טוטוקארד 5

ווינר

send

שירות נוח

במסגרת השרות אנו מספקים פתרון כולל, נוח ויעיל להשתתפות עקבית בהגרלות טוטו ווינר תוך הקפדה על מצוינות בשרות ושקיפות מלאה.
עקביות זו, לצד השיטה הייחודית מקנה ללקוחותינו סיכויי זכייה משופרים אשר הוכחו לאורך השנים עם 52 זכיות בפרס הראשון בטוטו !

טוטוקארד 5 מחברת אותך למצוינות בשרות !

icon_website

אתר חכם

באפשרותך ליהנות משימוש באתר החברה אשר מציג באופן שוטף את תוצאות טוטו , הזכיות והמבצעים הבלעדיים ללקוחות החברה וכל זאת ע"י הכנסת שם משתמש וסיסמא אישיים אשר נמסרים לכל לקוח בעת ההצטרפות.

icon_gift

הגרלות מועדון

לקוחותינו משתתפים בהגרלות פנימיות בהן מוגרלות דירות, מכוניות, חופשות בארץ ובחו"ל, ושלל מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ממיטב המותגים ועוד אלפי פרסים נוספים.

icon_sunglass

שירות חכם

חברת טוטוקארד 5 הינה חלק מקבוצת סמארט קלאב : טוטו, לוטו , ווינר , צ'אנס מפעילת מועדון המנויים הפועל ב אישור המועצה להסדר הימורים בספורט משנת 1991.
הרעיון על פיו התבסס המועדון בעת יסודו הינו גיבוש קבוצות גדולות לצורך משלוח טפסי טוטו בסכומי כסף גדולים ובשילוב שיטה ייחודית המשפרת את הסיכוי לזכות בפרסים במשחקי טוטו וכן ווינר

icon_notepad

מומחים

צוות המומחים של החברה, עושה שימוש בין השאר, ב"שיטת התנאי" - המומחים קובעים את הכללים לגבי בסיס (כפולים או משולשים) ותוצאה עדיפה בקביעת התנאי.
שלב זה הינו מורכב ביותר ומצריך ידע רב, בקיאות בנעשה במגרש, מצב שחקנים, מאמנים, סיכויי ניצחון, תיקו והפסד לפי ליגה וכן את טווח התנאי ע"י הגדרות מדויקות למחשב.
מידי שבוע מתכנס צוות מומחי סטטיסטיקה , על מנת לנטרל הטיות אישיות של העדפת קבוצה, מנתחים ומגבשים המלצות.
תוכנות המחשב של טוטוקארד 5 מפרקות את "טור האב" לטורים שיטתיים על פי ניתוח סטטיסטי המבוסס על 25 שנות משחקי כדורגל . "טור האב" של צוות המומחים נפרס למאות אלפי טורים הנשלחים עבור חברי המועדון.
מאחר ו- 16 משחקים מוסיפים משקל נוסף לבחירת ה"בנקרים" (משחקים שצוות המומחים ותוכנות המחשב קובעים כתנאי) ובדרך זו ניתן לצמצם 14 מיליון טורים לכ-2.5 מיליון טורים עם הסתברות גבוה לזכייה בפרסים הגבוהים.
באופן זה אנו מפיקים מידי שבוע את מספר טורי טוטו אופטימאלי ומקצים ללקוחות החברה בהתאם למסלול אותו בחר הלקוח בעת ההצטרפות.

icon_bags

הטבות

לקוחותינו נהנים ממגוון רחב של הטבות, הנחות, מוצרים וחופשות במחירים מיוחדים וכל זאת באמצעות ממשק אינטרנטי ידידותי ונוח לשימוש המאפשר ביצוע הזמנות באופן ישיר דרך האתר.

טוטוקארד 5 - מסלולים

מסלולי הטוטו או הווינר הינם מסלולים ייחודיים ובלעדיים לחברת טוטוקארד 5. מסלולים אלו הניבו זכיות רבות עבור לקוחות החברה בסכום מדהים של למעלה מ- 135 מיליון ₪ . המסלולים משלבים בין טורי טוטו טוטו 16 וטפסי ווינר שיטתי.
טורי הטוטו - נשלחים על שם הלקוח, ומאפשרים סיכויי זכייה של מיליוני שקלים .
טפסי הווינר - נשלחים עבור הלקוח באופן שוטף ומגדילים באופן משמעותי את כמויות וסכומי הזכיות.
צוות המומחים, הסטטיסטיקאים ואנשי המחשוב של טוטוקארד 5 ממלאים עבורך את טורי הטוטו וטפסי הווינר, באמצעות השיטה הבלעדית ומבטיחים לך סיכויי זכייה גבוהים באופן משמעותי ומוכח! לקוחות הנמצאים במסלולים אלו משתתפים במשחקים כל שבוע, במשך כל השנה! משחקי הטוטו נערכים בימים שישי עד ראשון. משחקי הווינר נערכים בימים ראשון עד שלישי. הזכיות מועברות ישירות ללקוח ע"י המועצה להסדר ההימורים בספורט ובפיקוח של חברת טוטוקארד5

 

join_now

deal_banner

Loading nanoRep customer support software