טוטו

ווינר

תוצאות מחזור הטוטו האחרון

מספר משחקתוצאה
1X
22
32
41
5X
62
72
8X
מספר משחקתוצאה
9X
101
11X
122
131
142
152
16X

הגרלה מספר 153901 מתאריך 2015-10-03 טוטו עוד תוצאות

icon_sunglass

ניחושים חכמים – טוטו וגם ווינר

טוטוקארד מקבוצת סמארט פועלת למעלה מ 23 שנים, מאז שנת 1991. החברה מעניקה ללקוחות אפשרות לשליחת כמויות גדולות של טפסי טוטו 16 או ווינר , במטרה להגדיל את סיכויי הזכייה. הסיכויים הללו גדלים עוד יותר יחד עם השיטות המיוחדות והמומחים של סמארט.

 icon_notepad

המומחים של סמארט

שנות הניסיון הרבות הביאו את חברת סמארט: טוטו לוטו ווינר , צ’אנס לגיבוש שיטה מיוחדת, בעזרתה סיכויי הזכייה גדלים בכל הגרלה ובכל ניחוש. מעבר לכמות הטפסים הגדולה שנשלחת באמצעות טוטוקארד, המנויים נהנים מצוות מיוחד של מומחים בתחום הספורט (עבור הגרלות טוטו או ווינר), מומחי סטטיסטיקה ומתמטיקאים.

דמיינו לכם חדר גדול ובו כל אותם מומחים, שמתייעצים יחדיו על כל ניחוש ולוקחים בחשבון כל שיקול אפשרי שיכול להשפיע על תוצאות טוטו בכל הגרלה. לאחר שסימנו את כל הניחושים בטופס, הוא נשלח אל המועצה להסדר ההימורים בספורט ומשתתף בהגרלה. כך, בגדול, עובדת השיטה של טוטוקארד.

send

שליחת טפסי טוטו באמצעות השירות הטוב ביותר

זהו הדבר החשוב ביותר מבחינת החברה. טוטוקארד 5 עושה הכל כדי להעניק ללקוחותיה שירות טוב, נוח ויעיל בשליחת טפסי טוטו. לקוחות סמארט באופן כללי ומנויי טוטוקארד 5 בפרט נהנים משירות שליחת טפסים קבוע, בכל שבוע ובמשך כל השנה. כל פעולות החברה נעשות בשקיפות מלאה והלקוח יכול לדעת עליהן בקלות.

icon_bags

לא רק ניחושי טוטו: מנויי טוטוקארד – מרוויחים משירות חכם

מנוי טוטוקארד נהנה מבונוסים נוספים, מעבר לשירות שליחת טפסי טוטו או ווינר: הטבות והנחות בלעדיות בבתי עסק שונים, אותם תוכלו להזמין גם כן - ללא קושי - דרך אתר החברה. אם זה לא מספיק, המנויים משתתפים בגולת הכותרת: הגרלות שנתיות של דירות, מכוניות, חבילות נופש בחו"ל ומוצרי חשמל.

icon_winning 

קצת על טוטו ועל ווינר

אין אחד שלא נחשף בחייו אל טופס טוטו: טוטו 16 הידוע הוא הטור הרגיל, מלא במשבצות. 1 X 2 הן האפשרויות וכדורגל הוא המשחק. מיליוני טורי טוטו נשלחים מידי שבוע, אם זה טוטו 16 הנפוץ, טוטו עולמי , או טופס טוטו תיקו. תוצאות טוטו הכלולות בכל משחק הן של משחקי סוף השבוע, בין הימים שישי לראשון.
ווינר הוא למעשה תולדה של רצונות המשתתפים בהגרלות: ניחוש תוצאות ממשחקי כדורסל, ניחוש נתונים שונים כמו מספר קרנות או כמות שלשות במשחק והאפשרות לנחש כמות קטנה של משחקים בכל משחק או אפילו אחד בלבד. משחקי טוטו או ווינר מופעלים על ידי המועצה להסדר ההימורים בספורט. טוטוקארד 5 היא היחידה בארץ המחזיקה באישור המועצה להסדר ההימורים בספורט להעניק שירות מילוי ושליחת טפסי טוטו או ווינר.
עלות טור טוטו בטופס טוטו (WINNER 16) הינה 3 ש"ח.

icon_website

אתר טוטוקארד מסביר לכם כל צעד

השקיפות של שירות טוטוקארד מתאפשר בזכות אתר החברה המתקדם. זהו אתר נוח ופשוט לתפעול, בו אתם יכולים ללמוד על כל פעולה שתרצו. השקיפות של שירות טוטוקארד מתאפשר בזכות אתר החברה המתקדם. זהו אתר נוח ופשוט לתפעול, בו אתם יכולים ללמוד על כל פעולה שתרצו:

  • כמות טורים וטפסי טוטו שנשלחו עבורכם
  • הניחושים בכל משחקי טוטו או ווינר.
  • מספר הניחושים הנכונים
  • סכום הזכייה המדויק

 

טוטוקארד 5 יכולה לעשות עבורך הכול

טוטו עולמי, טוטו תיקו, טוטו 16 ועוד ועוד. ישנם משחקים רבים כל כך וזה מבלי שציינו את כמות האפשרויות במילוי טפסי ווינר . אין אדם שיצליח להשתלט לבד על הכל. אבל לכל אחד יש בכל זאת אפשרות להשתתף בכמה שיותר משחקים של טוטו או ווינר ולהגדיל משמעותית את סיכויי הזכייה.
מנוי של חברת טוטוקארד 5 נהנה משירות קבוע ומתמיד, לאורך כל השנה ובכל משחקי הטוטו, לפי הכמות שהוא קבע בעצמו. לקוחות קבוצת סמארט: טוטו לוטו ווינר , צ'אנס , המפעילה את שירות למנויי טוטוקארד ולוטוקארד, זכו עד היום בכ-140 מיליון שקלים. עכשיו הגיע התור שלך.

להצטרפות להצלחה בהגרלות טוטו או ווינר לחצו על כפתור "הצטרף עכשיו" ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

 

join_now

deal_banner

Loading nanoRep customer support software