הגרלת הלוטו

header_loto

הגרלת לוטו שבועית הופכת את כל המדינה לכפר קטן שבו כולם שותפים לאותה חוויה אך לא לכולם אותם סיכויי זכייה.
על פי סקרים שנערכו בקרב ממלאי לוטו עולה כי מרבית המשתתפים בהגרלות ממלאים את הטפסים בהתאם לתאריכים חשובים בחייהם, כאשר לרוב מדובר בימי הולדת או בימי נישואין, אך רק לאחוז קטן יחסית – שיטה מנצחת שבאמת מגדילה את סיכוייהם לזכות.

לוטוקארד מקבוצת סמארט – מחברים אותך לשירות חכם

מועדון לוטוקארד מקבוצת סמארט מזמין אתכם להנות משירות חכם ומנוסחה מנצחת.
הצוות המקצועי של מועדון לוטוקארד , הכולל שורה של סטטיסטיקאים מוכשרים ואנליסטים מחוננים , ממלא לכל הגרלת לוטו כמות גדולה של טפסים. מילוי הטפסים נערך על בסיס ניתוח סטטיסטי שיטתי ומעמיק, והוא מתווסף לרכיב השלישי בנוסחה – התמדה. נוסחה מנצחת זו כבר הוכיחה עצמה והפכה מאות חברי מועדון לזוכים מאושרים והיא זו שמיצבה את לוטוקארד כחברה מובילה בתחומה.

תוצאות הגרלת לוטו בזמן אמת

מעתה, חברי מועדון לוטוקארד אינם תלויים בשידורי הגרלת לוטו של מפעל הפיס בטלוויזיה, לרשות החברים עומד אתר אינטרנט מאובטח, בעל ממשק משתמש ידידותי וקל לניווט, המאפשר גישה ישירה ובלעדית לתוצאות הגרלת לוטו עדכניות וכן תוצאות לוטו מהעבר. באמצעות שם משתמש וסיסמה אישיים המונפקים לכל חבר מועדון – נהנים החברים לא רק מהגדלת סיכויי הזכייה שלהם באופן משמעותי, כי אם גם מהאפשרות לערוך מעקב אחר הטפסים שמולאו עבורם וסכומי הזכייה, בכל עת ומכל מקום.

לוטוקארד – חבילת שירות חכם

גם אם מעולם לא צפיתם בשידור של הגרלת לוטו או אין לכם את הזמן ואת הידע למלא לוטו בכוחות עצמכם, אין זה אומר שאתם צריכים לטרוק את הדלת בפני המזל, שכן מועדון לוטוקארד עושה את כל העבודה בשבילכם ואף יותר. הצטרפות למועדון הלקוחות של לוטוקארד מקבוצת סמארט: טוטו, לוטו, ווינר, צ’אנס מעניקה הן הזדמנות לזכות בפרסים בכל הגרלת לוטו והן את הזכות להנות ממגוון רחב של הטבות בלעדיות לחברי המועדון ומהגרלות פנימיות נוספות הנושאות פרסים יקרי ערך.

הצטרפו לשירות החכם של לוטוקארד ותגדילו את סיכויכם לזכות!

join_now

Loading nanoRep customer support software