תוצאות לוטו

page_header2

תוצאות הגרלות לוטו

המספרים הזוכים:
07
22
20
17
16
06
05
המספר החזק המספרים הזוכים
מספר הגרלה ותאריך:

תוצאות הגרלת לוטו בזמן אמת

תוצאות לוטו, צמד מילים המתגלגל בקלות רבה על הלשון וכמעט תמיד מעורר חלומות מתוקים אודות בית גדול יותר, רכב יוקרתי או טיסה ממושכת למגוון יעדים אקזוטיים. המתח בשיאו ובתוך שניות אחדות רגע האמת מגיע. הרגע שבו נדע האם חיינו ישתנו מן הקצה אל הקצה ונהפוך למאושרים – רגע הכרזת תוצאות לוטו .

תוצאות לוטו שנותנות לך יותר!

זה קורה פעמיים בשבוע, תוצאות הרגלות הלוטו מתפרסמות בסמוך להגרלת הלוטו עצמה ועד כה ניתן היה לערוך בדיקת תוצאות לוטו בערוץ 10 או באתר הבית של מפעל הפיס . מהיום הכול הופך פשוט וקל הרבה יותר. הודות לחברת לוטוקארד מקבוצת סמארט, אפשר ליהנות מתוצאות לוטו בזמן אמת וכל זאת בלחיצת כפתור. לקוחות לוטוקארד נהנים מחשיפה מקסימאלית למגוון תוצאות לוטו: תוצאות לוטו אחרונות, תוצאות דאבל לוטו וכן תוצאות לוטו מן העבר. בנוסף, חברי מועדון הלקוחות של לוטוקארד מעודכנים כל העת על מועד הגרלות הלוטו העתידיות, נהנים מגישה ישירה למערך מידע גדול יותר המאפשר לערוך חיתוכים סטטיסטיים ואף יכולים לקבל מידע עדכני אודות הזכיות בכרטיס הלקוח האישי על ידי שימוש בשם משתמש וסיסמא חסויים.

לוטוקארד – מגוון שירותים חכמים תחת קורת גג אחת

השירות החכם של לוטוקארד למילוי טופסי לוטו ממשיך להגדיל את סיכויי הזכייה של חברי המועדון וכבר הפך עשרות אלפי חברי מועדון ללקוחות מרוצים וכל זאת תודות לצוות המומחים, הסטטיסטיקאים והאנליסטים שמעמידה לוטוקארד לרשות לקוחותיה, מדי שבוע. כעת מעניקה לוטוקארד לנוחיות חברי המועדון שירות נוסף חינם – פרסום תוצאות לוטו בזמן אמת, כך שחברי המועדון נהנים מסל שלם של שירותים והכול תחת קורת גג אחת.

תוצאות לוטו בודקים רק בלוטוקארד!

פרסום תוצאות לוטו בזמן אמת, זהו שירות חכם מבית קבוצת סמארט: טוטו, לוטו, ווינר, צ’אנס , הרואה תמיד את טובת הלקוח לנגד עיניה וחותרת ללא לאות לספק לקהל לקוחותיה שירות אמין, מהיר ומקצועי. שירות תוצאות לוטו בזמן אמת מביא לכדי ביטוי את המטרה של סמארט לספק לקהל הלקוחות שירות כולל ובעל שקיפות מלאה ומוכיח את השאיפה שלנו ללוות את חברי המועדון לאורך כל הדרך.

join_now
deal_banner

Loading nanoRep customer support software