שמילא את אותו טופס פעמיים, וזכה

כשאנחנו ממלאים טופס לוטו, בדרך כלל המחשבה שלנו היא ש”בטח לא נזכה”. אז בסיפור הזה לא רק שלזוכה הייתה תחושה טובה, הוא השתמש בתחושה הזו כדי למלא שני טפסים זהים – וזכה פעמיים. אותו אדם, בן 55 מהצפון, סיפר כי הייתה לו תחושה שהמספרים שבחר הם הנכונים. הוא סמך על התחושה הזו, ושלח את הטופס פעמיים.

גם חלומה של בתו סייע לתחושה – היא חלמה על מכונית לבנה העומדת בפני הבית. אותו אדם אכן זכה בפרס, 11.2 מיליון שקלים לכל טופס, שהסתכמו ל-22.4 מיליון שקלים. הוא סיפר כי הזכייה תעזור לו למחוק את המשכנתא ותעזור לממן את לימודיהם של ילדיו. כמו כן, הזכייה בלוטו תאפשר לו לנסוע לחופשה בחו”ל עם כל המשפחה, שכן עד היום לא זכה לצאת לטיול בחו”ל.

האיש שהגיע לאסוף את הכסף אחרי ארבעה חודשים

בשנת 2018 זכה גבר בשנות ה-60 לחייו מאזור הגליל העליון בפרס של כשלושה מיליון שקלים. אותו אדם סיפר כי הוא ממלא טופס לוטו מעת לעת, ואת אותו הטופס הכניס למגירה ושכח ממנו. כעבור תקופה קצרה ביתו הראתה לו כתבה המציינת כי הזוכה בהגרלה עדיין לא הגיע לאסוף את כספו.

הזוכה לא התייחס לכתבה, שכן הוא שכח מטופס הלוטו שמחכה לו במגירה; זאת עד שהחליט לנקות את המגירה לקראת החגים, ונתקל בטופס. הוא ניגש עם הטופס לבדיקה, שם סיפרו לו כי עליו לנסוע מהר לקבל את כספי הזכייה, או שיפוג תוקף הקבלה. הוא הגיע למקום ארבעה חודשים מאוחר יותר וזכה בשלושה מיליון שקלים!

אלו רק שני סיפורים מתוך מגוון רחב של אנשים ששינו את חייהם בעקבות הזכייה בלוטו – רק לאחרונה זכו זוג פנסיונרים, זוג לפני חתונה ומשוחרר טרי. אף פעם אי אפשר לתת מתי המזל יאיר פנים, אבל כשזה קורה – זה קורה בגדול!

שליחת לוטו קבוצתי עם קבוצת סמארט

לעולם לא תפספסו יותר אף הגרלת לוטו – באמצעות שירותיה של קבוצת סמארט תוכלו לשלוח טפסים אישיים וטפסים כחלק מקבוצה באופן יעיל וקבוע.

עשרות אלפי לקוחות כבר זכו בסמארט, כולל מעל 50 זכיות בפרסים הגדולים וסכום זכיות מצטבר של למעלה מ-158 מיליון ₪ !

לקוחות רבים שהשתמשו בשירותים שלנו חיים כיום את החיים שהם חלמו לחיות – החיים הטובים, הודות לזכייה במיליוני שקלים, וגם אתם יכולים לקחת חלק במילוי קבוצתי.

לקבלת פרטים אודות שליחת לוטו אישי וקבוצתי לחץ כאן !

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,883,027
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן