צ’אנס בסמארט

chance_header

מסלולי צ’אנס – סמארט נותנת צ’אנס ללקוחות

צ’אנס הוא המשחק הדינאמי והקליל ביותר מבית מפעל הפיס, וכעת גם אתה, חבר מועדון הלקוחות של חברת לוטוקארד, מקבוצת סמארט, יכול לקחת בו חלק, ליהנות מסיכויי זכייה גבוהים במיוחד, ומהשתתפות בהגרלת רב צ’אנס מדי שבוע.
כל טופס צאנס טומן בחובו סיכוי לזכות בסכומי כסף גדולים, כאשר אפשר להשתתף ב-7 הגרלות ביום, או ב- 40 הגרלות בשבוע. סיכויי הזכייה בהגרלת צאנס גבוהים משמעותית מסיכויי הזכייה של כל הגרלה אחרת, וגם כאן ישנן דרכים להגדיל אף יותר הן את הסיכויים והן את סכומי הזכייה.

המומחים שנותנים לך צ’אנס…

משחקי צאנס אינם רק עניין של מזל, ניתוח מדויק ושימוש בשיטות סטטיסטיות מתקדמות יכול לשפר באופן ניכר את סיכויי הזכייה שלך. חברת לוטוקארד מעניקה שירות חכם, יעיל ומתקדם, שיאפשר לך להגשים את חלומך, ומעמידה לרשותך נבחרת מומחים מיומנת, שעושה ימים כלילות על מנת לקרב את המזל אלייך.
צוות המומחים מונה שורה של אנליסטים, סטטיסטיקאים ואנשי פיתוח אשר עוקבים, מנטרים ומנתחים תוצאות צ’אנס ובאמצעות תוכנות מתקדמות, מפיקים ניחושים מושכלים עבורך ועבור כל לקוחות החברה. לקוחות חברת לוטוקארד נהנים ממגוון מסלולי צ’אנס, המאפשרים השתתפות בהגרלת רב צ’אנס מדי שבוע, על בסיס שיטות צ’אנס שפותחו במיוחד בקבוצת סמארט, ונועדו להגדיל את סכומי הזכייה שלך!!!! בתום מילוי הטפסים, שולחת אותם חברת לוטוקארד עבור הלקוחות, וכל שעליך לעשות, הוא להמתין לפרסום תוצאות הגרלת צ’אנס.
המסלולים הייחודים של חברת לוטוקארד מאפשרים לשלב בין כמה סוגי הגרלות, וכך למעשה לקוחותינו נהנים מהשתתפות במספר רב של הגרלות לוטו ורב צ’אנס – מדי חודש.

תוצאות צ’אנס, במרחק הקלקה

לקוחות חברת לוטוקארד יכולים לעקוב אחר תוצאות הגרלת צ’אנס מכל מקום ובכל שעה – און ליין, באמצעות אתר האינטרנט המתקדם שהשיקה קבוצת סמארט. האתר המתוחכם מאפשר לך לעקוב לא רק אחרי תוצאות צ’אנס עדכניות, כי אם גם לראות תוצאות צ’אנס מן העבר, ואף לעקוב אחר הטפסים אשר מולאו עבורך.
בנוסף, יוכלו לקוחות החברה לבצע מעקב אחר סכומי הזכייה המגיעים להם, כל זאת באמצעות ממשק משתמש ידידותי במיוחד, המאובטח בסטנדרטים הגובהים ביותר, ובאמצעות שם משתמש וסיסמה אישיים אשר הונפקו להם בעת הצטרפותם למועדון.

מועדון לקוחות לוטוקארד שווה יותר הזדמנויות לזכות

לקוחות חברת לוטוקארד, מקבוצת סמארט, מקבלים הרבה יותר מהשתתפות בהגרלות לוטו ומשחקי רב צאנס: מדי שנה נערכות הגרלות נושאות פרסים יקרי ערך, בהן לוקחים חלק כל לקוחות חברת לוטוקארד. מכוניות יוקרתיות, כרטיסי טיסה ליעדים אקזוטיים, דירות ויחידות נופש – אלו הם רק חלק מן הפרסים שיכולים להיות שלך…
אבל זה לא נגמר כאן, אתם, לקוחות חברת לוטוקארד, נהנים גם ממגוון רחב של הנחות והטבות ייחודיות בקניית מוצרי חשמל, כרטיסים לאתרי נופש ולמופעים, חופשות משפחתיות, טיסות לחו”ל ועוד.

join_now

deal_banner

 

Loading nanoRep customer support software