5 תשובות לשאלות הכי חשובות על הטוטו — פליי סמארט

אנא סובבו למצב אנכי

5 תשובות לשאלות הכי חשובות על הטוטו

checkmark

אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בישראל מלווה אותנו מזה עשרות שנים. על אף ששמו הנוכחי כבר הפך להיות ווינר 16, רבים עדיין נאחזים בשם המיתולוגי “טוטו”. העידן הדיגיטלי הביא עמו לא מעט שינויים גם בתחום הזה. כדי לעשות סדר בשאלות הבוערות כגון איך והיכן ניתן למלא טופס, או עד איזה שעה אפשר למלא טוטו, ריכזנו עבורכם את הדברים שהכי חשוב לדעת.

עד איזה שעה אפשר למלא טוטו?

עד לפני 20 שנה, שליחת טופס טוטו הייתה מזוהה עם ערבי חמישי לא פחות ממשחקים של מכבי ת”א בגביע אירופה לאלופות. בכל ערב חמישי (או בימים שלפניו כמובן) המשתתפים היו חייבים להגיע לתחנת טוטו לא יאוחר מחצות שבין יום חמישי לשישי, למלא את הניחושים על גבי הטופס האדום, להעביר אותו לבעל התחנה ולהישאר עם העותק הירוק. הקידמה הטכנולוגית הביאה למספר שינויים גם בכל הנוגע לשאלה הבוערת – עד איזה שעה אפשר למלא טוטו? כיום מאפשרות תחנות הווינר, כמו גם אתר הווינר, לשלוח טפסי טוטו עד 6 דקות לפני תחילת המשחק הראשון מבין המשחקים המופיעים בטופס. מכיוון שבטופס הטוטו כיום רוב המשחקים מתחילים בשבת, הרי שניתן לשלוח טפסי טוטו גם בשבת בצהריים.

איך אוכל להיות בטוח שאני לא מפספס את המועד האחרון לשליחת טופס?

מכיוון שהמשחקים הראשונים שמופיעים בטופס הווינר 16 לא תמיד מתחילים בשעה קבועה, הרי שמדי שבוע משתנה המועד האחרון שבו אפשר לשלוח טופס טוטו. בדיוק למי שמעוניין להישאר עם ראש שקט ולא לפספס בשום שבוע השתתפות במחזור המשחקים של הטוטו, ישנו הפתרון של חברת סמארט – שליחה קבועה של טפסים אישיים וקבוצתיים, אותם ממלאים טובי המומחים של סמארט. פתרון זה גם מגדיל את הסיכויים שלכם לזכות וגם מונע מכם בלבול לגבי המועד האחרון לשליחת טפסי טוטו.

מה זה טופס רב טורי?

מדי שבוע מורכב כל טופס ווינר 16 מרשימה של 16 משחקי כדורגל מישראל ומהעולם. למנחשים המבקשים להגדיל את סיכויי הפגיעה בכל משחק, ניתנת האפשרות למלא טופס רב טורי ובו אפשרו לסמן כפול, כלומר שתי תוצאות מתוך שלוש אפשריות שיש לכל משחק, או לסמן משולש שמשמעותו החד משמעית היא כיסוי כל האופציות האפשריות לאותו משחק. מספר הכפולים ו/או המשולשים מכפיל את מספר הטורים הכולל ומחירו נגזר בהתאם לכך.

מה זה שיטת צמצומים?

במקרים בהם משתתף מעוניין לשלב בטופס מספר כפולים או משולשים שמניב כמות טורים שחורגת מהסכום שהוא תכנן להשקיע, ניתן לבחור בשיטת צמצום שכשמה כן היא – תוכנת המחשב של הטוטו מצמצמת את מספר הטורים המלא שנגזר ממספר הכפולים בטור הבסיס, כך שלמעשה מתקבל מספר טורים קטן יותר שאינו כולל את כל האפשרויות שהיו נכללות בטור הבסיס.

אילו משחקים נוספים יש מלבד הטוטו?

הטוטו, או בשמו הנוכחי – ווינר 16, נושא מדי שבוע את הפרס הראשון הגבוה ביותר. יחד עם זאת, ישנם משחקים נוספים הדומים במהותם לטוטו ונושאים פרסים קטנים יותר אך נאים בהחלט. ביניהם ניתן למנות את ווינר מחצית שבו יש לנחש את תוצאות המחצית של משחקי המחזור, ווינר עולמי שבו מופיעים רק משחקי כדורגל מרחבי העולם ובהגרלות שמתקיימות לעיתים גם יותר מפעם בשבוע, ווינר מיליונר שבו יש לנחש שבעה משחקים שיסתיימו בתוצאת תיקו, וכמובן משחקי הווינר ליין המאפשרים ניחוש של מספר משחקים קטן יחסית (או אפילו משחק בודד) למשחקי הווינר 16 וזאת לפי יחסי זכייה שעשויים להשתנות.

שתף

הצטרפו לסמארט ותתחילו לשחק חכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*בעצם מילוי ושליחת פרטיי שלעיל אני מאשר לסמארט להעביר לי תזכורת לעניין מימוש ההטבה, לרבות באמצעות מסרון.
למשחקים נוספים: טוטולוטוצ'אנסווינר

עד היום לקוחות סמארט זכו ב:

167,976,536
לקוחות סמארט? הכניסה מכאן