לוטו

לוטו

תוצאות הגרלת הלוטו האחרונה

04
21
17
14
12
08
02

הגרלה מספר 2727 מתאריך 2015-10-06 לוטו עוד תוצאות

icon_about

מהו לוטו?

הגרלות לוטו בישראל מתקיימות לאורך כל השנה, פעמיים בשבוע, בימים שלישי ושבת. הגוף המפעיל אותה הוא מפעל הפיס.
שיטת המילוי של טופס לוטו שונתה ב-23.2.2009 וכיום כל טופס כולל 14 קוביות. כל קוביית לוטו מורכבת מ-37 מספרים ‘רגילים’ ועוד שמונה מספרים ‘חזקים”. מנחש שמשתתף בהגרלת הלוטו צריך לבחור שישה מספרים מתוך ה-37 ועוד מספר אחד מתוך השמונה החזקים. ניחוש כל שבעת המספרים יזכה אותו בפרס הראשון.
ההגרלה משודרת בשידור ישיר בערוץ 10 מידי שלישי ושבת וכל משתתף יכול לעקוב באמצעותה אחר תוצאות הגרלת הלוטו . כל הגרלה שבה לא מנחש איש מהמשתתפים את שבעת המספרים, מביאה להגדלת הפרסים בהגרלה שאחרי
עלות טבלה בטופס לוטו רגיל הינה 2.9 ש”ח.

לוטוקארד מקבוצת סמארט: מרוויחים משירות חכם

עד היום חולקו ללקוחות קבוצת סמארט: טוטו,לוטו,ווינר וצ’אנס פרסים בשווי של כ-140 מיליון שקלים! הנתון הזה אומר הכול.
לוטוקארד – השיטה הייחודית של סמארט, בהגרלת לוטו או צ’אנס , מגדילה משמעותית את סיכויי הזכייה בכל הגרלה בה תשתתפו. צוות מומחים הכולל סטטיסטיקאים ואנשי מחשב פיתחו שיטה סטטיסטית ייחודית ובלעדית המתעדכנת מידי יום זה שנים ארוכות.

ההתמדה, הכמות ודרך מילוי טפסי לוטו, הם שעושים את ההבדל בין ניחוש עצמאי לבין שליחת טופס באמצעות מנוי סמארט.
מנויי לוטוקארד יכולים לדעת בכל רגע כל דבר לגבי טפסי לוטו שנשלחו עבורם, החל מהכמות, דרך מספר הניחושים הנכונים בכל טופס ועד סכום הזכייה המדויק. את כל המידע הזה הם יכולים לראות בקלות ובגלישה בטוחה באתר האינטרנט של לוטוקארד.

מעבר לשירות של שליחת טפסי לוטו, כל מנוי נהנה מתוספות מפנקות: הטבות, מבצעים והנחות בלעדיות אמיתיות ואטרקטיביות ביותר, יחד עם הגרלות שנתיות ללקוחות המועדון, שבהן מוגרלים פרסים יקרי ערך (מוצרי חשמל, דירות ואף חופשות בחו”ל).

השתכנעתם שהגיע הזמן להצטרף למשפחת סמארט ולהגדיל את הסיכוי לזכות בהגרלת לוטו? לחצו על כפתור ‘הצטרף עכשיו’

join_now
deal_banner

Loading nanoRep customer support software