צ’אנס

chance_header
8
K
K
K

הגרלה מספר 32357 מתאריך 2015-10-06 00:01:00 צאנס עוד תוצאות

icon_general

הסבר כללי

מדי שבוע נערכות 40 הגרלות צ'אנס: 7 הגרלות צ'אנס בכל יום חול, 3 הגרלות ביום ו' ו-2 הגרלות במוצאי השבת. אתם מוזמנים לבדוק תוצאות-צאנס מהשבוע האחרון
רב צ'אנס הוא משחק קלפים פשוט וקל: טופס רב צ'אנס כולל 4 סדרות: עלה, לב, יהלום ותלתן, של 8 קלפים: 7, 8, 9, 10, נסיך (J), מלכה (Q), מלך (K) ואס (A).
בכל הגרלה עולה בגורל קלף אחד מכל סדרה, ועל המשתתף לבחור כמה שיותר קלפים שעלו בגורל. סכום הזכייה של כל טופס רב צ'אנס נקבע הן על ידי כמות הניחושים הנכונים והן על פי גובה הסכום המושקע בטופס.

 

icon_about

אודות המוצר צ'אנס

צ'אנס הוא משחק פופולרי וסוחף מבית מפעל הפיס, המעניק הזדמנות לזכות במספר הגרלות ולהנות מסכומי זכייה גבוהים במיוחד מדי יום ביומו. סיכויי הזכייה בהגרלות רב צ'אנס גבוהים באופן משמעותי מכל משחק אחר של מפעל הפיס; בעוד סיכוי הזכייה בפרס הראשון בהגרלת לוטו עומדים על 1:18,000,000, הסיכויים לזכייה בפרס הראשון בהגרלת רב צ'אנס עומדים על 1:4,096. כאשר הסיכוי לזכות בפרס כלשהו בהגרלת רב צ'אנס גבוה במיוחד ועומד על 1:2.4.

 

טופס רב צ'אנס של מפעל הפיס

icon_hist

מסלולי רב צ'אנס בקבוצת סמארט

חברת לוטוקארד מקבוצת סמארט מעניקה לקהל הלקוחות הזדמנות להשתתף מדי שבוע במספר מסלולים של הגרלת צ'אנס בהתאם להעדפות האישיות והסכומים שברצונם להשקיע. המומחים של קבוצת סמארט: לוטו , טוטו , ווינר , צ'אנס המונים סטטיסטיקאים, אנליסטים ואנשי תוכנה , מחוננים, ימלאו עבורכם את הטפסים בהתאם לניתוח מעמיק של תוצאות צ'אנס ועל פי שיטות צ'אנס ייחודיות שפותחו בחברה במשך זמן רב. לאחר מכן ישלחו הטפסים בשמכם, וכל שנותר לכם לעשות הוא לעקוב אחר תוצאות הגרלת צ'אנס באתר החברה, ולהמתין לטלפון שיבשר לכם על גובה הזכייה .

icon_winning

סיכויי זכיה צ'אנס

על המשתתף במשחק רב צ'אנס לקבוע את הסכום שברצונו להשקיע. אפשר להשקיע במשחק רב צ'אנס אחד בין 5 שקלים לבין 500 שקלים, בכל הגרלה. לאחר מכן על המשתתף לסמן קלף מכל סדרה, כלומר עליו למלא משבצת אחת בכל אחת משורות הטופס. כעת כל שנותר לעשות הוא להמתין עד אשר יפורסמו תוצאות הגרלת צ'אנס , ולחשב את סכומי הזכייה.
סכומי הזכייה של הגרלת רב צ'אנס נקבעים באופן הבא:

  • ניחוש אחד נכון פירושו זכייה בסכום ההשתתפות כפול 0.5
  • שני ניחושים נכונים פירושם זכייה בסכום ההשתתפות כפול 2
  • שלושה ניחושים נכונים פירושם זכייה בסכום ההשתתפות כפול 20
  • ארבעה ניחושים נכונים פירושם זכייה בסכום ההשתתפות כפול 1000

 

דוגמה של טופס צ'אנס בכרטיס לקוח של לוטוקארד

join_now

 

deal_banner

Loading nanoRep customer support software