תוצאות טוטו

page_header2

תוצאות מחזור הטוטו

מספר משחקתוצאה
1X
22
32
41
52
6X
71
8X
מספר משחקתוצאה
9X
102
112
12X
131
142
152
16X
מספר מחזור ותאריך:

תוצאות טוטו 16 – תוצאות שמגיעות עד אלייך

מהיום תוצאות טוטו מגיעות ישירות אלייך. הודות לשירות החדש של מועדון טוטוקארד מקבוצת סמארט, לקוחות המועדון נהנים מקבלת תוצאות טוטו 16 און ליין, ב-Live. טוטוקארד חוסכת מכם את הצורך לעקוב אחר תוצאות המשחקים של ליגות שונות בארץ ובחו”ל שכן מועדון טוטוקארד – עושה את כל העבודה עבורכם.
תוצאות המשחקים שמופיעים בטופס הטוטו השבועי מרוכזות במקום אחד ומאפשרות לכם ליהנות משירות חכם ומקיף, הפורש בפניכם את כל המידע הדרוש כדי לדעת אם אלת המזל האירה לכם פנים.
הדקות הספורות בהן ממתינים לקבלת תוצאות טוטו יכולות לחוש כמו נצח, אחרי הכול דקות אלו הן שיקבעו אם החלום יתממש ויש סיבה להתרגש…
ממשק תוצאות הטוטו של טוטוקארד יהפוך דקות אלו לשניות ויאפשר לכם לדעת בוודאות אם זכיתם ומה גובה הזכייה.

תוצאות טוטו – שירות מתקדם

במסגרת השירות המתקדם שהשיק מועדון טוטוקארד יכול כל גולש לבדוק תוצאות טוטו 16 עדכניות באופן מיידי!
בנוסף, באמצעות ממשק תוצאות טוטו נגיש וקל לניווט ולתפעול יכולים לקוחות המועדון לערוך חיתוכים וכן סטטיסטיקות ואף לראות זכיות מן העבר. שירות תוצאות טוטו פתוח לכלל הגולשים אך הכלים הסטטיסטים וניתוחי התוצאות נגישים ללקוחות מועדון טוטוקארד בלבד וזאת דרך אתר אינטרנט מאובטח, באמצעות הכרטיס האישי של כל לקוח ועל ידי שימוש בסיסמא ושם משתמש חסויים.

שירות תוצאות טוטו מהווה שירות ייחודי ומשלים ללקוחות מועדון טוטוקארד מקבוצת סמארט. בנוסף לשירות החכם של מילוי טפסי טוטו 16 על ידי צוות הסטטיסטיקאים, האנליסטים, המאמנים ושחקני העבר , המגדיל באופן משמעותי את סיכויי הזכייה של חברי המועדון, נהנים החברים משירות מהפכני נוסף ובחינם המאפשר בדיקת תוצאות טוטו בזמן אמת, חישוב סכומי הזכייה וקבלת תמונת מצב עדכנית בכל רגע נתון.

בודקים תוצאות טוטו 16 – רק עם טוטוקארד 5!

אז אם אתם נמנים על האנשים שרוצים לשלוח טוטו באופן קבוע וברצונכם להגדיל באופן משמעותי את סיכויי הזכייה שלכם, אך אינכם רוצים לעשות דבר לשם כך – השירות החכם של מועדון הלקוחות טוטוקארד, זו התשובה עבורכם.

השירות המהפכני של מועדון טוטוקארד מקבוצת סמארט מעניק נוחות מרבית ומקרב אתכם צעד נוסף לעבר החלום: צוות המומחים ישתמש בידע הנרחב שלו וימלא עבורכם את הטפסים, אנחנו נשלח אותם אל המועצה להסדר ההימורים בספורט וכל שנותר לכם לעשות הוא לעקוב אחר המתרחש בממשק תוצאות טוטו נוח וידידותי ולחכות לטלפון שישנה את חייכם.

חברת סמארט: טוטו, לוטו, ווינר, צ’אנס חותרת לספק לקהל לקוחותיה שירות מקצועי, זמין ואמין, ומשכללת כל העת את סל השירותים ואת התשתיות הטכנולוגיות. אנו בסמארט אף פעם לא נחים על זרי הדפנה ומשקיעים משאבים רבים בשדרוג השירותים ביניהם טוטו 16 או ווינר . כל זאת, כדי לתת ללקוחותינו את ההרגשה שכמו רבים אחרים שבחרו בסמארט, הם נמצאים בחברה טובה.

join_now

 

deal_banner

Loading nanoRep customer support software